22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

İşte Mutluluk Dizisinden İlk Kareler

Dizi Magazin 14 Mayıs 2015
1.868 views

FOX’UN YEPYENİ YAZ DİZİSİ “ADI MUTLULUK”
ÇOK YAKINDA BAŞLAYACAK

Başrollerini sevilen genç oyuncular Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı, yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği yepyeni dizi “ADI MUTLULUK” çok yakında FOX ekranında başlayacak. Kumsal’ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğunun anlatıldığı dizinin çekimleri Çeşme’de başladı.

mutluluk-dizisi-00004

Kumsal, yeni tanıştığı Batu sayesinde ilk kez cesur bir karar alır. Yıllar önce annesinin yaptığı gibi ‘mutluluğu’ aramak için evi terk eder. Kendini bir anda İstanbul’daki yurt odasında bulan Kumsal, burada ilk kez kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenecek, yalnızlığı da, hayal kırıklığını da, dostluğu da burada tadacaktır.

mutluluk-dizisi-00002

Haziran ayında FOX’ta başlayacak dizinin, heyecanlı ve renkli sahneleri, kaliteli senaryo ve oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük ses getireceği konuşuluyor.

mutluluk-dizisi-00003

mutluluk-dizisi-00005

 

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Fragman Nerede en kisa zamanda fragman görmek istiyoruz mutluluk dizi çok güzel konusu çok güzel beğendim kaan Yıldırım için izliyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da100 sorgu var. 0,484 saniyede yüklendi.