Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Yayın Akışı > Televizyon'da Bu Hafta > Aşkın Bedeli’nin 42. Bölümü Salı Star’da

Aşkın Bedeli’nin 42. Bölümü Salı Star’da

 
 
Paylaşın
Tags

askin-bedeli-470x26042.bölüm;

Veda’yı yeniden kazanmak için karşısına çıkan Ender, Alper’le karşılaşınca, Veda’nın evli olduğunu düşünerek ondan uzaklaşır. Ancak durumun iç yüzü hiç de öyle değildir. Betül ise Ender’in yaşadığı hayalkırıklığını kendi lehine çevirmeyi başarır. Mümtaz’ın da katılacağı bir yemekle aralarındaki bağı tazelemek ister. Veda sonunda kafede çocuklara yardım etmeye başlarken, Ferhat’ın Cem ve Özge’yi kavuşturma çabaları devam etmektedir.

Selen’in evin içinde yarattığı gerginlikler Poyraz’ın gözüne batmaya başlamıştır. Selen durumu düzeltmek için Poyraz’a bir hediye almaya karar verir. Fakat hediye konusunda Canan’ın verdiği tavsiyeler yanıltıcı olacaktır.

Zeynep ise Taner ve Selen’in arasındaki geçen bir konuşmaya şahit olduğunda, yaşananların asıl nedeninin ikiz kardeşi Selen olmadığını fark eder. Evdeki tehlikenin sustuğu, gizlendiği her an daha da büyüdüğünü düşünen Zeynep, Poyraz’a yaşadıklarını anlatmanın bir yolunu bulduğunu düşünmektedir.

Tarih : 12 Kasım SALI  

Saat        : 13.00 – YENİ BÖLÜM - Hafta içi her gün

Google'dan Gelen Aramalar:

  • askim bedeli mp3 yukel
  • aşkın bedeli mp3
  • STAR TV AŞKIN BEDELLİ 107 BÖLÜMSALI

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Anket: Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (23 Nisan Çarşamba 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız