Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > Songül Öden Palette Markasının Marka Yüzü Oldu

Songül Öden Palette Markasının Marka Yüzü Oldu

 
 
Paylaşın
Tags

songül-ödenSchwarzkopf, Palette markasının yeni uluslararası reklam kampanyasında çalıştığı Songül Öden ile tanıtımını önceki akşam gerçekleştirdi.

PALETTE MARKASININ İLK TÜRK YÜZÜ:

Kuruçeşme Less Ottomans Hotel’de düzenlenen gecede 33 ülkeyi birden kapsayan projede ilk kez ünlü bir Türk Schwarzkopf Palette’nin yüzü oldu. Songül Öden, güzelliği ve derin göğüs ve sırt dekolte kıyafetiyle göz kamaştırdı. Ev sahipliğini Genel Müdür Hasan Alemdar’ın yaptığı gecede özellikle bayan davetliler yeni markayı yakından inceledi.

Palette, yeni uluslararası reklam kampanyası için başarılı oyuncu Songül Öden ile işbirliği yaptı. Özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa’da önemli bir hayran kitlesine sahip olan Songül Öden, bu kampanya aracılığıyla saç renginin sırrını dünyanın dört bir yanındaki kadınlarla paylaşacak. Türkiye dışında Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovenya, Hırvatistan, Estonya, Litvanya, Letonya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Slovakya, İsrail, Mısır, Tunus, Suudi Arabistan, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Filistin, Ürdün, Güney Afrika, Irak, Pakistan, Yemen, Afganistan, Cezayir, Fas, Suriye, Nepal, Sri Lanka olmak üzere toplam 33 ülkede gösterilecek.

Avrupa’dan gelen ekip ile 4 gün boyunca İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerden sonra Songül Öden, önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşacak reklam filminin tanıtım gecesinde Songül Öden ürünü kullanıp memnun kaldığını ‘Farklı kültürlere ait, farklı coğrafyalardan gelen insanlarla çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdi. Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Etkisini ilk kullanımdan itibaren saçlarımda gözlemledim ve çok memnun kaldım. Daha önce doğal ürünler kullanıyordum ama şimdi bunu kullanıyorum’ diyerek dile getirdi.

Songül Öden, ‘Ortadoğu benim için çok önemli. Balkanlar’da öyle. Ortadoğu’nun görmediğim çok az yeri kaldı. Beyrut-Ürdün çok güzel yerler’ dedi. Songül Öden parmaklarındaki takılar için ‘Zümrüt mü?’ diye soran gazetecilere ise evet yanıtını verdi.

Google'dan Gelen Aramalar:

  • songül öden PALETTE
  • songül öden saç rengi
  • songul oden palette reklamı
  • songül öden palette reklam elbiseleri
  • songül öden reklam filmi elbisesi
  • songul oden reklam elbisesi
  • palette songul oden reklamdaki kıyafeti
  • palette songül ödem
  • songul oden sari elbisesi fotolari
  • songül öden reklam filmi

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız