Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > Şerif Sezer Gitti, Hülya Darcan Geldi

Şerif Sezer Gitti, Hülya Darcan Geldi

 
 
Paylaşın
Tags

Dila Hanım dizisinde ‘Melek Hanım’ rolü önce Şerif Sezer’e teklif edildi. Hatta Sezer ilk bölümün çekimlerine de katıldı.

İddiaya göre bu sırada devreye giren Hülya Darcan yapımcıyı ikna etti ve rolü kaptı. Yeşilçam’ın klasikleri arasında yer alan Dila Hanım dizisinin henüz yapımaşamasındaykenoyuncular arasında büyük rekabete yol açtığı belirtilirken, ‘Melek Hanım’ rolü için Yeşilçam’ın iki usta oyuncusu arasında büyük kapışmalar yaşandığı öğrenildi. İddiaya göre Gold Film tarafından teklif ilk önce Şerif Sezer’e geldi ve ilk bölümün çekimlerinde Sezer oynadı.

Daha sonra Gold Film’in birçok projesinde yer alan oyuncu Hülya Darcan ailenin hanımağa karakteri Melek Hanım rolü için dizinin yapımcısı Faruk Turgut’a diretince rol Darcan’da kaldı. Şerif Sezer’in oynadığı sahneler çıkartılarak tekrarında Hülya Darcan’la yola devam edildi.

DAHA İYİSİNİ BULDUM

Konuyla ilgili olarak Şerif Sezer, “Anlaşamadık ayrıldık. Şimdi zaten daha iyi bir işle anlaştım” ifadesini kullanırken, Darcan “Şimdi konuşmakyanlış olur. Yapımcıya sorsanız daha iyi olur” açıklamasında bulundu.

HABER: OKAN IŞIK / BUGÜN GAZETESİ

Google'dan Gelen Aramalar:

  • hulya darcan dizileri
  • hülya darcan twitter
  • hukya darcan samanyolu
  • hülya darcan filmleri
  • hulya darcan twiter
  • serif sezer sali

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (19 Nisan Cumartesi 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız