“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Kara Sevda Dizisi – Star

Diziler, Günün Dizileri, Star Tv Dizileri 17 Ocak 2017
44.313 views

Nihan tarafını seçmek zorunda kalıyor! | Kara Sevda Dizisi oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Kara Sevda Dizisi 52. Bölümü 18 Ocak Çarşamba Saat 20.00’de Star Tv’de | Burak Özçivit ve Neslihan Atagül | Ay Yapım | Sezon: 2

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen’in rol aldığı Kara Sevda yeni sezonun ilk bölümüyle bu akşam 20.00’de ekrana gelecek.
Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği dizi, Nihan ve Kemal’in aşk serüvenini anlatıyor.
52. Bölüm…
Kemal’in Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrendikten sonra iç dünyasındaki bütün dengeler temelinden sarsılır. Kemal, Deniz’le geçiremediği günlerin ve kendisine söylenen yalanların hesabını tek tek sormak için harekete geçer.
Nihan ve Deniz, sadece Emir’in adresini bildiği bir yerdedirler. Kemal, önce Nihan’ın nerde olduğunu bulmak zorundadır. Bu sırada, Nihan’ın keyfi, Emir’in sürpriz ziyareti ile bozulur. Emir’in ziyareti, Kemal için Nihan’ın adresine uzanan bir boşluk yaratır.

Banu ile Emir arasında bir bağdan şüphelenen Tarık, yavaş yavaş bilmediği gerçeklere yaklaşır. Diğer tarafta Zeynep, tutunacak son dalı olan işinden de atılır. Hakan, desteğini Zeynep’ten çekmez. Hakan, kendini yavaş yavaş Zeynep’e kaptırırken, Zeynep’in kendisinden kararlı bir şekilde uzaklaşması, Emir’i anlamlandıramadığı şekilde rahatsız eder. Zeynep’in karşısına çıkar ve Hakan’la Zeynep’i birlikte görür. Bu karşılaşma, Zeynep ve Emir arasındaki dengelerin değişmeye başladığını gösterir.

Asu ise Kemal ve Nihan’ın birlikteliğini keşfeder ve herkesin kaderini sonsuza dek değiştirecek tehlikeli bir adım atar.

Kemal hiddeti ve karışık duyguları ile Nihan’la yüzleşir. Kemal’in büyük öfkesi karşısında Nihan çaresiz kalır. Nihan’ın Kemal’e güveni sonsuzdur, tarafı bellidir ancak diğer tarafta Deniz’in hayatı söz konusudur.
Nihan, Kemal’i sakinleştirmeye çalıştıkça Kemal hiddetlenir. Aklında sadece bir tek düşünce vardır. Ya Nihan’la ya da Nihan’sız Deniz’i alıp gitmek. Emir ve Kemal arasında yaşanan, Deniz’le genişleyen bu yeni savaşta Nihan’ın tarafını seçmek için bir gecesi olacaktır.

Kara Sevda 52. Bölüm Resimleri ve Fragmanı >>>

Kara Sevda Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

kara sevda yeni sezonStar TV’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın yeni sezon tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini ise Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Hazal Filiz Küçükköse, Melisa Aslı Pamuk, Burak Sergen, Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Orhan Güner ve Zeyno Eracar’ın paylaştığı yapımın yeni bölümleri 21 Eylül’den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

Kara Sevda, yeni sezonuyla 21 Eylül Çarşamba 20.00’de Star’da!

Kerem Alışık Kara Sevda Dizisinde

kerem alışık kimdirUçankuş’un haberine göre Kara Sevda dizisinin 2. sezonunda deneyimli bir oyuncu kadroya dahil oldu. Son yıllarda tiyatro oyunları ile göz dolduran aileden sanatçı Kerem Alışık, Kara Sevda dizisi kadrosuna dahil olan son isim oldu. Geçen sezon ömrü kısa süren Kara Kutu dizisinde rol alan Alışık, bu dizide Zerrin Tekindor‘un sevgilisini canlandıracak.

Kara Sevda Yunanistan’ın Göz Bebeği Oldu

Ülkemiz sınırları içerisinde yayınlanan yapımların yakaladıkları başarı ya da yakalayamadıkları istikrar konusunda hemen her gün yorumların yapıldığını biliyoruz ve görüyoruz. Bu durum yüzünden özellikle sosyal medyanın yorumdan geçilmediği ve birçok yapımın bu tür yorumları iyiden iyiye takip ettikleri ortaya çıkmıştı. Bu ortamda dizilerin akıbetinin bu tür yorumlarla ve tabiki reytingler ile belirlendiğini görmekteyiz.

Kara Sevda 82yyMüthiş bir ekibe ya da hikayeye sahip olan yapımların bir anda ortadan kalkması ile şok yaşayanların ülkesi haline gelen güzel ülkemiz, bu yapımların yurt dışına satışı konusunda ise gayet başarılı bir seyir izliyor. Bu konuda birçok örneğin olduğunu biliyorken, benzer bir örnek son zamanlarda Star ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisi ile ilgili olarak geldi.

Geride bıraktığımız 2015 yılının Ekim ayında başlayan ve çarşamba gecelerinin en çok izlenen yapımları arasında başı çeken Kara Sevda, geçtiğimiz günlerde komşumuz Yunanistan’da yayınlanmaya başlamıştı. Yunanistan’da yayınlanan ilk bölümü ile büyük sansasyon yaratan dizinin reytingleri de çok yüksek noktalarda geldi.

Kara Sevda 34.Bölüm 32YYunanistan’da yayın yapan Mega TV isimli kanalda ilk bölümü yayınlanan Kara Sevda dizisi %24 reyting alarak ülke sınırlarında en çok izlenen yapım olmayı başardı. Bu başarısı ile adından söz ettiren yapımın kısa zaman içerisinde başka ülkelerde de yayına girmesi bekleniyor.

Kara Sevda 34.Bölüm 11YStar ekranlarında yayınlanırken de yüksek bir izlenme oranına sahip olan dizinin bu başarısı sayesinde 3.sezonu görme ihtimali de yükselmiş oldu.

Poyraz Karayel ve Diriliş Ertuğrul ile birlikte çarşamba gecelerinin en çok takip edilen yapımlarından olan Kara Sevda’yı bu başarısından dolayı kutluyorum.

Darısı diğer dizilerimizin başına.

ANIL KOLDAŞ

Kara Sevda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

Star TV’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın sezon finali tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini ise Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Hazal Filiz Küçükköse, Melisa Aslı Pamuk, Barış Alpaykut, Burak Sergen, Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Orhan Güner ve Zeyno Eracar’ın paylaştığı yapım, önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 35. bölümüyle sezonu kapatacak.

Kara Sevda, sezon finaliyle 15 Haziran Çarşamba 20.00’de Star’da!KARA-SEVDA-sezon-finali

Melisa Aslı Pamuk ve Ali Burak Ceylan “Kara Sevda”nın İntikam Melekleri

Melisa Aslı Pamuk ve Ali Burak Ceylan “Kara Sevda”nın İntikam MelekleriStar’da, her Çarşamba milyonları ekran başına toplayan Kara Sevda’da Melisa Aslı Pamuk ve Ali Burak Ceylan’ın canlandırdığı Asu ve Tufan karakterleri başarılı oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyor. Dizide; Emir ve ailesinden intikam almak için bir araya gelen Asu ve Tufan’ın gizemli işbirliği dikkatleri çekiyor.

Kara Sevda’da ; Emir (Kaan Urgancıoğlu) ve babası Galip’in (Burak Sergen)  yıllar önce hayatlarını kararttığı Asu ve Tufan’ın farklı kimliklerle intikam almak için yaptığı planlar her bölüm izleyiciyi ters köşeye yatırıyor. İş ortağı olarak tanıdığı Asu’nun aslında kız kardeşi olduğunu; sağ kolu olarak bildiği Tufan’ın ise yıllar önce Galip tarafından acımasızca annesinden koparıldığını bilmeyen Emir’i yeni bölümde heyecan dolu sürprizler bekliyor.

KEMAL VE EMİR YERALTINDA HESAPLAŞIYOR!

Kara Sevda’nın bu hafta yayınlanacak bölümünde, Nihan’ın kendisini boşluğa bırakarak canını tehlikeye atması Kemal ve Emir’i bu kez en sert hesaplaşmaya itecek.

Dizinin merakla beklenen bölümünde Kemal,  yaşam savaşı veren Nihan hayati tehlikeye atlatırsa onu tekrar Emir’le yaşamaya mahkum etmek istemeyecek. Maden ocağında gerçekleşecek Kemal ve Emir hesaplaşmasında yaşanacak gelişmeler dizide yeni bir dönemin başlamasına neden olacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda heyecan dolu yeni bölümüyle 13 Nisan Çarşamba günü saat 20:00 Star TV’de…

Kara Sevda 9 Ülkeye Birden Satıldı

kara-sevdaStar TV’nin yeni sezon dizilerinden Kara Sevda’nın yurtdışı satışları başladı.

Başrollerinde Burak Özçivit,Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Burak Sergen ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Ay Yapım imzalı dizi 9 Latin Amerika ülkesine birden satıldı. Şili, Peru, Bolivya, Nikaragua, Kosta Rika, Honduras, Dominik Cumhuriyeti , Guatemala ve El Salvador’a satılan dizinin diğer ülkelere satışı için görüşmeler devam ediyor.

Dizi 24 Ortadoğu ülkesinde yayın yapan OSN tarafından da satın alınmıştı.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül Zeybek Oynadı

burak-özçivitKara Sevda dizisinin 19 bölümünde Burak Özçivit yine Zeybek Şov yapacak.

Neslihan Atagül ile birlikte Kara Sevda dizisinin 19. bölümünde karşılıklı Zeybek oynayacak olan Burak Özçivit, Fahriye Evcenile rol aldıkları Aşk Sana Benzer filminde ve yine Kanal D’nin sevilen Talk Show programı Beyaz Show’da da zeybek yaparak bu yeteneğini bir kaç kez konuşturmuştu. Kara Sevda yeni bölümü ile 24 Şubat Çarşamba saat 20 002de  Star TV’de.

işte Kara Sevda dizisinde Burak Özçivit’in Neslihan Atagül Zeybek oynadığı sahne için Tıklayın

Kara Sevda Dizisinde Taşlar Yerinden Oynadı

kara-sevda

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi ‘Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde Kemal ve Nihan’ın kardeşleri Ozan ve Zeynep’in  gizlice evlenmeleri izleyiciyi adeta şoke etti.

Kara Sevda’da;Emir’den  intikam almak için Ozan’la evlenmeyi seçen Zeynep muradına erdi. Emir’in oynadığı oyunla hayatı altüst olan Zeynep’in intikam evliliği sosyal medyaya da damga vurdu. Final sahnesiyle çok konuşulan dizide, Ozan ailesine Zeynep’le evlendiğini itiraf etti.

Ağabeyi Tarık’ın Emir’in adamı olmasıyla yıkım yaşayan Kemal, Zeynep’in evliliğine karşı çıkacak mı?, Emir, Zeynep’in hamlesine nasıl bir yanıt verecek? Nihan ve Ozan’ın ailesi Zeynep’i kabul edecek mi gibi sorular 10 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek yeni bölümde cevaplanacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda her Çarşamba, saat 20.00’da Star’da…

Kara Sevda Dizisi Üzerine

Şayet uzun zamandır tanıtımı yapılan ve çok çok fazla medyada yer alan bir dizi ekrana geldiyse çok daha büyük bir beklenti ile ekranın karşısına geçeriz.Örneğin Kösem Sultan ile ilgili yapılan PR çalışması ya da bir türlü başlayamayan Meryem Uzerli‘nin yeni dizisinin vereceği etki gibi.

kara-sevda-1-002Geçen sezon sonunda çekimlerine başlanan ve yönetmen krizi ile gündeme gelen; o dönemin adı ile “Düş Bahçeleri” şimdilerde ki adı ile “Kara Sevda” dizisi özellikle “Burak Özçivit‘in merakla beklenen dizisi” imajı ile öne çıkan bir yapım olmuştu.

burak-özçivit-kara-sevda-001Star Tv ile anlaşma yapan Burak Özçivit, hem kanalın yüzü olarak ekranda boy gösterecekti; hem de ilk kez bir Ay Yapım projesinde yer alacaktı.

Özçivit, özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra hatırı sayılır bir  kitlenin temsilcisi konumundaydı. Ticari anlamda hem gıda sektörüne girmiş hem de Yapım firması kurarak bu kitleyi yönlendirmiş, bu hareketi başarıya dönüştürmeyi de bilmişti. Ne var ki Ay Yapım gibi bir firmayla ilk çalışmasında biraz daha özenli bir yaklaşıma keşke girebilseydi. Keşke başka bir hikaye için direnebilse, ya da mevcut hikayenin sıradanlığı için sessiz kalmasaydı ve müdahale edebilseydi.

kara-sevda-1-001Dizinin 1. bölümüne bakarsak Burak Özçivit aşısından hiç bir sorun yok. Aslanlar gibi çıkmış ve oynamış. Televizyon ve sinema dünyası için altın değerinde benim gözümde. Ama sen kalkacaksın Türkiye’nin en güzel yapım firmalarından biri ile bir araya gelecek ve fazlasıysa klişe, heyecanı olmayan bir dizinin kahramanı olacaksın. Sanki biraz garanticilik gibi geldi bana.

Hikaye gerçekten fazlasıyla sıradandı. Zengin kız, fakir oğlan ve psikopat kötü adam ekseninde izleyeceğimiz  bir hikaye.

kara-sevda-1-014Oyunculuklara söyleyecek hiç bir sözüm yok. Hepsi gayet kararında iyi oyunlar ortaya koymuşlar. Ama sırıtan o denli çok şey vardı ki. Emir karakteri o kadar karikatür tasarlanmış ki… “Ben o kızı almasam iflah olmam, o kızı al bana bana baba. Al onu bana.” benzeri sözleri arasında sanki Cem Yılmaz’ın showunda ki “At Al Bana Baba” esprisine gönderme yapılmış gibi geldi.

kara-sevda-1-009Kızını Emir’e kakalamak için uğraşan annenin klişe tutumu biraz daha yenilikçi bir şekilde verilebilirken, oldukça keskin ifadelerle karakterlerin tek boyutta bırakılması rahatsız ediciydi. Dizinin birinci bölümünde ortaya çıkan durum, kötüler keskin hatlarla kötü, iyilerde fazlasıyla tek boyutta kalmış nitelikte iyiydi. (Sanki Yeşilçam filmlerine saygı duruşu yapar gibi)

burak-özçivit-kara-sevda-004Bu arada Neslihan Atagül ve Burak Özçivit uyumu harikaydı. Çok iyi resimler verdiler. Neslihan Atagül’ün güzelliğini fark edemeyenler için (ki bunlardan biride benim ) Kara Sevda bir milat olacaktır diye düşünüyorum.

kara-sevda-1-003Önemli bir dip not daha. Zerrin Tekindor, Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in sahnesini izlediğimde aklıma nedendir bilinmez Charles Dickens’in Büyük Umutlar kitabı geldi. Hikaye örgüsünde özellikle Zerrin Tekindor’un oynadığı Leyla karakteri fazlasıyla ilginç ve izlenesi duruyor. Konumu itibari ile dizide bu karakter için verilen gizem için fazlasıyla doğru bir yol izlenmiş gibiydi.

PEKİ İZLEYENLER NE DİYOR?

kara-sevda-1-012İzleyenler arasında bir kaç gün önce bir anket yaptık ve onların görüşlerini sorduk. “Kara Sevda dizisini nasıl buldunuz?” diye sorduk ve şu cavapları aldık. (Bkz. Anket: Kara Sevda Dizisini nasıl Buldunuz?)

TelevizyonDizisi.com sitemizi ziyaret eden ve diziyi İzleyenlerin 66.28’i diziyi beğendiklerini söylerken, 33. 72 si diziye beğenmediklerini vurguladılar. 16.86 si dizi için hayal kırıklığı derken, 14,82 si için dizi beklenilenden daha güzel bulunmuş.

kara-sevda-2Sonuçlar ortada. Kara Sevda aslında oldukça oldukça avantajlı başlamış Bana göre en tehlikeli gün olan Çarşamba yarışında en azından ilk reyting verileri ile dikkat çekmiş.

Umarız hikayede zaman içinde oturur ve bizleri izlemesi sürprizli bir dizi seyri bekler.

DİZİ ARISI- TelevizyonDizisi.com

KARA SEVDA 14 EKİM ÇARŞAMBA, BAŞLIYOR!

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor’un rol aldığı “Kara Sevda” 14 ekim Çarşamba günü saat 20.00’da Star TV’de başlıyor.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği, büyük bir merakla beklenen dizinin ilk bölümünden çarpıcı sahneler önceki gün yayınlanan tanıtımla ekrana geldi.

Siz hiç kara sevda’ya tutuldunuz mu?

Kara-Sevda-Teaser-10Kara Sevda’da; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin’in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi ekrana gelecek. Dizide, Kemal ve Nihan’ın bir gecede değişen hayatlarına damga vuran isim ise varlıklı bir ailenin oğlu olan Emir Kozcuoğlu (Kaan Urgancıoğlu) olacak.

Sürükleyici hikayesiyle  milyonları ekran başına toplayacak dizide masalsı bir aşk, çarpıcı bir anlatım dili ve güçlü oyunculuklarla ekrana taşınacak.

Senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün kaleme aldığı kadrosunda ayrıca; Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen‘in yer aldığı Kara Sevda 14 Ekim Çarşamba günü Star TV’de izleyiciyle buluşacak.

Kara Sevda Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Ay Yapım‘ın merakla beklenen projesi “Kara Sevda“nın ilk bölüm tarihi belli oldu.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül‘ün rol aldığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği, senaryosunu Anıl Eke ve Özlem Yılmaz‘ın kaleme aldığı, iki ayrı dünyaya ait olan Kemal ve Nihan’ın mucizelerle dolu aşk hikayesini konu alan dizinin birinci bölümü 14 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Tanıtımları ile büyük merak uyandıran Kara Sevda, 14 Ekim Çarşamba akşamı Star’da!

Kara Sevda Dizisi İçin Beklenti Büyük

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, Kara Sevdadizisini köşes,ne taşıdı ve reyting alması gerektiğini vurguladı.

Böyle de bir durum oluyor. Burak Özçivitoynuyorsa mutlaka çok izlenmeli. Sabırsızlık olacaktır.
Star TV’nin “Star isimler benimle çalışır” diyerek Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra kendisine bağladığı ikinci isim Özçivit. İki yıllığına
1 milyon TL verdi. Bu ilk proje. Ve tabii ki paranın hakkı verilmek zorunda. Rol arkadaşı Neslihan Atagül de artık ay yapım’la Star TV’ye özel iş projesinin baş rolünde. Beklenti kendisi için de geçerli. Bu dizi, Star TV’nin bu yıl çok şey beklediği dizilerin başında geliyor. Sanırım, fragmandaki belediye otobüsündeki fren sonrası yakınlaşmanın ötesinde şeyler izleriz.

kara-sevda-2

Burak Sergen Kara Sevda Dizisinde

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Kara Sevda‘ya yeni bir oyuncu daha katıldı!

Yapımcılığını Ay Yapım‘ın üstlendiği, başrollerindeNeslihan Atagül ve Burak Özçivit‘in bulunduğu dizinin yönetmenliğini Hilal Saral üstleniyor. Ekim ayında başlaması beklenen diziye son olarak Araf Zamanı ve Saklı Kalan dizilerinde rol alan Burak Sergen katıldı. Burak Sergen dizide Kaan Urgancıoğlu’nun babasını canlandıracak.

”Kara Sevda” Ekim ayında Star’da!

kara-sevda-burak-sergen

Kaan Urgancıoğlu “Kara Sevda” Dizisinde

Yeni sezonun iddialı projelerinden olan Kara Sevdadizisinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül bir araya geliyor. 30 Eylül çarşamba günü 1. bölümü ile ekrana gelecek olam Kara Sevda dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Son olarak A.Ş.K. dizisinde izlediğimiz Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda dizisine katıldı. Dizide Burak Özçivit’in düşmanını oynayacak olan Kaan Urgancıoğlu’nın bu rolü için daha Furkan Andıç ile anlaşılmıştı ama sonradan oyuncu değişikliğine gidildi.

kaan-urgancıoğlu

Kara Sevda Dizisine Genç Oyuncular

Yeni sezonda Star Tv’de ekrana gelecek olan Kara Sevda dizisine yeni genç oyuncular katıldı. Dizinin yönetmeni Hilal Saral, aynı zamanda Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde eğitmenlik yaparken Kara Sevda dizisine rol alacak oyuncuları da belirledi.

Buna göre Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde öğrenci olan Burak Ceylan, Elif Özkul ve Gözde Gürkan; Kara Sevda dizisinde rol alacak öğrenciler arasında girdiler.

burak ceylan

Elif Özkul

Gözde Gürkan

Zeyno Eracar ve Orhan Güner “Kara Sevda” Dizisinde

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Kara Sevda‘nın kadrosuna 2 yeni isim dahil oldu.

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Hazal Filiz Küçükköse ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği, senaryosunu ise Özlem Yılmaz ve Anıl Eke’nin kaleme aldığı Kara Sevda’nın kadrosuna daha önce Sultan ve Galip derviş dizilerinde yer alan Orhan Güner ile daha önce Öyle Bir Geçer Zamanki ve Bana Artık Hicran De dizilerinde rol alan Zeyno Eracar dahil oldu.

kara-sevda

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve Eylül’de ekrana gelecek olan dizide, birbirine çok yakın ama bir o kadar uzak iki dünyaya ait olan Kemal ve Nihan’ın mucizelerle dolu aşk hikayesi anlatılıyor.

Kara Sevda Eylül’de Ekrana Gelecek

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Hazal Filiz Küçükköse ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı ‘Kara Sevda‘ isimli dizinin ertelendiği haberlerine yapım şirketinden yalanlama geldi.

Ay Yapım’dan gelen açıklama şöyle:

kara-sevda-06“Son günlerde basında; şirketimiz ve yeni projemiz ‘Kara Sevda’nın adı kullanılarak yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.   Her projenin ön hazırlık döneminde olduğu gibi yeni projemizde de birçok oyuncuyla görüşmemiz olmuştur. Haberde adı geçen değerli oyuncu Furkan Andıç ile de görüşme yapılmış fakat anlaşma yapılmamıştır. Bu süreçte sayın Furkan Andıç hiç bir surette sete çıkmamıştır.   ‘Kara Sevda’ daha önce de duyurduğumuz gibi Eylül ayının sonunda Star TV’de ekrana gelecektir.   ‘Ay Yapım’ olarak tarafımızdan doğrulanmamış haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.”

Kara Sevda, Eylül’de Star TV’de!

Burak Özçivit Bıyıksız Haline Alışamadı

Uzun zamandır bıyıkları ile izlediğimiz Burak Özçivit, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu imajı ile tüm dünyanın ilgi gösterdiği bir oyuncu haline gelmişti. Hata Malkaçoğlu ile ticari sektörde de bu imajını şirket logosunda kullanmıştı. Bu imajı benimseyen izleyiciler Burak Özçivit’i Çalıkuşu ve sinema filmi Aşk Sana Benzer’de bu şekilde yadırgamadan izemeye devam ettiler.

Burak Özçivit, Star Tv’de ekrana gelecek olan Ay Yapım dizisi Kara Sevda için radikal bir karar vererek senelerdir kendisi ile bütünleşen bıyıklarından arındı. İzleyici bu duruma zaman içinde nasıl tepki verir bilinmez Ama Burak Özçivit’in bu imaja henüz alışamadığı sosyal medyada attığı mesaj ile  belli oldu.

Alışkanlıklardan vazgeçmek zor oluyor. #karasevda

Kara Sevda Dizisinin 3. Tanıtım Fragmanı Çıktı

Yeni sezonun iddialı dizileri yavaş yavaş perdelerini aralamaya başladı. Ay Yapım’ın iddialı dizilerinden Kara Sevda‘da Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor ve Furkan Andıç gibi sevilen isimler alacak. Eylül’de ekrana gelecek olan dizisinin yeni tanıtım fragmanı çıktı.

KARA SEVDA DİZİSİNİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

kara-sevda-02

Burak Özçivit’in Kara Sevda Dizisinde Düşmanı Bakın Kim Oldu?

Burak Özçivit’in başrolünü Neslihan Atagül’le paylaşacağı yeni dizisi Kara Sevda’nın çekimleri başladı. Ay Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Ucankuş’un haberine göre Zerrin Tekindor ve Melisa Aslı Pamuk’un da kadrosunda olduğu dizide Kaçak Gelinler’le yıldızı parlayan Furkan Andıç, Burak Özçivit’in düşmanını canlandırıyor. Maden mühendisi olan Burak Özçivit zaman içinde çok zenginleşip kendisini büyük bir savaşın içinde bulacak.

Furkan Andıç - Umutsuz Ev Kadınları - Levent

Furkan Andıç –

ERKEKLER BAŞAK’TA, KADINLAR DENİZ’DE

Dizide erkek oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ’un stil danışmanı sevgilisi Başak Dizer, kadınları ise Dizer’in ortağı Deniz Marşan giydiriyor. Dizinin çekimleri geçen mart ayında Zonguldak’ta başlamış ancak yönetmen Volkan Kocatürk’le Zerrin Tekindor arasında çıkan gerginlik yüzünden çekimler ertelenmiş ve bu sırada yönetmen değişmişti.

Çağla Demir Kara Sevda Dizisinde Rol Alacak

Yapımını Ay Yapım’ın, başrollerini ise; Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor ve Furkan Andıç‘ın üstlendiği dizinin kadrosuna son olarak Medcezir‘de Ceren karakterine hayat veren Çağla Demir dahil oldu.

23 yaşındaki genç oyuncu Instagram’dan dizinin fragmanını paylaşarak bu haberi takipçilerine duyurdu.

Çağla Demir

Furkan Andıç Kara Sevda Dizisinde

Furkan AndıçSon olarak Kaçak Gelinler dizisinde izlediğimiz genç oyuncu Furkan Andıç, sezonun iddialı yapımlarından Kara Sevda‘ya transfer oldu. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı kara Sevda dizisinin senaryosunu Anıl Eke ve Özlem Yılmaz yazıyorlar. Hilal Saral’ın yönetmenliğini yapacağı dizisinde Furkan Andıç dışında rol alacak isimler ise Burak özçivit, Neslihan Atagül, Hazal Filiz Küçüktepe ve Zerrin Tekindor.

 

Hazal Filiz Küçükköse, Kara Sevda Dizisinde

Hazal Filiz Küçükköse

Burak Özçivit’in Ay Yapım imzalı yeni dizisi Kara Sevda’ya güzel bir oyuncu daha katıldı.Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagülve Zerrin Tekindor’un yer aldığı Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Kara Sevda’nın kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstleneceği, senaryosunu Özlem Yılmaz ve Anıl Eke’nin kaleme aldığı Ay Yapım imzalı dizinin kadrosuna daha önce Deniz Yıldızı, Kalbim Seni Seçti ve Günahkar dizilerinde rol alan güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse dahil oldu. Kara Sevda dizisi Eylül ayında Star TV ekranlarında başlayacak.

 

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’den “Kara Sevda”

Star TV’nin yeni sezon için hazırladığı Kara Sevda’nın yönetmeni belli oldu!

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın kaleme aldığı, başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaşacağı Kara Sevda dizisinin yönetmenliğini, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kuzey-Güney, Kurt Seyit ve Şura gibi çok ses getiren projeleri yöneten Hilal Saral üstlenecek.

Burak Özçivit ve Neslihan AtagülKara Sevda, Eylül’de Star TV’de!

Zerrin Tekindor Düş Bahçeleri Dizisinde

zerrin tekindorEylül ayında Star Tv’de  ekrana gelecek olan Düş Bahçeleri dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Melisa Aslı Pamuk’un rol alacakları Düş Bahçeleri dizisine son olarak Zerrin Tekindor dahil oldu. Zerrin Tekindor son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştı. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dizinin çekimleri Zonguldak’ta başlayacak.

 

Burak Özçivit’i Yeni Dizisinde İlginç Bir İsim Giydiriyor

burak-özçivitGüneş’in haberine göre Kıvanç Tatlıtuğ‘la ilişkisi evliliğe doğru giden stil danışmanı Başak Dizer,Burak Özçivit‘in başrolünü Neslihan Atagül‘le paylaşacağı yeni dizisi Düş Bahçesi’nde çalışacak.

Dizide başrol oyuncularının tarzını belirleyecek olan Dizer, bu nedenle önümüzdeki günlerde Amerika’da ev tutacak olan sevgilisine uzun süre eşlik edemeyecek.

Neslihan Atagül Yeni Dizisinin Senaryosunu Beğendi

neslihan-atagul-ve-burak-ozcivitAy Yapım’ın yeni dizisinden bilgiler gelmeye devam ediyor!

Son olarak Fatih Harbiye dizisinde Neriman karakterine hayat veren Neslihan Atagül yeni dizisiyle ilgili Hürriyet gazetesine konuştu. Atagül, kendisine gelen teklifler içerisinde en çok bu dizinin senaryosunu beğendiğini söyledi.

Güzel oyuncu dizideki rolündende bahsetti. Oyuncu dizide zengin bir ailenin kızı olan ve üniversitede okurken gönlünü fakir bir gence kaptıran Nihan rolüne hayat verecek.

