“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Hayat Bazen Tatlıdır 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 23 Ekim 2016
121 views

Hayat Bazen Tatlıdır 2. Bölüm Dizisi oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; özeti, dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Hayat, Şerif’in oyununu bozabilecek mi?

Koray’ın okula gelmesini hazmedemeyen Hayat, Şerif’le konuşmaya gittiğinde beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Koray’ın yakın arkadaşlarını da yeni okuluna getirmesiyle okulda dengeler değişir.

Hayat, Cerrah ile konuşup durumu çözmeye çalışırken farkında olmadan yeni bir tartışmanın içinde bulur kendini. Koray’ın okulu bırakma tehdidi karşısında çaresiz kalan Cerrah, Hayat’ın hışmına uğrar.

Öte yandan Burak ve Gözde arasındaki çekimi tehlikeli bulan Sevda, Gözde’ye diş bilerken, Cerrah’ın okula bağış yaptığı bilgisayarları Şerif’in oyun konsolu olarak kullanmasıyla okulda hareketli anlar yaşanır. Hayat, bu durum karşısında sessiz mi kalacak yoksa Şerif’in oyununu bozabilecek mi?

Yayın Günü: 23 Ekim Pazar

Yayın Saati: 20.00 / Yeni dizi- 2. Bölüm

Hayat Bazen Tatlıdır 2. Bölüm Resimleri

YAPIM: SÜREÇ FİLM,

YAPIMCI: ALI GÜNDOĞDU

YÖNETMEN: HAMDi ALKAN

SENARİST: GANi MÜJDE

OYUNCULAR

BİRCE AKALAY, KANBOLAT GÖRKEM ARSLAN,UFUK ÖZKAN SİMAY BARLAS,DENİZ CAN AKTAŞ,SEVDA ERGİNCİ, ANIL TETİK, LALE BAŞAR,GAMZE TOPUZ,ESİN GÜNDOĞDU,ŞAMİL KAFKAS,ALİHAN ARACI, ZEYNEP ALKAN,NEDİM SURİ,ELİF DOĞAN,TEMMUZ UĞUR YILDIZ,MELİS SEZEN ,HAMDİ KAHRAMAN,METİN ZAKOĞLU,EMRAH ÖZDİLEK,BENGÜ ŞEN, TOLGA CANBEYLİ,EMİRHAN OKTAY


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da95 sorgu var. 0,385 saniyede yüklendi.