23 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

Kara Sevda 11. Bölüm Fragmanı

Dizi Magazin, Fragmanlar, Video Galeri 21 Aralık 2015
752 views

Kemal ve Nihan kaderlerinin değiştiği evde yüzleşiyor.

Kemal ve Nihan beş yıl önce kaderlerinin değiştiği evde yüzleşirler. Kemal gerçeği açığa çıkarmak için Nihan’a kaçacak yer bırakmayacak sorular sorar. Öte yandan kaza haberi gelene kadar, Nihan’ın başlatacağı oyuna Kemal de ayak uydurur. Birlikte hayattan birkaç saat çalarlar.

Tarık, Önder’i hastaneye yetiştirdiğinde, Emir’in bütün planlarını altüst edip, Emir’i kendi tuzağına düşürdüğünden habersizdir. Emir, polislerden önce Tarık’a ulaşmak için harekete geçer.

Önder’in kazadan sonra dudaklarından dökülen ilk kelimeler, hem Nihan’ın hem de Kemal’in araştırmalarına yön verir. Kemal ipuçlarını takip ettiğinde, şantajcıya kimsenin tahmin edemeyeceği kadar yakınlaşır.

Hakkı’nın Zonguldak’tan İstanbul’a ani ziyareti en çok Asu’yu mutlu eder. Asu, amcası Hakkı’yla dertleşmesini Kemal’e ulaşmak için bir fırsata çevirir.

Emir, Kemal’den intikamını almak için Tarık’ı ve Zeynep’i tuzağına çekmeyi sürdürür. Zeynep ateşe doğru adım adım yürür. Diğer taraftan Emir’in bütün konsantrasyonu Kemal’e yoğunlaşmışken, yıllardır sakladığı, şantajcının gönderdiği delillere başka bir el daha uzanır.

Nihan, Kemal’in başına gelen tehlikeli olayları öğrendiğine, Kemal’i durdurmak için elinden geleni yapar.

Kemal’in hayatını tehlikeye atma pahasına ulaşacağı iz,  “o geceye” ait sırrı nasıl çözeceğine dair çok önemli bir anahtar olacaktır.

 

 

 

Yayın Günü:       23 Aralık Çarşamba

Yayın Saati:       20.00 / Yeni bölüm  -11.blm

 

 

 

YAPIM                             :  Ay Yapım

YÖNETMEN                      :  Hilal Saral

SENARYO                         :  Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün

OYUNCULAR                    : Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Burak Sergen, Neşe Baykent, Zeyno Eracar,Orhan Güner, Kürşat Alnıaçık, Rüzgar Aksoy ve Melisa Aslı Pamuk

 

loading...


Yorumlar
 • Mehmetcan

  Kara sevda çalan şarkı ismi nedir

 • Mehmetcan

  Bu sene Ay yapım çok güzel diziler bekliyor kara sevda hiç kaçırmadan izliyorum çok seviyorum çok güzel emir gerçek yüzü yavaş yavaş ortaya çıkacak ozan katil olmadığı ortaya çıkacak emir planladığı kadınlar Ortaya çıkacak Nihan bu işi bırakmayacak zeynep Asu emir bunlar beni sinir ediyor ♡♥♥♥Nihan kemal leyla Seviyorum onları

 • Mehmetcan

  Ay yapim sağlam dizisi kara sevda çıktı analar ve anneler hayal kırıklığı oldu

 • Mehmetcan

  Yine bu çarşamba günü kara sevda fırtınası olacak Asu nefret ediyorum gıcık damarima basıyor zeynep nefret ediyorum kemal başına bela açacak ne erkek manyağı ya kara sevda fragman çalan şarkı ismi ne Toygar ışıklı sesine benzettm acil Paylaş

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,683 saniyede yüklendi.