Kara Sevda 66. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

‘SÖZ’den ‘Mehmetçik Vakfı’ yararına anlamlı destek

Anne 25. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bir Demet Muhabbet Baba Sahnede

istanbul Sokakları Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi 13 Haziran 2016
15.913 views

istanbul Sokakları Dizisi 9. ve Final Bölümü ile 13 Haziran pazartesi Saat 20.00’de Show Tv’de

istanbul Sokakları dizisinin oyuncuları,istanbul Sokakları dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve istanbul Sokakları dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği “İstanbul Sokakları”nın başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda ise Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor.
Adnan Güler’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Zülküf Yücel ve Zehra Yücel kaleme alıyor.

“İstanbul Sokakları”nın Final Bölümünde; Fırat’la Nazlı’nın birlikte olduğunu öğrenen Refik sona doğru yaklaştığını anlar. Giderek kendini kaybeder ve sonunda Nazlı’yı döver. Fırat Nazlı’nın elinden tutup, kendi evine götürür. Bir an önce nişanlanıp arkasından da evleneceklerdir. Cemil olanları öğrendiğinde bunca zaman beklediği o büyük anın geldiğini düşünür. Fırat ve Nazlı nişanlandığı akşam tüm gerçeği Fırat’a anlatacaktır. Refik kızının mutluluğu için yapabileceği tek şeyin sırrı bilen tek kişiyi yani Cemil’i öldürmek olduğunu düşünür.

“İstanbul Sokakları”, 13 Haziran Pazartesi akşamı 21.00’de final bölümü ile Show TV’de!

İSTANBUL SOKAKLARI 9. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN >>> TIKLAYINIZ

İSTANBUL SOKAKLARI 9. BÖLÜM RESİMLERİ İÇİN >>> TIKLAYINIZ

İstanbul Sokakları Dizisi Yayından mı Kalkıyor?

İSTNBUL-SOKAKLARIBaşrollerini Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas, Mehmet Çevik, Derya Alabora ve Mine Teber’in paylaştığı; yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Adnan Güler’in, senaristliğini ise Zülküf Yücel ile Zehra Yücel’in üstlendiği yapım, beklenen reytingleri elde edememesinden dolayı önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 9. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Haberi yapımcı Faruk Turgut açıkladı:

İstanbul Sokakları, final bölümüyle 13 Haziran Pazartesi 21.00’de Show’da!

İstanbul Sokakları Dizisininde Yönetmen Değişikliği: Faruk Teber Yerine Adnan Güler Geldi

İstanbul Sokakları Dizisininde Yönetmen Değişikliği: Faruk Teber Yerine Adnan Güler GeldiShow Tv’nin yeni dizilerinden birisi olan ”İstanbul Sokakları”nda yönetmen değişikliği yaşandı!

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, başrollerinde Gizem Karaca, Caner Cindoruk ve Rıza Kocaoğlu’nun bulunduğu diziyi Faruk Teber yönetiyordu. Faruk Teber 3. bölümle birlikte yönetmen koltuğunu Adnan Güler’e devretti. Adnan Güler son olarak ‘Yedi Güzel Adam’ dizisinin yönetmenliğini üstlenmişti.

”İstanbul Sokakları” yeni bölümüyle pazartesi 20.00’da Show Tv’de!

Kaynak: Ranini.tv

İstanbul Sokakları Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show TV’nin Gold Film imzalı yeni dizisi İstanbul Sokakları’nın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Naz Elmas, Rıza Kocaoğlu, Derya Alabora, Mehmet Çevik, Mine Teber, Sitare Akbaş ve Yıldız Kültür’ün yer aldığı, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı merakla beklenen yeni dizi ilk bölümüyle 18 Nisan Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşacak.

İstanbul Sokakları, ilk bölümüyle 18 Nisan Pazartesi 20.00’da Show TV’de!

İstanbul Sokakları Dizisinin Börekçi Kızı Gizem Karacaİstanbul Sokakları Dizisinin Börekçi Kızı Gizem Karaca

Genç kuşağın yıldızlarından Gizem Karaca sürpriz bir rolle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Güzel oyuncu, tanıtımları büyük beğeni toplayan SHOW TV’nin yeni dizisi ‘İstanbul Sokakları’nda, kalp büyümesi hastalığından mustarip Nazlı isimli börek satan bir kızı canlandırıyor. Nazlı ile Caner Cindoruk’un hayat verdiği Fırat’ın hüzünlü aşk öyküsünü konu alan dizi, yakında SHOW TV’de ekrana gelecek.

Kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenen börekçi Nazlı ile zengin bir müteahhit olan Fırat’ın hüzünlü aşk öyküsü ekranda duygu fırtınası estirecek.(Habertürk)

İstanbul Sokakları 2. Tanıtım Fragmanı Çıktı

İSTANBUL SOKAKLARI ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE!

Gold Film‘in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber‘in yaptığı “İstanbul Sokakları”  dizisinin senaryosunu ise Zülküf Yücel ve Zehra Yücel kaleme alıyor.

Show TV‘de  yayınlanacak İstanbul Sokakları dizisinin başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda ise Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor.

İstanbul Sokakları 2. Tanıtım Fragmanı Resimleri

GERİYE KALAN TEK GERÇEK NAZLI VE FIRAT’IN ÖLÜMSÜZ AŞKI!

Nazlı doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır.  Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir. Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fırat’la tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir. İşte tam da bu anda Nazlının babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlının durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans ele etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat’a koşar.  Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlı’yla Fırat’ın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir…

Show TV‘nin yeni dizisi İstanbul Sokakları çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

İSTANBUL SOKAKLARI 2. TANITIM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>> TIKLAYINIZ

istanbul-sokakları

İşte İstanbul Sokakları Dizisinin 1. Bölüm Fragmanıistanbul-sokaklar

İSTANBUL SOKAKLARI ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE!

Show TV‘nin merakla beklenen iddialı dizisi “İstanbul Sokakları”nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Gold Film‘in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber‘in yaptığı “İstanbul Sokakları”  dizisinin senaryosunu ise Zülküf Yücel ve Zehra Yücel kaleme alıyor.

Show TV‘de  yayınlanacak İstanbul Sokakları dizisinin başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda iseDerya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor.

Show TV‘nin yeni dizisi İstanbul Sokakları çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

İşte İstanbul Sokakları Dizisinin 1. Bölüm Fragmanı için tıklayınız

İstanbul Sokakları Dizisi Oyuncularının “Başlıyoruz” Fotoğrafıistanbul-sokaklar

Gold film ‘in Hanım Köylü dizisi ile birlikte yayına sokacağı ikinci dizisi olan İstanbul Sokakları Show TV’de ekrana gelecek. Dizinin yönetmenliğini yapacak olan Faruk Teber ile bir araya gelen İstanbul sokakları dizisinin oyuncuları Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas projeye başladıklarını çektikleri bu pozla belgelemiş oldular.

İstanbul Sokakları bir aksilik olmaz ise Nisan ayının başında Show TV’de ekrana gelecek.

Gizem Karaca’nın Gold Film ile bu 3.dizisi projesi. İlk kez Benim Hala Umudum Var dizisi ile firma ile çalışan Gizem Karaca, Güzel Köylü dizisi ile de Gold Film’in vazgeçilmez oyuncularından biri olduğunu gösterdi.

Naz Elmas Yeni Dizisi İstanbul Sokakları için Neler Söyledi?

Gizem Karaca, Caner Cindoruk ,Rıza Kocaoğluile birlikte rol alacak olan Naz Elmas, Akasya Acıbadem’de alışveriş yaparken gazetecilerin sorularına yanıt verdi. İstanbul Sokakları dizisini Faruk Teber’in yöneteceğini belirten Naz Elmas “dizi tutkunlarını ekrana bağlayacak bir senaryo ile ekrana  geleceğiz” diyerek yeni projesinin iddialı bir dizi olduğunu belirtti

naz-elmas

İstanbul Sokakları Dizisinin Erkek Başrolü Caner Cindoruk Oldugizem-karaca-caner-cindoruk

Gold film imzalı yeni dizi İstanbul Sokakları’nda Gizem Karaca‘ya eşlik edecek olan erkek başrol oyuncusu belli oldu. Son olarak Aramızda Kalsın dizisinde rol alan genç oyuncu Caner Cindoruk İstanbul Sokakları dizisinin erkek baş rolü oldu. 25 mart tarihinde çekimlerine başlanacak olan dizinin mart ayında Show Tv’de yayınlanması bekleniyor.

İstanbul Sokakları Oyuncuları Belli Olmaya Başladı

Gold Film imzalı İstanbul Sokakları dizisinin cast çalışmaları tamamlanmak üzere. Daha önceden Gizem Karaca‘nın rol alacağı konuşulan dizinin yönetmen koltuğunda Gold filmlerinin sevilen yönetmeni Faruk Turgut yer alacak. Senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı dizide Gizem Karaca‘ya, Derya Alabora, Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas, Yıldız Kültür,  Turgut Tunçalp,Sitare Akbaş ve Mine Teber eşlik edecek.

İstanbul Sokakları Gizem Karaca’nın Gold Film ile üçüncü dizi çalışması.

istanbul-sokakları

İstanbul Sokaklar Dizisinin Senaristi Kim Oldu?

how Tv’nin yeni ve iddialı dizisi ”İstanbul Sokakları’nın senaristi belli oldu!

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber’in yapacağı dizi Mart ayında Show Tv’de izleyicisi ile buluşacak. Dizinin kanalı aylar öncesinden açıklanmıştı. Dizinin senaristi de belli oldu. Daha önce İffet, Kötü Yol, Dila Hanım ve son olarak Kaçak dizisinin senaristliğini yapan Zülküf Yücel, ‘İstanbul Sokakları’ dizisinin senaristi oldu.

Gizem Karaca

Gizem Karaca İstanbul Sokakları ile Ekrana Geri Dönüyor

Eve Düşen Yıldırım, Benim Hala Umudum Var ve son olarak Güzel Köylü dizilerinde rol alan Gizem Karaca’nın yeni dizisi belli oldu.

Güzel oyuncu Gold Film’in yapımcılığını üstleneceği, Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda oturacağı ve ismi ‘İstanbul Sokakları’ olan dizinin başrolünde yer alacak. Dizide Gizem Karaca’ya eşlik edecek erkek başrol oyuncu arayışları ise devam ediyor.

İstanbul Sokakları, Mart ayında ekrana gelecek.

loading...

loading...


Yorumlar
tekirdag escort ankara escort escort samsun escort bursa mugla escort

Yazıya 2 yorum yapılmış.

nurten coşar 26 Mart 2016

caner cindoruk gizeme göre oldukça yaşlı.tutmaz bu dizi.uyum yok…

EMİNE 10 Mayıs 2016

çok yakışmışlar

İlginizi Çekebilir
Filinta Dizisi – Trt1

Filinta Dizisi – Trt1

21 Ağustos 2016
22.812 views
Şahane Damat Dizisi – Star Tv

Şahane Damat Dizisi – Star Tv

16 Ağustos 2016
3.527 views
N’Olur Ayrılalım Dizisi Fox Tv

N’Olur Ayrılalım Dizisi Fox Tv

12 Ağustos 2016
2.147 views
Hanım Köylü Dizisi – Star Tv

Hanım Köylü Dizisi – Star Tv

01 Ağustos 2016
9.743 views
46 Yok Olan Dizisi- Star Tv

46 Yok Olan Dizisi- Star Tv

24 Haziran 2016
14.636 views
Kehribar Dizisi – Atv

Kehribar Dizisi – Atv

24 Haziran 2016
39.819 views
Kış Güneşi Dizisi – Show Tv

Kış Güneşi Dizisi – Show Tv

21 Haziran 2016
14.582 views
Aşk Yeniden Dizisi – Fox Tv

Aşk Yeniden Dizisi – Fox Tv

14 Haziran 2016
20.877 views
Karagül Dizisi – Fox Tv

Karagül Dizisi – Fox Tv

10 Haziran 2016
62.110 views
Kalbim Yangın Yeri  Dizisi – Fox Tv

Kalbim Yangın Yeri Dizisi – Fox Tv

28 Mayıs 2016
7.653 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da144 sorgu var. 0,926 saniyede yüklendi.