#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Karaoğlan Pazartesi Star’da

Tv'de Sinema, Video Galeri 09 Ağustos 2015
1.223 views

Karaoğlan filminin oyuncuları,Karaoğlan filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Karaoğlan filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

karaoğlan (4)

KARAOĞLAN

Yönetmen : Kudret Sabancı
Oyuncular : Volkan Keskin, Hakan Karahan, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu
Türü : Aksiyon , savaş
Yapım Yılı : 2013

Efsane Kahraman Karaoğlan Moğollar’a karşı!

Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın elindedir. Ele avuca sığmayan güzeller güzeli Bayırgülü, Asya’nın en iyi kılıç kullanan adamı Baybora, büyük savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu büyük destanın kader ortaklarıdır.

1238 yılında Camoka’nın önderliğindeki Moğollar’ın ordusu Anadolu kapılarına dayanmıştır. Bu büyük istilaya karşı harekete geçen Türk devletleri bir birlik oluşturmaya ve beraber savaşa girmeye karar verirler. İlk adımda Çise Hatun’un Altın Orda devletine gelin olarak verilmesi kararlaştırılır. Bu planı öğrenen Moğollar, birliğin oluşmasını en baştan engellemek için Çise Hatun’u öldürmeye karar verirler. Fakat güzeller güzeli Çise Hatun Türk fedaisi Karaoğlan’ın koruması altındadır. Şimdi Anadolu topraklarının kaderi Karaoğlan’a ve onun çevresindekilere bağlıdır. Güzeller güzeli Bayırgülü, kılıç ustası Baybora, yaman savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu şanlı destanın kader ortağı olacaklardır.

Yayın Tarihi : 10 Ağustos Pazartesi

Yayın Saati  : 23.30

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da106 sorgu var. 0,473 saniyede yüklendi.