Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları – Kim Kimdir?

İşte Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları – Kim Kimdir?

 
 
Paylaşın
Tags

Cuma Günü atv ekranlarında başlayacak olan Huzur Sokağı Dizisi oyuncularını ve karakterlerini tanıyalım

 

BİLAL (Kutsi) Kendi halinde insanların yaşadığı bir sokakta doğup büyümüş, vicdanlı, iyiliksever, azimli, sabırlı, ağırbaşlı ve çalışkan bir delikanlı. Babasını küçük yaşta kaybettiği için annesinin ve kız kardeşinin sorumluluğunu üstlenmiş. Üniversitede okuyor, geceleri taksicilik yaparak evin geçimini sağlıyor. Şükran’ın ona duyduğu büyük aşkın farkında.

FEYZA (Selin Demiratar) İstanbul’un tanınmış zenginlerinden Necmettin Bey’in kızı… Modern değerlerle büyütülmüş, özgüveni yüksek, özgür, inatçı ve biraz da şımarık bir kız. Annesini küçük yaşta kaybetmiş. Vaktinin çoğunu arkadaşlarıyla geçiriyor, gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyor. Aslında sevgi dolu, merhametli, vicdanlı, düşünceli bir ruhu var. Hiç âşık olmamış.

ŞÜKRAN (Sinem Öztürk) Bilal ile aynı sokakta doğup büyümüş, kendi halinde, çekingen, kırılgan bir genç kız. Hasan ile Saadet’in tek evladı. Çocukları çok seviyor, anaokulu öğretmenliği yapıyor. İçinde Bilal’e karşı yıllardır besleyip büyüttüğü güçlü bir aşk var.

SAADET (Güven Hokna) Şükran’ın annesi. Kızı ile gurur duyuyor. Bilal’in hem kişiliğini, hem ailesini çok beğeniyor, biricik kızı için en uygun damat adayı olduğunu düşünüyor. Tek isteği kızıyla Bilal’i biran önce baş göz etmek.

EMEL (Yeşim Salkım) Feyza’nın üvey annesi. Hırslı ve tehlikeli bir kadın. Feyza ile yıldızı hiç barışmıyor. Kocasının şirketinde çalışan Kerim ile yasak bir ilişki içinde. Kocasını etkisi altına almış, onu sürekli yönlendiriyor. Şirket yönetiminde arka planda söz sahibi.

KERİM (Hakan Eratik) Emel’in sevgilisi. Zeki ve hırslı bir adam. Kibirli ve küstah bir tarafı var. Emel’den aldığı taktikler sayesinde çalıştığı Necmettin Bey’in şirketinde yüksek mevkilere ulaşmış. Necmettin Bey’in güvenini kazanmış, sağ kolu haline gelmiş.

HASAN (Gökhan Mete) Şükran’ın babası. Ailesine bağlı, sabırlı, paylaşmayı seven biri. Bütün mahallede sevilen bir adam. Bilal’i oğlu gibi seviyor.

 

KEVSER (Nilgün Kasapbaşoğlu) Bilal’in annesi. Oğluna çok düşkün. Bir de kız evladı var. İkisinin de iyi birer insan olarak yetişmesi için elinden geleni yapıyor. Şükran’ı gelini olarak benimsemiş.

Google'dan Gelen Aramalar:

  • huzur sokağı bilalin kardeşi
  • huzur sokağı oyuncuları dizideki isimleri
  • huzur sokagi bilalin annesi
  • huzur sokağı şükranın kardeşi
  • huzur sokağı bilalin kız kardeşi
  • huzur sokağı dizisi oyuncuları kimler
  • huzur sokağı kim kimdir
  • huzur sokağı bilalin kardeşinin adı
  • huzur sokağı oyuncuları bilalin kardeşi
  • huzur sokağı oyuncuları sukranin kardesi

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız