“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Kara Sevda 5. Bölüm Fragmanı

Dizi Magazin, Fragmanlar, Video Galeri 09 Kasım 2015
669 views

Emir, Nihan ve Kemal için yeni planlarını devreye sokuyor.

Kemal’in,  Nihan’ın atölyesinde olduğunu öğrenen Emir, yeni planlarını devreye sokar. Bu planlar, yaşanacak büyük olayların habercisidir.

Nihan’ın Kemal’le görüşmesinin ardından, Emir’le aralarındaki ipler iyice gerilir. Emir’in Nihan’a koyduğu keskin sınırlar, Nihan’ı geri dönüşü olmayan bir yola sokar. Nihan’ın buna rağmen alacağı karar,  Kemal’i bir kez daha Emir’in hedefi haline getirir.

Emir’in tehditlerine daha fazla boğun eğmek istemeyen Önder, çıkış yolu arar. Girdiği riskli araştırmada buldukları, Önder için yeni soruların başlangıcıdır.

Kemal, Nihan’dan uzak durma kararı almışken, Nihan’ı hayatının tam ortasında bulur. Nihan’ın emrivakisi, Kemal’in elini kolunu bağlayacaktır. Asu ise Nihan’ın Kemal’e yaklaşmasının ne kadar tehlikeli olduğunu sezer.  Nihan’ı hayatlarından uzaklaştırmak için oyunlarına başlar.  Asu’nun hamlelerine Nihan güzel bir dersle karşılık verir.

Zeynep’e kaydolduğu ajanstan yeni bir iş teklifi gelir. Bu teklifle Zeynep’in hayatı hiç tahmin etmediği bir dönemece girer. Öte yandan Ozan, Zeynep’le arkadaşlığını ilerletmek için adım atar.

Emir, Kemal’le olan savaşını, onun en hassas olduğu yere taşır.  Artık Kemal için de Emir’le olan savaşının kuralı değişecektir.

Yayın Günü: 11 Kasım Çarşamba

Yayın Saati: 20.00 / Yeni bölüm  -5.blm

YAPIM                             :  Ay Yapım

YÖNETMEN                      :  Hilal Saral

SENARYO                         :  Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün

OYUNCULAR                    : Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Burak Sergen, Neşe Baykent, Zeyno Eracar,Orhan Güner, Kürşat Alnıaçık, Rüzgar Aksoy ve Melisa Aslı Pamuk

loading...


Yorumlar
 • ege

  Kara sevda dizisi hata yakaladimmm ozan tabled film izlerken Çağatay Ulusoy yeni bir film. İzliyordu daha film vizyon girmedi

 • Mehmetcan

  Leyla Asu sahnesi çok olsun leyla çok seviyorum nihan annesi leyla

 • Mehmetcan

  Ay yapim çok seviyorum güçlü işler yapıyor. Bu sene çok güzel diziler bekliyorum kara sevda Toygar ışıklı müzikler bekliyorum

 • Mehmetcan

  Önder yazık ya emirin ne mal olduğu anladı ne kadar kötü biri olduğunu anladı asu nefret ediyorum para için kendini bile satar kemal♡♥♥nihan çok seviyorum çok tatlilar kara sevda çarşamba günü iple çekiyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,582 saniyede yüklendi.