Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > Dikkat: Arka Sokaklar Bugün Yeni Bölümü ile Ekrana Geliyor

Dikkat: Arka Sokaklar Bugün Yeni Bölümü ile Ekrana Geliyor

 
 
Paylaşın
Tags

Yıllardır pazartesi günlerinin değişmez dizisi olan Arka Sokaklar, bundan böyle cuma günleri ekrana gelecek.

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Zeynep Beşerler, Alp Korkmaz ve Özlem Çınar’ın oynadıkları fenomen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşamdan (30 Kasım Cuma) itibaren artık, yeni yayın günü olan Cuma günleri ekrana gelecek. Tam 7 sezondur aralıksız ekrana gelen ve Türk halkının kalbinde büyük bir sevgi edinen Arka Sokaklar, yeni bölümleri ve yeni maceraları ile saat 20.00’de ekrana gelecek.

Dizinin 263. bölümünde olaylar şöyle gelişecek:

Ahmet ve Fulya nişanlıdır. Mahallenin serserisi Doğukan, Fulya’ya saplantılı bir şekilde aşıktır ve peşini bırakmaz. Herkes evde otururken Doğukan arabada son ses, evin önünden geçip durmaktadır. Ahmet sonunda dayanamaz ve çıkıp Doğukan’ı döver. Sonra da eve girer tekrar. Doğukan olanları hazmedemez. Mahalle kavgası devriyedeki polislere anons edilir. Devriyedekiler mahalleye gelir. Kimse kimseden şikayetçi olmaz. Doğukan kendi işimi kendim görürüm havasındadır. Doğukan gece hastanede kalmaz ve kaçar. İntikam alacağı kesindir. Herkes Fulya’ların evinin önündedir. İçeriden cesetler çıkarılmaktadır. Soba zehirlenmesinden ölmüştür aile. Evin çevresinde araştırma yapılır ve bacaya tıkılmış bir kaban görülür. İş zehirlenerek ölüm değil, cinayettir. Ahmet çıldırmak üzeredir. Ahmet mahallelinin konuşmalarından bu olayın cinayet olduğunu duyar. Babasının silahını bulup Atakan’ın aramaya başlar. Ekip, Fulya ve ailesinin katilinin kim olduğunu bulmanın ve yakalamanın peşine düşer. Mesut ile Melek’in arasındaki gerilim devam etmektedir. Ömer’in bale öğretmeni Bahar, Murat’a gösteri için davetiye yollayınca, Zeynep’in kıskançlık krizi ayyuka çıkar. Aylin, Melek ve Zeynep’i alıp bir gece eğlenmeye giderler. Kızların amacı biraz kafa dağıtmaktır. Ama alkol biraz fazla kaçınca, kızları toparlamak Murat ve Mesut’a kalır.

Arka Sokaklar 263. Bölüm Fragmanı

Google'dan Gelen Aramalar:

  • arka sokaklar bugünkü bölüm
  • arka sokakların bugünkü bölümü
  • arka sokaklar bugünkü bölümü
  • arka sokaklarda bugun
  • arka sokaklar bugün
  • arka sokaklarda bugün ne olacak
  • bugün arka sokaklarda ne olacak
  • Arka sokaklarda bugün neler olacak
  • bugün arka sokaklar da ne olacak
  • arka sokakların bugünkü yeni bölümü

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (19 Nisan Cumartesi 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız