Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Hayatımın Aşkı Dizisi Yola Erken mi Çıktı ?

Dizi Magazin, Editörden 26 Mayıs 2016
1.448 views

TelevizyonDizisi.com sitesinden Dizi Arısı Hayatımın Aşkı dizisi ile ilgli ilginç saptamalarda bulundu.

Hayatımın Aşkı dizisi büyük umutlarla başladı ama reytingler pek de iç açıcı sonuçlar elde edemedi.

Aslında bakılırsa ikinci bölümde seyirciye daha fazla göz kırptı. Komedinin dozunu bolandırdı falan ama bu yeterli olacak mı ki?

Hayatımın Aşkı dizisinde Serkan Çayoğlu, Hande Doğandemir ve Berk Hakman gibi çok önemli kozlar bulunıyor. Bunun yanında uzun zaman sonra tekrar dizi sektörüne adım atan Yonca Evcimik gibi de ayrı bir renk var ama yine de bu seyirciye yetmemiş  gibi.

hayatımın-aşkı-dizisi-005Aslına bakılırsa haftasonları Survivor faktörü de devreye gelince dizinin bundan etkilenmesi çok normal. Keşke Hayatımın Aşkı için “erken davranalım, erken yayına sokalım” denmeseydi.  En azından Survivor bitiminde ekranı kaplayacak olan boşluğu oldukça geniş bir şekilde doldurabilecek olan bir yapım olan Hayatımın Aşkı dizisi için bu düşünebilseydi.

Umarım dizi yeterli krediye sahiptir ve izleyici tarafından gerçekten fark edilir. Çünkü bu yaz ekrana gelecek çok fazla benzer türde yeni dizi olacağı için seyircilerin daha önceden “izleyemedim”dediği dizilerden ziyade birinci bölümden yakalamak isteyeceği yapımlar olacaktır. O yüzdendir ki Hayatımın Aşkı dizisinin işi biraz daha zor görünüyor.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,399 saniyede yüklendi.