Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Hayat Sevince Güzel 6.Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Dizi Resimleri, Fragmanlar 23 Temmuz 2016
232 views

Hayat Sevince Güzel 6.Bölüm oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Hayat Sevince Güzel 6.Bölüm 25 TEMMUZ PAZARTESİ 20.00

“Sizin sorununuz bu zaten. İşiniz gücünüz ganıtlamak. Gerçek sevgi dilsizdir…”
Savaş’ın Zarife’ye aşkını ilan ettiğine tanık olan Barış, derhal harekete geçer. Zarife’ye, Savaş’ın sevgisinin sahte olduğunu, kendisinin ise onu gerçekten sevdiğini söyler. Zarife ise ne Savaş’a ne de Barış’a inanmaktadır.
Zarife, iki aşığı beklemedikleri bir soruyla karşı karşıya getirir: “Niye benim peşimdesiniz siz? Ya da şöyle sorayım… Neyin peşindesiniz siz?!” Savaş ve Barış, Zarife’nin kalbini kazanmak istiyorlarsa, sorunun yanıtını bulmalı ve aşklarını ispatlamalıdırlar.
Barış içinse durum daha karmaşıktır; aşkından önce güvenilirliğini kanıtlamalı, Zeynep düğümünü çözmelidir. Zarife’yi elde etmeyi kafasına koymuş olan Ömer, Rüstem Ağa’dan aldığı akılla harekete geçer. Tam Savaş ve Barış işleri yoluna koydu derken, her şey tepetaklak olur.
Emine ise Samet’le ilgili bir gerçeği öğrenir ve yıkılır. Acaba Osman’a olan aşkı, kandırılmış olmanın hayalkırıklığını telafi edebilecek midir?Hayat Sevince Güzel 6. Bölüm 00003 Burak Çelik
HAYAT SEVİNCE GÜZEL Yeni Bölümüyle

25 TEMMUZ PAZARTESİ 20.00 FOX’ta

Hayat Sevince Güzel 6.Bölüm  Resimleri


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,591 saniyede yüklendi.