Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Karadayı 115. ve Final Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 12 Haziran 2015
1.633 views

SON KARAR!

Mahir ve Feride uğruna verdikleri savaşı kazanmışlardır. Bütün kötüler cezalarını çekmiştir. Tam beş yıl geçmiş ve Mahir’in tahliye günü gelip çatmıştır. Bu beş yılda Mahir içerdeyken sevdikleri yepyeni hayatlar kurmuş, çocuklar büyümüştür. Feride ve tüm sevenleri Mahir’in özgürlüğe kavuşmasını hasretle heyecanla beklemektedir.

Geçen günler ve yıllar Karadayı’nın unutulup gitmesine yetmemiştir. Aksine hapislik günleri Karadayı efsanesini daha da büyümüş halk kahramanına dönüşmesine neden olmuştur. Sadece ailesi değil kendi dünyalarında adalet bekleyen insanlarda Karadayı’nın çıkışını heyecanla beklemektedir. Bu durum Mahir’in ve Feride’nin yeniden başlama, temiz bir hayat kurma umutlarına gölge düşürmektedir. Herkesin beklediği gibi kabadayılığa devam etmek istemeyen Mahir için bu durum içinden çıkılmaz bir hal almak üzeredir.

Yayın Tarihi : 15 Haziran 2015 / Pazartesi

Yayın Saati  : 20.00

Yapım              :  Ay Yapım

Yapımcı           :  Kerem Çatay

Yönetmen                :  Uluç Bayraktar / Cem Karcı

Senaryo                    :  Eylem Canpolat / Sema Ergenekon

Oyuncular       :   Kenan İmirzalıoğlu (Mahir), Çetin Tekindor (Nazif), Bergüzar Korel (Feride), Rıza Kocaoğlu (Yasin), Leyla Lydia Tuğutlu (Songül), Melike İpek Yalova (Ayten), Atsız Karaduman (Dalyan Rıza)

loading...


Yorumlar
 • Karadayı

  Elveda Karadayı. Çok ozleyecegiz kenan İmirzalıoğlu başka rolde görmek istiyoruz

 • Karadayı

  Ay yapım güzel bir dizi bekliyorum kenan İmirzalıoğlu Cansu Dere Bergüzar Korel farah zeynep Abdullah bunlar çok güzel bomba gibi olur kenan İmirzalıoğlu en çok bayan oyuncu farah zeynep yakışır

 • Mehmetcan

  Karadayı gibi dizi istiyoruz kenan İmirzalıoğlu Bergüzar Korel aynı projede görmek istiyoruz

 • Mehmetcan

  Böyle bir dizi daha gelir mi ya gelmiş geçmiş en en iyi dizi çok seviyorum bu dizi zaman zaman sıkılmaya başladım ve bu dizi bitiyor. Böyle bir dizi istiyoruz SON DIZI EZEL DİZİ istiyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,370 saniyede yüklendi.