Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Hint Dizilerinden Sonra Şimdi De Kore Dizileri Ekrana Gelecek

Bollywood, Dizi Magazin, Editörden, Manşet 01 Haziran 2016
2.159 views

TelevizyonDizisi.com sitesinden Dizi Arısı Hint Dizilerinden sonra Kore dizilerinin ekrana geleceğini söyledi.

Hint dizilerinden sonra şimdi de Kore dizileri ekrana gelecek.

Bu sezonun belki de en büyük sürprizi Kanal 7 nin ekrana getirdiği ve büyük ilgi gören Hint dizileri yaptı. Sezonun Başında Bir Garip Aşk dizisi ile oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Kanal 7, Hint dizi rüzgarını başlatarak yepyeni bir izleyici kitlesine sahip oldu.

Bu başarısını yeni Hint dizileri ile perçinleyen Kanal 7 özellikle bu dizileri seven ve daha önceden Bu dizilerin İnternet ortamında çevirilerini yapan sitelerin yöneticileri ile bir araya gelerek, onlara danışarak gerçekleştiriyor. Şimdilerde 4 yeni Hint dizisi ile bu akımı sürdürecek olan Kanal 7 aynı zamanda çok büyük başka bir kitleyi de hedefliyor.

Kanal 7’nin Söz ve Müzik programında Kore dizileri ile ilgili çok fazla istek aldıklarını vurgulayan Kana l7 çalışanları bu konuyu yeni sezonda değerlendireceklerini vurguladılar. Programa katılan Koreantürk Site yöneticisi Demet Özbey konuyla ilgili olarak Kore dizilerinin çok fazla ilgi gördüğünü ve sadece sitelerini her gün takip eden 150 bin kişinin olduğunu vurgulayarak Kanal 7 nin bu konuda öncü olmasını istedi .

Anlaşılan o ki yeni sezonda Hint dizilerinden sonra Kore dizileri  fırtına gibi esmeye başlayacak. Kore dizileri özellikle konuları itibari ile Türk dizi sektörünün de merceği altında. Özellikle bu sezon bir çok dizinin konusu Kore dizilerinden uyarlanmıştı.kore-dizileriBakalım Kore dizilerinin yayınlanmasından sonra dizi sektörümüzde bazı değişiklikler olabilecek mi? En azından kendi hikayelerimizi yazmaya başlayabilecek miyiz?

loading...


Yorumlar
  • mehmetcan

    iran filmleri istiyoruzzzzzzz ekmek ve çiçek dizi olsun

  • Mehmetcan

    Kore dizisi fenalık geldi. Biraz İran filmleri yapın müslüman bir dizi yapın kore dizisi beğeniyorum çok fazla kore dizisi yapıyor biraz hint diziler olsun bir kaç tane bakalım neler olacak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,416 saniyede yüklendi.