#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Karagül 82. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 30 Nisan 2015
812 views

Reyting rekortmeni dizi “Karagül” yeni bölümüyle 01 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX’ta!

Kenan, Kendal için hazırladığı intikam planını ince ince işlerken, kazadan sonra ilk defa yüzleşirler. Kendal artık Kenan’ın kendisi için hazırladığı cehennemin ortasında kaldığını anlar.

 

Kendal’ın yokluğu artık Şamverdi ailesini iyiyen iyiye etkilemeye başlar. Özlem’i kabul etmeyen Kadriye ana ne kadar dirense de fabrika ödemler yapılmadığı için dayanamaz ve kapanır.

 

Oğuz’un Narin için harekete geçeceğini öğrenen Deniz, ortalıkta tam anlamıyla bir kasırga gibi eser. Önce Narin’e sonra Baran’a içindeki he rşeyi kusar. Bu durumdan haberi olmayan Baran delirir. Konağın ortasında annesine söylemediğini bırakmazken Ebru’da payını alır.  Artık yaşadıklarına dayanamayan Narin, büyük bir isyanın eşiğindedir.

 

Tüm bu olayların tam ortasında kalan Ebru, her şeyi düzeltmek için çabalasa da her şey gittikçe iyileşeceğine sarpa sarmaya başlar ve Baran’ın okları Ebru’ya döner. Bu duruma sessiz kalmayan Ada ve Maya, annelerinin arkasında durur. Bu da kardeşler arasındaki yeni bir fırtınanın habercisidir.

40

loading...


Yorumlar
  • Esmat

    Kaderimin Yazildigi gun number one

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,440 saniyede yüklendi.