İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları – Kim Kimdir?

05 Eylül 2012 Çarşamba, 10:21
İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları – Kim Kimdir?

Cuma Günü atv ekranlarında başlayacak olan Huzur Sokağı Dizisi oyuncularını ve karakterlerini tanıyalım

 

kutsi 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?BİLAL (Kutsi) Kendi halinde insanların yaşadığı bir sokakta doğup büyümüş, vicdanlı, iyiliksever, azimli, sabırlı, ağırbaşlı ve çalışkan bir delikanlı. Babasını küçük yaşta kaybettiği için annesinin ve kız kardeşinin sorumluluğunu üstlenmiş. Üniversitede okuyor, geceleri taksicilik yaparak evin geçimini sağlıyor. Şükran’ın ona duyduğu büyük aşkın farkında.

Selin Demiratar 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?

FEYZA (Selin Demiratar) İstanbul’un tanınmış zenginlerinden Necmettin Bey’in kızı… Modern değerlerle büyütülmüş, özgüveni yüksek, özgür, inatçı ve biraz da şımarık bir kız. Annesini küçük yaşta kaybetmiş. Vaktinin çoğunu arkadaşlarıyla geçiriyor, gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyor. Aslında sevgi dolu, merhametli, vicdanlı, düşünceli bir ruhu var. Hiç âşık olmamış.

sinem öztürk 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?

ŞÜKRAN (Sinem Öztürk) Bilal ile aynı sokakta doğup büyümüş, kendi halinde, çekingen, kırılgan bir genç kız. Hasan ile Saadet’in tek evladı. Çocukları çok seviyor, anaokulu öğretmenliği yapıyor. İçinde Bilal’e karşı yıllardır besleyip büyüttüğü güçlü bir aşk var.

güven hokna 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?

SAADET (Güven Hokna) Şükran’ın annesi. Kızı ile gurur duyuyor. Bilal’in hem kişiliğini, hem ailesini çok beğeniyor, biricik kızı için en uygun damat adayı olduğunu düşünüyor. Tek isteği kızıyla Bilal’i biran önce baş göz etmek.

yeşim salkım 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?

EMEL (Yeşim Salkım) Feyza’nın üvey annesi. Hırslı ve tehlikeli bir kadın. Feyza ile yıldızı hiç barışmıyor. Kocasının şirketinde çalışan Kerim ile yasak bir ilişki içinde. Kocasını etkisi altına almış, onu sürekli yönlendiriyor. Şirket yönetiminde arka planda söz sahibi.

hakan eratik 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?

KERİM (Hakan Eratik) Emel’in sevgilisi. Zeki ve hırslı bir adam. Kibirli ve küstah bir tarafı var. Emel’den aldığı taktikler sayesinde çalıştığı Necmettin Bey’in şirketinde yüksek mevkilere ulaşmış. Necmettin Bey’in güvenini kazanmış, sağ kolu haline gelmiş.

gökhan mete 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?

HASAN (Gökhan Mete) Şükran’ın babası. Ailesine bağlı, sabırlı, paylaşmayı seven biri. Bütün mahallede sevilen bir adam. Bilal’i oğlu gibi seviyor.

 

Nilgün Kasapbaşoğlu 200x300 İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları   Kim Kimdir?KEVSER (Nilgün Kasapbaşoğlu) Bilal’in annesi. Oğluna çok düşkün. Bir de kız evladı var. İkisinin de iyi birer insan olarak yetişmesi için elinden geleni yapıyor. Şükran’ı gelini olarak benimsemiş.

Etiketler