Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Yayın Akışı > Televizyon'da Bu Hafta > ‘Simge Fıstıkoğlu İle Yeni 1 Gün’ 13 Ocak Pazartesi Show TV’de!

‘Simge Fıstıkoğlu İle Yeni 1 Gün’ 13 Ocak Pazartesi Show TV’de!

 
 
Paylaşın
Tags

Simge FıstıkoğluSHOW TV Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftanın dört günü ‘Simge Fıstıkoğlu ile Yeni Bir Gün’  programıyla güne merhaba diyor. Güne habersiz başlamak istemeyenleri Türkiye ve Dünya’da olup bitenden haberdar eden program, gündeme ve hayata dair her şeyi ekrana yansıtıyor.

Yepyeni bir güne başlarken haberiniz olması gereken ne varsa A’dan Z’ye, günü gününe, sıcağı sıcağına, sabahın ilk saatlerinde Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla Yeni 1 Gün’le Show TV’de.

Türkiye’de ve Dünya’da yaşananlar, gazete yorumları, sağlık söyleşileri, ekonomi değerlendirmeleri kısacası hayata dair her şey sabahın ilk saatlerinde Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

‘Simge Fıstıkoğlu İle Yeni 1 Gün’ 13 Ocak Pazartesi sabahı saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de!

Google'dan Gelen Aramalar:

  • simge ile yeni bir gün saat kaçta başlıyor
  • simge fıstıkoglu yeni 1 gün fricik
  • SİMGE FISTIKOĞLU YENİ BİR GÜN
  • simge fıstıkoğlunun yeni resimleri

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

Son Yorumlar

İzmir Otel

Facebook Sayfamız