Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Resimleri > Sana Bir Sır Vereceğim Cuma Günü Fox TV’de Başlıyor

Sana Bir Sır Vereceğim Cuma Günü Fox TV’de Başlıyor

 
 
Paylaşın
Tags

Sana Br Sır vereceğim 1. Bölüm  00004YAZ EKRANIN SIRLARLA DOLU AİLESİ GELİYOR

Başrollerini Murat Han ve Esra Ronabar’ın paylaştığı dizi Sana Bir Sır Vereceğim  heyecanı başlıyor. Yaz Ekranının fantastik dizisi 5 Temmuz Cuma akşamı 20:30 da FOX’TA  izleyicisiyle buluşacak.

Dizide Murat Han ve Esra Ronabar’ın yanısıra genç kuşağın sevilen ve yeni isimleri Ekin Koç, Demet Özdemir, Bora Cengiz, Dila Danışman, Metehan Sezer, Burak Can, Su Burcu Yazgı Çoşkun yer alıyor.

Düşünce gücüyle nesneleri hareket ettirebilen Gürcan, zihin okuyan Zeynep, görünmez olma özelliği olan Tilki ve parmaklarından elektrik üreten Aylin’in hem eğlenceli hem de heyecan ve sırlarla dolu macerası başlıyor.

 Sevgi (Esra Ronabar)nin gözlerinin önünde kızının kaçırılmasıyla başlayan gizemli olaylar,Sevgi ve Mehmet(Murat Han) tanışmasıyla bambaşka bir boyut kazanacak. Özel yetenekleri olan çocukları etrafında toplayan ikili hem çocukları peşlerindeki gizemli adamlardan korumaya çalışırken hem de sırlarını saklamaya çalışacaklar. Hayatta kalmak ve sırlarını saklamak için bir arada geldikleri evde mutlu bir aile tablosu çizmek zorunda olan karakterlerimiz hem peşlerindeki kötülerle hem de meraklı komşularıyla heyecanlı bir serüven içinde bulacaklar kendilerini.

 Merak  uyandıran sırlarla dolu hikayesiyle  “Sana Bir Sır Vereceğim”  5 Temmuz Cuma günü 1. bölümüyle  FOX ekranlarında başlayacak.

Sana Bir Sır Vereceğim 1. Bölüm Fragmanı

YouTube Preview Image

Sana Bir Sır Vereceğim 1. Bölüm Resimleri

Google'dan Gelen Aramalar:

  • sana bir sır vereceğim tekrar günleri
  • sana bır sır verecegım yayın gunlerı
  • sana bir sir verecegim zeynep
  • sana bir sir v zeynep
  • sana bir sır vereceğim ilk yayın tarihi
  • sana bir sır vereceğim sevgi ilk bölümden kareler
  • sana bir sir verecegim tekrarmi basliyo
  • sana bır sır vereceyım dızısı facebook

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

Son Yorumlar

İzmir Otel

Facebook Sayfamız