Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Kanal D’den Yeni Yarışma: ‘PİŞİR, YEDİR, KAZAN…’

Tv Magazin, Tv'de Bu Hafta 18 Nisan 2015
822 views

Kanal D’den çok lezzetli, yepyeni bir yarışma programı..

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu ünlü oyuncu ve sunucu Yeliz Şar’ın yapacağı , hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelecek olan “Pişir, Yedir, Kazan” isimli yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

Bir Kap Yemek Yap, 10.000 Lira Kazan….

Beş maharetli bayanın birbirileri ile kıyasıya yarıştığı programda, Her günün yarışmacısı, yemeğini jürinin verdiği sürede pişirdikten sonra rakiplerine ve jüriye servis edecek, jüriden en yüksek puanı toplamak için mücadele edecek.
Haftanın finalinin yapıldığı Cuma günü ise birinci olan yarışmacı 1 kap yemek sayesinde 10.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat müziğinin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı “Pişir, Yedir, Kazan” çok yakında Kanal D’de başlıyor.

Damaklarınızı şenlendirecek, renkli jürisi ve yarışmacıları ile izleyicileri ekrana bağlayacak olan bu yarışmayı sakın kaçırmayın.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,574 saniyede yüklendi.