Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Oyuncular > Dizilerin Oyuncu Kadroları > İşte Karadayı Dizisi Oyuncuları- Dizide Kim Kimdir?

İşte Karadayı Dizisi Oyuncuları- Dizide Kim Kimdir?

 
 
Paylaşın
Tags

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, daha 5 yaşındayken yaşadığı acı olayın etkisiyle sarsılan Mahir’in hayat hikayesini konu alan “Karadayı”, Pazartesi akşamı atv ekranlarında izleyici ile buluşuyor

Güçlü kadrosu ve hikayesiyle merakla beklenen dizinin karakterleri;

NAZİF KARA (ÇETİN TEKİNDOR)

Hayatın acı sınavlarından büyük dersler çıkararak yaşamayı ilke edinmiş bir baba. Sade kundura ustası değil yaşam ustası. Hayat görgüsünü evlatlarına aktarmaya çalışan erdemli bir insan. Hayatının son sınavını verirken, kader ona onulmaz acılar biçerken gene de dimdik ayakta durmasını bilen güçlü bir kişilik.

 

MAHİR KARA (KENAN İMİRZALIOĞLU)

Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı.

FERİDE ŞADOĞLU (BERGÜZAR KOREL)

Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi.

TURGUT AKIN (YURDAER OKUR)

Cumhuriyet savcısı.. Asker bir babanın sevilmemiş oğlu. Kalbinin karanlığını, Adliye koridorlarını inleten, hırslı, dürüst savcı kimliğinin arkasına saklamayı başaran bir sahtekar. Feride’ye duyduğu saplantılı aşkın esiri.

Rıza Kocaoğlu (Yasin)

Civan Canova (Çetin)

Leyla Lydia Tuğutlu (Songül)

Melike İpek Yalova (Ayten)

Atsız Karaduman (Dalyan Rıza)

Şebnem Dilligil (Safiye)

İlknur - Elif-Sönmez

Erkan Avcı - Necdet-Güney

 

Google'dan Gelen Aramalar:

 • karadayı oyuncuları
 • karadayi oyuncular
 • karadayi dizi oyunculari
 • karadayi oyuncu kadrosu
 • karadayı oyuncuları isimleri
 • karadayidaki oyuncular
 • karadayının oyuncuları
 • karadayi oyuncularının isimleri
 • kabadayı oyuncularının isimleri
 • a ş k dizisi oyuncuları
Yorum Sayısı: 1 Yorum
Söz Sizde
 1. kadir köse diyor ki:

  mükemmel bir yapıt önü açık ve sonu uzun olan bir dizi her bir oyuncu ayrı başarı sergilemek de hepsini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum ANKARA dan Kadir KÖSE

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (17 Nisan Perşembe 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız