Fantastik Hikâyeler Makinesi ile mucitlerle tanışmaya hazır mısınız?

Vatanım Sensin Dizisinin Yeni Bölümü Neden Yayınlanmıyor?

Bordo Bereliler Suriye filminin vizyon tarihi belli oldu

Altın Petek’te ‘O piti piti’ kaybettirebilir!

İçimdeki Fırtına Dizisi – Star Tv

Çok Yakında 23 Şubat 2017
1.517 views

İçimdeki Fırtına Dizisi oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; özeti, dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

İçimdeki Fırtına Dizisi 3. Bölümü ile 25 Şubat Cumartesi Saat 20.00’de Star Tv’de | Gizem Karaca, Merve Boluğur ve Yusuf Çim | Aslan Film | Sezon: 1

Ezgi, Elif Deran adıyla hayatlarına giren Deniz’le ilgili araştırmalarını genişletir. Deran Köşk’ünde yapılan parti gecesi tanıştığı altı yaşındaki Kerem Deran’ın babasının kim olduğu Ezgi’yi özellikle ilgilendirmektedir.  Gerçek Elif Deran hakkında bir ipucu yakaladığı anda, Nusret’e torunu olduğunu iddia eden Elif Deran’ın sahte olduğunu ispat ederek kardeşinden temelli kurtulacağını düşünmektedir.  Elif Deran ise (Deniz) intikam planını adım adım devreye sokar. Öz babası Galip ile, yıllar sonra ilk defa tanışan Deniz, 28 yıldır parmaklıklar arkasında yaşayan babasından geçmişin tüm sırlarını öğrenmiştir.

 

Galip’in gençliğinde birlikte çalıştığı mafya lideri Rasim, Emre’nin annesi Perihan’la yıllardır işbirliği halindedir. Fırat’a babasından kalan mirası Rasim sayesinde sahte belgelerle kendi üstüne geçirten Perihan, Fırat’ın gerçek kimliğinden habersiz adım adım kaderine yürümektedir. Hem Fırat’ın hem de Elif Deran’ın (Deniz’in) arkasındaki güçler ile Perihan’ı koruyan güçler kesişme noktasına ilerlerken Ezgi hoyratça Deniz’in peşine düşer.

Emre üstünden bir aşk çekişmesi olarak Ezgi ile Deniz arasında başlayan savaş, geçmişe gömülmüş pek çok sırrın ortaya çıkmasına ve durulmuş suların bulanmasına sebep olmuştur. Savaş artık sadece bu iki genç kadın arasında kalamayacak kadar büyüktür.

İÇİMDEKİ FIRTINA 3. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

İşte İçimdeki Fırtına Dizisinin Genel Konusu ve Oyuncuları

Güzel, akıllı, başarılı bir kız genç kız olan Ezgi Kara genç yaşında Deran Holding’in ürün müdürü olmasına rağmen istediği pozisyonda değildir. Baba bir anne ayrı kız kardeşi Deniz gibi kostüm tasarım alanında yükselmek ve Deran Holding’in tasarım departmanın başına geçmek istemektedir. İlk gördüğü anda aşık olduğu Emre Bademli’nin kardeşi Deniz’i seçmiş olması, üstelik kısa zamanda evlenmeyi planlaması Ezgi’nin sert tabiatını daha da keskinleştirmiştir.

Kolay sevinen, azla yetinen, yumuşak başlı bir kız olan Deniz, her geçen gün aralarının bozulmakta olduğu kardeşi Ezgi’nin öfkesini geçici, Emre’nin annesi Perihan’ın tehditlerini ise zararsız görmektedir. Emre ile evlenmeye adım adım yaklaşmakta olan Deniz çok mutlu ve umut doludur. Oysa Ezgi’nin hayatta Emre’nin sevgisi kadar istediği hiçbir şey yoktur.

Ezgi, Emre için Deniz’le amansız bir mücadeleye girişecektir.

