Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Hatırla Gönül Ekim’de Star’da

Dizi Magazin 21 Ağustos 2015
616 views

Most Production’ın bir yıldır çalıştığı “Hatırla Gönül “ dizisi Ekim’de seyirci ile buluşuyor.

1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan projenin bu sezonun en iddialı dizisi olacağı konuşuluyor. Ekim ayında Star TV’de yayınlanacak olan Hatırla Gönül’ün yönetmen koltuğunda Gül Oğuz oturacak.

Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacağı dizinin senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor.

Silinen tüm anılara, karanlığa gömülen ve yıllar sonra açığa çıkan gerçeklere rağmen yeniden yeşeren aşk ve güçlü bir intikam hikayesi anlatılıyor.

Hatırla Gönül- 2- IMG_0516

Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

 

Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor.

 

Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da92 sorgu var. 0,356 saniyede yüklendi.