Son Dakika
31 Ağustos 2014 Pazar

Küçük Gelin Dizisi – Samanyolu Tv

Küçük Gelin Dizisi 39. Bölümü ile 8 Haziran 2014  Pazar Günü saat 21.00′da Samanyolu Tv’de

01 Haziran 2014 Pazar, 00:37
küçük gelin dizisi

Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin’in 39. bölümünde;

Zehra ile ilgili gerçekleri öğrenen Nujin Ana,  olayın aslını bilen Raşit’e gider ve bu sırrı hiç kimsenin öğrenmemesini ister. Ancak Elif konuşulanları duyar ve her şeyi Zehra’ya anlatmaya karar verir. Bu sırada kızına ulaşmaya çalışan Melek, kızının ölmediğini ve evlatlık verildiğini öğrenir. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Cemal’in hayatını kaybetmesi, konakta büyük üzüntüye neden olur. Nujin Ana, Cemal’in intikamının alınması gerektiğini söyler. Bu görevi üstlenmek isteyen Ali’ye Azad engel olur ve intikamı kendisinin alacağını söyler. Yurt dışına gitmeye karar veren Melek, Azad’a yüzüğü geri verir ve onu terk etmek zorunda kalır. Ancak yola çıkacağı sırada ilginç bir gelişme yaşanır.

Çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Küçük Gelin, 8 Haziran Pazar günü, saat21.00’de Samanyolu TV’de.

KÜÇÜK GELİN 39. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin Hikayesi:

Zehra (Çağla Şimşek), 14 yaşında, dünya güzeli, cıvıl cıvıl bir kızdır. Öğretmen olma hayalleri kuran Zehra, okuduğu kitaplardaki gibi hikayeler yazmak ister. Taa ki abisi Ferman, yörenin en büyük aşireti Kirmanlar’ın kızı Berfin (Burcu Yüce)’i kaçırana dek… Artık devreye töre girer ve kan dökülmemesi için Zehra’nın Kirmanlar aşiretine berdel olarak verilmesi kararlaştırılır.

İdealist bir öğretmen olan Melek (Gözde Mukavelat) ise, en parlak öğrencisi Zehra’nın okula gelmediği bir gün, berdel gelini olacağını öğrenince beyninden vurulmuşa döner. Bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır ve bu konuda en büyük yardımcısı, ailesini bile karşısına alacak kadar mert bir genç olan Azad (Orhan Şimşek)’dır. Melek bir yandan töre karşısında Zehra için uğraşırken, aslında bu olayın kendi hayatında ortaya çıkaracağı sırlara gebe olduğunu bilemez. Berdel gitmesiyle hayatında her şeyin sona erdiğini düşünen küçük Zehra’nın öğrendiği sırlar ise hem ona yeni kapılar açacak, hem de Kirmanlar’ın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Etiketler

5 Yorum

 1. elif

  15 Mayıs 2014 at 14:30

  ben küçük gelini hiç kaçırmadan izliyorum inşallah film yıllarca sürer :) :)

 2. duygu nur

  04 Nisan 2014 at 16:09

  küçük gelin dizisine bayılıyorum. kaçırmadan izlerim inşallah yıllarca film hep sürer

 3. Senan

  18 Ocak 2014 at 15:13

  Küçük Gelin dizisinin 20.bölümünden tüyolar istiyorum lütfen rica ediyorum

 4. lilosche

  05 Ocak 2014 at 15:28

  bu diziyi cok seviyorum gunesi beklerken (:

 5. esma

  02 Kasım 2013 at 17:48

  azad çok yakışıklı hastayım ona ya =)=)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>