#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Herşey Yolunda Merkez’in 6. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 12 Mayıs 2013
509 views

Herşey-Yolunda-Merkez-6Kürşat, Sami Yavuz’un peşine iki adamını takar ve onu kendinden uzak tutmak için plan yapmaya başlar. Bahar arkadaşlarının ajan olduğunu zannetmelerinden habersiz, ona neden kötü davrandıklarına bir anlam veremez ve baskılara dayanamayarak okulu bırakır. Diğerleri onun öksüz olduğunu ve idareye burs için gittiğini öğrendiklerinde iş işten geçmiştir.

Diğer yandan ikinci sınıflar teknisyen Şakir’e sanki Sıdıka’nın günlüğüymüş gibi çakma bir günlük hazırlayıp verirler. Günlüğü okuyan Şakir ise Sıdıka’nın hoşuna gidebilmek için kılıktan kılığa girer. Diğer yanda Vakıf müdür okulda yapılacak olan teftişin kötü geçmesi için planlar yapmaya başlar.

Sami Yavuz müdür, Selçuk’un kız kardeşini kurtarmak için gittiği barda istemeden de olsa bir operasyonu bozmuş ve Serap müdür tarafından hakkında soruşturma başlatılmıştır. Bu duruma üzülen Selçuk moralinin bozuk olduğu bir anda, Cem ve Serkan ile tartışır ve ceza alır. Selçuk ile Cem’i ayırmaya çalışan Yasemin’de ceza almıştır ve birlikte okulun şeref nöbetini tutarlar. Bu nöbet onlar için hiç kolay geçmeyecektir.

Birbirinden komik olayların ve birbirinden güzel arkadaşlıkların anlatıldığı “Her Şey Yolunda Merkez” yine dopdolu bir bölümle 14 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Herşey Yolunda Merkez 6. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_gk-IUFtiWg[/youtube]

Herşey Yolunda Merkez 6. Bölüm Resimleri

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,479 saniyede yüklendi.