Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Yayın Akışı > Televizyon'da Bu Hafta > Aşkın Bedeli 101. Bölümü ile Salı Star’da

Aşkın Bedeli 101. Bölümü ile Salı Star’da

 
 
Paylaşın
Tags

askin-bedeli-yenidiziSelen, Zeynep ve Poyraz’ı ayırmak için yine karanlık işler peşinde.

101.bölüm;

Zeynep eve geri dönmüş olmanın şaşkınlığı içindedir. Poyraz’a olan kırgınlığı devam etse de, Uğur için her şeye katlanmaya hazırdır. Uğur’un isteğini kıramayan Zeynep ve Poyraz, onunla oyunlar oynamaya başlarlar. Oyun sırasında birbirlerine karşı yumuşayan Poyraz ve Zeynep, günün sonunda eski günleri aratmayacak bir yakınlaşma yaşarlar.

Ender’i tamamen elinden kaçıran Betül, Veda’yı öldürmekten başka çaresi kalmadığını düşünmektedir. Bunun için Haşmet’i ve yalan söyleyerek kandırdığı Dicle’yi kullanacak olan Betül, ikisini de para vaat ederek ikna eder. Betül, Haşmet ve olacaklardan habersiz olan Dicle’nin yaptığı plan ile Veda ölümün eşiğine gelmiştir. Bu arada Betül’ü arayarak yardım isteyen Canan da umduğu yardımı bulamaz ve çaresizce ortada kalır.

Selen bir yandan Haznedarların evine dönmek için Gülten’i sıkıştırırken bir yandan da Alper’le birlikte Zeynep ve Poyraz’ı ayırmak için yine karanlık işler peşindedir. Alper, Zeynep’e ölen karısının yüzünü verdiğini itiraf eder. Bunun üzerine Selen; Alper ve karısının eski fotoğraflarını kullanarak Poyraz ile Zeynep’i ayırabileceklerini düşünür. Alper bu oyuna karşı isteksiz olsa da Zeynep’i kazanmak için başka çaresi görünmemektedir.

İşsiz olan Ender hangi işi yapması gerektiğine karar vermeye çalışmaktadır. Veda, morali oldukça bozuk olan Ender’i teselli etmeye çalışsa da pek başarılı olamaz.

Hayriye, Gülsüm ile Ferhat’ı evlendirmeye kararlıdır. Ferhat, Gülsüm’ün duygularının farkında değildir. Cem ve Özge, Gülsüm’ü oldukça sevmişlerdir. Hayriye’nin niyetinin farkında olan Dicle, Ferhat ve Gülsüm’ün iyi anlaşması karşısında iyice sinirlenir. Dicle’yi zor günler beklemektedir….

Künye
Oyuncular: Zeynep Aydemir (Selen Arıkan), Deniz Bolışık ( Sedef Kılıç Haznedar), Arda Öziri ( Poyraz Haznedar), Mert Yavuzcan (Taner Odabaş), Kevork Türker (Mümtaz Haznedar), Yeşim Alıç ( Betül Haznedar), Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar), Fahri Öztezcan ( Dr. Alper Karadeniz), Zafer Demircan ( Gülten Kılıç) Burcu Cavrar ( Özge Tuğlacı), Orkun Öngel (Aras Haznedar), Serap Önder ( Hayriye Yılmaz), Erhan Mirahmetoğlu ( Ferhat Yılmaz), Zinnure Türe (Canan Solak)

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Uğur Akyürek – Ersin Bişgen
Senaryo : Ali Alpgezmen – Aysun Erdoğan – Murat Can Türe
Yönetmen : Canan Evcimen – Atilla Cengiz

Tarih : 4 Şubat SALI

Saat : 12.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

Google'dan Gelen Aramalar:

 • askin bedeli 101 bolum ozeti
 • askin bedeli 100 bolum fragman
 • askin bedeli 101 bolum fragmani
 • askin bedeli 101 bolum roman ozeti izle
 • askin bedeli 101 bolum
 • askin bedeli 148 bolum
 • askin bedeli yeni bolum
 • aşkın bedeli 101
 • askin bedeli 100 bolum ozet
 • askin bedeli 100 bolum tuyolari
Yorum Sayısı: 6 Yorum
Söz Sizde
 1. tuğba diyor ki:

  ya lütfen 102.bölüm özetinide yazar mısınız…

 2. tuğba diyor ki:

  ya lütfen 102.bölüm özetini de yazarmısınız…

 3. e diyor ki:

  bakın facebook adresinizdeki yorumları okudum ve filmin geleceği için ali ALPGEZMEN’e aysun ERDOĞAN’a ve murat can TÜRE’ye yalvarıyorum poyraz ve zeynebi ayırmayın….hani alperin karısının fotoğrafları ile gene çiftin aralarını bozmaya çalışacaklar ya …ama bozamasınlar artık poyraz ve zeynep birbirlerine sım sıkı bağlansın …bakın seyircilerde diziye ne kadar bağlanıyo işte o zaman görürsünüz.o plan alper ve selenin elinde patlasın bir şekilde …tek umudumuz sizsiniz sayın senaristler..sevgiler saygılar…

 4. esma diyor ki:

  neden benim yorumlarım denetimde kalıyo ya ben sadece fikrimi bildiriyorum…ve buda benim en doğal hakkım

 5. esma diyor ki:

  dizi saati erkene alınsın, çok kötü bir saat, insanların tam dışarıda olabileceği ev hanımları izliyor bu diziyi öğleden sonra ya işinde gücünde ya da gezmede.. saadece özetlerinden takip eder olduk, ya da tekrarlarından.. saat ayarlaması yapılmalı.. 11 gibi yayınlansa süper olacak..

 6. Aynur diyor ki:

  Nolur Sedefle Poyrazin arasini bozmayin.Alperin karisinin yuzunu Selene Selenin yuzunu Sedefe verin.Alperle Selen evlensinler yani kotuler bir araya iyiler bir araya gelsin.Ugur icin de cok uygun boyle olmasi.

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

Son Yorumlar

İzmir Otel

Facebook Sayfamız