22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Kardeş Payı’nın Günahı Ne?

Dizi Haberleri, Dizi Magazin, Editörden, Manşet 10 Nisan 2015
1.449 views

Star ekranlarında yayınlanan Kardeş Payı’nın üzerindeki kara bulutlar devam ediyor

 

Bildiğiniz üzere Star ekranlarında yayınlanan Kardeş Payı’nın üzerindeki kara bulutlar devam ediyor. Devamlı saati ya da günü değişen ve 3 bölüm sonra biteceği iddia edilen dizinin yeniden eski gününe dönüşü reyting anlamında işe yaramaya başladı.

 

Dizinin 32.bölümü dün gece yayınlandı ve TOTAL grubunda 18., AB grubunda 8.oldu. 22.40 sularında yayına girmesine rağmen iyi sayılabilecek sonuçlar alan dizi hakkında dönen final iddiaları ise dizinin izleyenlerini çileden çıkarttı.

 

Televizyon ekranında çok fazla güldürü unsurunun bulunmadığını düşünürsek, Kardeş Payı’nın bu görevi layıkıyla yerine getirdiğini söylemek istiyorum. İlk bölümünden beri takip ettiğim bu yapımın bu denli kenara atılmış duruma getirilmesi her izleyicinin olduğu gibi benimde canımı fena halde yakmış durumda. Şunu da itiraf edeyim : Kendi adıma dizinin eski performansından uzak olduğu ortada.

Ama yine de harcanmasına göz yummak hoş bir tavır değil.

 

Serçe Sarayı ve Gönül İşleri’ne bu kadar çok dayanan Star’ın Kardeş Payı’na biraz daha müsamaha göstermesi gerektiğini düşünüyorum.

 

Bu arada bu final haberlerinin ardından ”final değil sezon arası” gibi açıklamalar da geliyor. Bu da ufak da olsa bir umut ışığı sayılabilir. Ama yine de biteceği yönündeki işaretler çok daha fazla sayıda.

 

”Fatmagül’ün Suçu Ne? ” dizisinin isminden hareketle Star’a şunu sormak istiyorum :

 

O kadar yapım varken Kardeş Payı’nın günahı ne?

 

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,444 saniyede yüklendi.