22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Karate Kid Cumartesi Atv’de

Tv'de Sinema 08 Eylül 2016
1.174 views

Karate Kid filminin oyuncuları ve konusu nedir; ne zaman yayınlanacak ve diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Karate Kid 00003Yabancı Sinema Karate Kid

Orjinal Adı: The Karate Kid
Yönetmen: Harald Zwart
Oyuncular: 2010, Jackie Chan, Taraji P. Henson
Türü: Dövüş , Aksiyon
Yapım Yılı: 2010

Harika bir Jackie Chan filmi!
Harald Zwart’ın yönettiği ve Jaden Smith, Jackie Chan ile Taraji P. Henson’un oynadığı ‘The Karate Kid’ TV’DE İLK KEZ bu akşam Star’da ekrana gelecek.
Konusu;
Dre, Detroit’in en klas çocukları arasındayken çok farklı bir memlekette yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır. Popüler bir Amerikan çocuğu olabilecekten; annesinin (Taraji P. Henson) kariyeri ikisinin de yolunu Uzak Asya’ya, Çin’e götürür. Başlangıçta arkadaş edinme konusunda zorluk çeken kahramanımız, zamanla sınıf arkadaşı Mei Ying’e yakınlık hisseder ve şanslıdır ki Ying de ona karşı boş değildir. Sorun şu ki kültürler arasındaki uçurum böyle bir arkadaşlığı olanaksız kılmaktadır. Daha da kötüsü, sınıfın kabadayısı olan Cheng, Dre’ye düşman olup kahramanımıza nefes aldırmamaya yeminlidir. Dre yalnızca yüzeysel derecede karate bilmektedir; kung fu diyarında, Cheng ise karateci kahramanımıza aman vermez ve onu acımasızca yere yapıştırır. Farklı bir diyarda, yabancı bir ülkede yalnız olduğunu hisseden Dre’nin, tamirci Bay Han (Jackie Chan) dışında konuşacağı kimsesi yoktur. Aslında bir kung fu ustası olan Bay Han ve Dre birlikte çalışmaya başlayarak bir dostluğa adım atar ve kung fu turnuvasında Cheng’le son bir karşılaşmaya doğru ilerlerler. Han, Dre’ye kung fu’nun yumruk ve savuşturmayla değil, olgunluk ve sükunetle ilgili olduğunu anlatırken, Dre de kabadayılarla yüzleşmenin, hayatının dövüşü olacağını öğrenir.

Yayın Tarihi       : 10 Eylül 2016 / Cumartesi

Yayın Saati         : 20.00


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,492 saniyede yüklendi.