 

 

 

 

 

Yapım                           : Aslan Film

Yapımcı                        : Uğur – Selman Kızılaslan

Genel Koordinatör       : Abdullah Yalçın

Yönetmen                    : Doğan Ümit Karaca  

Öykü ve Senaryo Uyarlama: İpek Kadılar

Görüntü Yönetmeni     : Özgür Polat

2.Yönetmen                           : Evrim Yöney

Sanat Yönetmeni         : Demet Dinçkaya Şakrak

Müzik                            : Ender Akay

OYUNCULAR                  : Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur, Alper Kut, Cenk Tunalı, Hazal Şenel, Ceren Benderlioğlu,  Burak Can, Nihan Okutucu, Ayşegül Yıldız, Nazmi Kırık, Gürsu Gür, Cenk Tunalı ve Hatice Aslan

İşte İçimdeki Fırtına Dizisinin Oyuncu Kadrosu


Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, Aslan Filmin yapımcılığını üstleneceği, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın yapacağı, senaryosunu ise İpek Kadılar’ın yazacağı yeni dizi ‘İçimdeki Fırtına’ dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.​
Buna göre dizinin kadrosunda yer alan isimler Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca, Burak Yamantürk, Hatice Aslan, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur, Alper Kut, Cenk Tunalı, Hazal Şenel, Ceren Şekercioğlu, Burak Can, Nihan Okutucu, Ayşegül Yıldız, Nazmi Kırık ve Gürsu Gür olacak.​

Alper Kurt İçimdeki Fırtına Dizisinde

Star TV’nin yeni yıl için hazırladığı dizisi İçimdeki Fırtına’ya yeni oyuncu!

Aslan Film’in yapımcılığını, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın, senaristliğini İpek Kadılar’ın üstlendiği, başrollerini ise Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Hatice Aslan, Servet Pandur, Levent Can, Burak Can ve Bilge Şen’in paylaştığı yapıma ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ ve ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ gibi dizilerde rol alan Alper Kut dahil oldu.

İçimdeki Fırtına, yakında Star’da başlıyor!

İçimdeki Fırtına Star Tv’de Ekrana Gelecek

Star TV’nin yeni yıl için hazırladığı, daha önce adı ‘Unutsam Sevmeyi’ olarak açıklanan yapım ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Başrollerini Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Hatice Aslan, Servet Pandur, Levent Can, Burak Can ve Bilge Şen’in paylaştığı; yapımcılığını Aslan Film’in, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın, senaristliğini ise İpek Kadılar’ın üstlendiği dizi, ‘İçimdeki Fırtına’ adıyla yayına girmeye hazırlanıyor.

Konu:
Ezgi (Merve Boluğur) kardeşi Deniz (Gizem Karaca) ile evlenmek üzere olan Emre’ye (Yusuf Çim) uzun süredir aşıktır. Emre’yi kardeşinin elinden almak için yaptığı plan hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesiyle kontrolden çıkar.

Genel Hikaye:

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

23 Şubat 2017
3.157 views
Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

23 Şubat 2017
17.536 views
Savaşçı Dizisi Fox Tv

Savaşçı Dizisi Fox Tv

22 Şubat 2017
493 views
Aşk ve Gurur Dizisi – Show Tv

Aşk ve Gurur Dizisi – Show Tv

22 Şubat 2017
878 views
Anne Dizisi – Star Tv

Anne Dizisi – Star Tv

13 Şubat 2017
9.962 views
İstanbullu Gelin Dizisi – Star Tv

İstanbullu Gelin Dizisi – Star Tv

10 Şubat 2017
1.730 views
Meryem Dizisi

Meryem Dizisi

09 Şubat 2017
331 views
Çoban Yıldızı Dizisi – Fox Tv

Çoban Yıldızı Dizisi – Fox Tv

01 Şubat 2017
829 views
Yeni Gelin Dizisi – Show Tv

Yeni Gelin Dizisi – Show Tv

24 Ocak 2017
319 views
Son Destan Dizisi – Trt1

Son Destan Dizisi – Trt1

30 Aralık 2016
3.406 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da131 sorgu var. 0,629 saniyede yüklendi.