Gazetenin haberine göre çekimlerine Şubat ayında başlanacak dizi Mart ayında Star TV’de ekrana gelecek.

Neslihan Atagül Fiyatını İkiye Katladı

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül

Yıllar önce bölüm başına bin lira kazanan Atagül, son dizisinden bölüm başı 10 bin lira kazanıyordu.

Yeni dizisinde başrolü Burak Özçivit‘le paylaşacak olan oyuncu, ücretini yüzde yüz zam yaparak 20 bin liraya çıkardı.

Atagül’ün partneri Burak Özçivit’in ise 50 bin TL alacağı öğrenildi.

Burak Özçivit’in Partneri Neslihan Atagül Oldu

neslihan-atagul-ve-burak-ozcivitÇok yakında Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit‘in olacağı yeni dizinin hazırlıkları sürüyor.

Ay Yapım imzalı diziyi Suskunlar’ın da senaristliğini üstlenen Anıl Eke ve Özlem Yılmaz kaleme alacak. Dizide çok fakirken zenginleşen bir genci canlandıracak olan Burak Özçivit’e, son olarakFatih Harbiye dizisinde Neriman karakterine hayat veren Neslihan Atagül eşlik edecek.

İkili dizide çok tutkulu bir aşkın kahramanı olacak.

Burak Özçivit’in Rolü Yavaş Yavaş Netleşiyor

burak-özçivitÇok yakında Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterine hayat vererek büyük kitlelere hitap eden Burak Özçivit‘in yer alacağı dizinin hazırlıkları sürüyor.

Ay Yapım imzalı dizide yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, fakirken aniden zengin olan bir genci canlandıracak. Özçvit’in dizide kadın başrol oyunsu olarak sevgilisi Fahriye Evcen’i istediği yolunda çıkan haberlere Star yönetimi ”Kadın oyuncu belli değil” açıklaması yaptı.

Dizinin kadın başrol oyuncusu henüz netleşmesede 3 alternatif üzerinde durulduğu öğrenildi.

loading...


Yorumlar
 • Beyza

  En sevdiğim dizi olabilr

 • Mehmetcan

  Sakallı hali bıyık çok güzel çok seviyorum onun en büyük hayranıyım

 • Mehmetcan

  Burak sakal saç gitti daha çok yakıştı çok seviyorum burak abi onun her Hali çok güzel. Hiç bozulmuyor bu dizi iple çekiyorum

 • Mehmetcan

  2 fragman merak ediyorum burak abi çok seviyorum bir an önce başlasın

 • mehmetcan

  fragman izlerken tüylerim diken dolu baktıkça daha çok bakmak istiyor burak abi çok beğeniyorummmmmmmmmmmm iple çekiyorum

 • Mehmetcan

  Çok sıkıldım ya uzun zaman aynı şeyi söylüyor hep yalan fragman merak ediyorum bilgi verin

 • mehmetcan

  ne zaman başlayacak bu dizi ya çok uzun zaman oldu burakım ekranda görmek istiyoruzzzzzzzzzzzzzzz

 • can

  Çok güzel bir dizi olacak bu dizi olay olacak Burak♡neeslihan çok uyumlu bu dizi iple çekiyorum fragman Merak ettim 😀

 • ikra

  çok uzatıldı ben burağı görmek istiyorum artık ya :/

 • can

  Burak Neslihan çok uyumlu olacak mı? Bu dizi merak ediyorum dizi çok uzatıldı

 • serhat

  Ayy çok sıkıldım yaa dizi çok uzatıldı ya fragman merak ediyorum çok uzusürmesin burak Neslihan bakalım iyi uyumlu olacaklar mi

İlginizi Çekebilir
Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

19 Ocak 2017
18.220 views
Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

19 Ocak 2017
36.618 views
Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

19 Ocak 2017
159.016 views
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

19 Ocak 2017
12.770 views
Hayat Şarkısı Dizisi – Kanal D

Hayat Şarkısı Dizisi – Kanal D

19 Ocak 2017
8.675 views
Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

19 Ocak 2017
14.774 views
Hangimiz Sevmedik Dizisi – Trt

Hangimiz Sevmedik Dizisi – Trt

04 Ocak 2017
60.877 views
No: 309 Dizisi – Fox Tv

No: 309 Dizisi – Fox Tv

04 Ocak 2017
4.151 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da129 sorgu var. 2,465 saniyede yüklendi.