İşte Karadayı Dizisi Oyuncuları- Dizide Kim Kimdir?

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, daha 5 yaşındayken yaşadığı acı olayın etkisiyle sarsılan Mahir’in hayat hikayesini konu alan “Karadayı”, Pazartesi akşamı atv ekranlarında izleyici ile buluşuyor

16 Aralık 2012 Pazar, 23:44
karadayi03basin

Güçlü kadrosu ve hikayesiyle merakla beklenen dizinin karakterleri;

NAZİF KARA (ÇETİN TEKİNDOR)

Hayatın acı sınavlarından büyük dersler çıkararak yaşamayı ilke edinmiş bir baba. Sade kundura ustası değil yaşam ustası. Hayat görgüsünü evlatlarına aktarmaya çalışan erdemli bir insan. Hayatının son sınavını verirken, kader ona onulmaz acılar biçerken gene de dimdik ayakta durmasını bilen güçlü bir kişilik.

 

MAHİR KARA (KENAN İMİRZALIOĞLU)

Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı.

FERİDE ŞADOĞLU (BERGÜZAR KOREL)

Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi.

TURGUT AKIN (YURDAER OKUR)

Cumhuriyet savcısı.. Asker bir babanın sevilmemiş oğlu. Kalbinin karanlığını, Adliye koridorlarını inleten, hırslı, dürüst savcı kimliğinin arkasına saklamayı başaran bir sahtekar. Feride’ye duyduğu saplantılı aşkın esiri.

Rıza Kocaoğlu (Yasin)

Civan Canova (Çetin)

Leyla Lydia Tuğutlu (Songül)

Melike İpek Yalova (Ayten)

Atsız Karaduman (Dalyan Rıza)

Şebnem Dilligil (Safiye)

İlknur – Elif-Sönmez

Erkan Avcı – Necdet-Güney

 

Yorum

  1. kadir köse

    15 Ocak 2013 at 17:46

    mükemmel bir yapıt önü açık ve sonu uzun olan bir dizi her bir oyuncu ayrı başarı sergilemek de hepsini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum ANKARA dan Kadir KÖSE

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz