Bugünün Saraylısı Dizisi – Atv

Bugünün Saraylısı 32. Bölümü ile 13 Eylül 2014 Cumartesi Saat 20.00’de Atv’de
Sezon: 2

20 Eylül 2014 Cumartesi, 00:28
bugünün saraylısı

Yalıda Yüzleşme Vakti…

Üftade, Ayşen’in Ata’nın kızı olduğu gerçeğinin şokunu yaşarken, Ayşen kendisine oyun oynadığını sandığı Ata’dan hesap sormak için karşısına dikilir. Üftade, öğrendiği gerçeğin, Ata ise üstüne atılan iftiranın ve sakladığı sırrın ağırlığı altında kalır.

Katipoğlu Yalısı’nda yüzleşme zamanıdır. Süreyya’nın hamile olduğunu söylemesi Fatih kadar Savaş için de sarsıcı bir haber olur. Fatih bir kez daha vicdanı ve aklı arasında sıkışırken, Savaş da öfkesini annesine yönelterek rahatlamaya çalışır. Aradığı mutluluğun çok uzağında olan Süreyya ise belki de hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Feride ve Atıf boşanma aşamasındadır. Atıf durumu lehine çevirecek yeni fırsatlar kollarken beklemediği bir anda geçmişte yaptığı hatalar ayağına dolanır.

Sonunda Ayşen ve Savaş için büyük gün gelip çatar. İntikam aşkıyla yanıp tutuşan Savaş zaferine, hayatının büyük sırlarla gölgelendiğinin farkında bile olmayan Ayşen ise gerçeğe hiç olmadığı kadar yakındır artık. Sürprizlere gebe olan gün, herkesin kaderinde bir dönüm noktası olacaktır.

BUGÜNÜN SARAYLISI 32. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

“DEVİR, BUGÜNÜN SARAYLILARININ DEVRİ”

Yapımcı                                : Şükrü Avşar

Yönetmen                            : Bahadır İnce   

Senaryo                               : Erkan Birgören, Betül Yağsağan, Beril köse

Oyuncular                           : Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Serhat Teoman, Gözde Çığacı, Derya Durmaz, Gülenay Kalkan, Hatice Aslan.

 

Etiketler

6 Yorum

 1. EMEL

  21 Ocak 2014 at 17:00

  çok güzel bir dizi ctesi gelsin bir an önce diye beklemekteyim.

 2. ALI

  12 Ocak 2014 at 20:34

  ailecek izliyoruz,bu zamanin en iyi dizisidir, butun arkadaslarim benimle ayni fikirde, sizin de izlemenizi tavsiye ederim

 3. ALİ

  12 Ocak 2014 at 20:30

  :D dogru soyluyorsu

 4. mehmetcan

  05 Kasım 2013 at 00:04

  geliyorrrrrr bugünün saraylısı geliyor c.tesi iple çekiyorum romanı okudum güzel umarım diğer romanlarda dizi olur

 5. mehmetcan

  05 Kasım 2013 at 00:03

  allhım sana sükürle olsun nihayetttt çıkıyor dizi beklediğim an geldi bugününsaraylı geliyor umarım bol bol diziler çıkar

  • Kardesler

   02 Mart 2014 at 15:47

   bence de!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>