Son Dakika
28 Temmuz 2014 Pazartesi

İşte Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları. Dizide Kim Kimdir?

İlk kez 5 temmuz 2013 tarihnde Fox Tv’de gösterilen “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinin karakterlerini ve oyuncuarını tanıyalım.

05 Temmuz 2013 Cuma, 12:48
Sana Bir Sır Vereceğim 2

 

KİM KİMDİR?

 

Mehmet ( Murat Han)Mehmet ( Murat Han)
Ailenin Babası, normal bir baba. İyi niyetli, sevgi dolu, neşeli. Tek kötü özelliği ne mi? Biraz sakar, ne zaman doğru yapmaya çalışsa tersi olur. Oğlu Gürcan’ın olağanüstü güçleri olduğunu farkettiğindeyse hayat karmaşık bir hal alır.

 

 

Sevgi (Esra Ronabar)Sevgi (Esra Ronabar)
Ailenin Annesi. Çok cesur bir kadın. Sert ve mükemmeliyetçi bir yapısı var. Kızının kaybolmasından sonra tanıştığı Mehmet ile hayatın zorluklarına göğüs germeye çalışırlar. Kızını aramak için çıktığı bu yolda onu bir çok sürpriz bekliyor.

 

 

 

Aylin (Demet

Aylin (Demet Özdemir)

Özdemir)
Elektirik onun en büyük kozu ve aynı zamanda derdi. Sevdiklerine zarar vermemek için eldiven giyiyor. Çıplak elle kimseye dokunamıyor! Aylin oldukça mükemmel sayılabilecek birisi. Arkadaş canlısı, komik ve sevecen… Tilki ile arasındaki yakınlaşmalar kaçınılmaz…

 

Tilki (Ekin Koç)Tilki (Ekin Koç)
18 yaşında görünmez bir genç. Asi, serseri ruhlu ve hiç bir şeyle ilgilenmez. Bağımsız ve yalnız yaşadığı için kendi sorunlarını kendi çözer. Dışardan kimseye ihtiyacı yok gibi görünse de, sevece ve sevdiği insanları koruyan biri. Kaderi onu nereye götürürse öyle yaşar.

 

 

Gürcan (Metehan Sezer)

Gürcan (Metehan Sezer)

Tam bir tatlı baş belası. Telekinetik güçlerinin babası tarafından farkedilmesi gelişecek olayların temelini atar. Babası gibi sakardır. Ne zaman birşey yapmaya kalksa sonu felaketle sonuçlanır.

Levent (Bora Cengiz)Levent (Bora Cengiz)
Popüler, kendinden emin ve bir o kadar da kendini beğenmiş. Dışarıdan sert ve ukala görünse de özünde duygusal biri. Öylesine zengin ki hayatta tek eksiği sevgi. Sevmeyi Aylin’den öğrenirken, Tilki ile sık sık ters düşecekler!

 

 

Çağla Çağla (Dila Danışman)(Dila Danışman)
Sıradanlıktan nefret eden, bencil, yüzeysel, titiz ve kibirli biri. Başkalarının hatalarını ve eksikliklerini arar. İç dünyasından memnun olmadığı için dış dünyasını parlatmaya çalışır. Birini gözüne kestirdi mi elde etmelidir. Yeni komşuları Çağla için büyük eğlence olacak.

Bora Öztürk (Melih Can)Bora Öztürk (Melih Can)
Afacanlığı, asiliği ve hınzırlığıyla problem çocuk, kısacası tam bir baş belasıdır. Kötü niyetli planlar yapar, gerçekleştirmeye çalışır. Bu tavırlarıyla annesini bile usandırmıştır.

 

 

Burak (Burak Can)Burak (Burak Can)
16 yaşında biraz tuhaf bir çocuk. Metamorfik, utangaç ve içine kapanık biri. Dokunduğu insanın şekline bürünmesi onun en büyük problemi. Normal biri gibi yaşayabileceği bir aile onun en büyük hayali.

Etiketler

121 Yorum

 1. t özdemir

  14 Mayıs 2014 at 18:00

  demet ablam seni çoooooooook seviyorum

 2. demet özdemir

  14 Mayıs 2014 at 18:02

  iki varsın demet ablam

 3. aytil

  28 Mayıs 2014 at 17:15

  aytil size hayranımmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

 4. aytil

  29 Mayıs 2014 at 16:00

  coooookkkkkkkk guzel dizi

 5. Gizem

  05 Haziran 2014 at 15:26

  Sizi çok seviyoruz keşke diziniz bitmeseydi :D :b :P

 6. Yusuf Emre Varol

  09 Temmuz 2014 at 09:26

  ekin koç senin en büyük hayranınım

 7. aytil

  11 Temmuz 2014 at 14:21

  size aşığım. zeyker den sonra favori oldunuz çok yakışıyorsunuz.tilki sevgilini bırak yani nazikçe terk et.aylinle sevgili ol yoksa birdaha SBSV yi izlemeyiz öptüm bay.

 8. DUYGU BETÜL

  13 Temmuz 2014 at 12:21

  SİZİN HAYRANINIZIZ SİZİ ÇOK SEVİYOZ MUCK MUCK

 9. esma

  15 Temmuz 2014 at 17:08

  şak şak şak şık şık şık aylin tilki çok yaşa

 10. gül

  24 Temmuz 2014 at 12:07

  TİLKİ ve AYLİN SİZİ ÇOK SEVİYORUM.İYİ Kİ BÖYLE BİR FİLMDE OYNAMIŞSINIZ.KEŞKE FİLMİNİZ BİTMESEYDİ .BAŞKA FİLMDE YİNE İKİNİZ ROL ALIN.

 11. sana bir sır vereceğim

  24 Temmuz 2014 at 13:08

  sevgi ablanın kızı deryanın gerçek adını bilen var mı?

 12. EKİNİST

  26 Temmuz 2014 at 18:46

  TAM BİR EKİN KOÇ HAYRANIYIM KEŞKE FİNAL OLMASAYDI :(

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>