Usta Oyuncu Hangimiz Sevmedik Dizisine Konuk Oluyor

Genç Oyuncu Film Çekimi Boyunca Neden Aç Kaldı?

30 kasım 2016 Çarşamba Reytingleri (TNS)

Erdal Tosun Defnedildi

Hangimiz Sevmedik Dizisi – Trt

Diziler, Günün Dizileri, Trt Dizileri 03 Ekim 2016
58.541 views

HANGİMİZ SEVMEDİK’TE İŞLER KARIŞIYOR! | Hangimiz Sevmedik  dizisinin oyuncuları, Hangimiz Sevmedik  dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Hangimiz Sevmedik  dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Hangimiz Sevmedik Dizisi 8. Bölümü ile 3 Ekim 2016 Pazartesi Trt1’de | Can Yaman ve Selen Soyder | Sezon: 1 | Bsk Yapım

TRT 1’in Yeşilçam filmleri tadındaki dizisi “Hangimiz Sevmedik” heyecan dolu bir bölümler geliyor. İsmini Müslüm Gürses’in “Hangimiz Sevmedik” adlı şarkısından alan dizi her bölüm sürpriz hikayeleri ve karakterleri ile Yeşilçam’a göndermeler yaparak özlenen aile yaşamının sıcaklığını, dostluğu ve sevgiyi izleyicisine hissettiriyor.

3 Ekim Pazartesi günü ekrana gelecek olan dizinin 8.bölümünde işler karışıyor. Mürüvvet’in davetiyedeki el yazısıyla, 36 yıl önce Münir’den geldiğini sandığı veda mektubundaki el yazısının aynı olduğunu fark eden Adile, Mürüvvet’in yıllar önce büyük bir oyun oynadığını anlamış, soluğu Münir’in kapısında almıştır.

Şener sucudaki işlerin kesatlığından dem vururken, önüne çıkan yepyeni bir girişim fırsatının fark eder. Çocukluğundan beri püf noktasını bildiği bu yeni işi hayata geçirip, milyoner olması işten bile değildir. Herhangi bir insan için çetin sayılabilecek, fakat pratik zekalı, büyük girişimci Şener Yeşil için engel bile sayılmayacak pürüzleri hızla alt edip, yeni işletmesiyle  mahalleye merhaba der Şener…

Adile Mürüvvet’le yüzleşmekte de gecikmez. Yıllar önce oynadığı bu oyunun hesabını sormakla kalmaz, Mürüvvet’i iyiden iyiye köşeye sıkıştırır.

Itır, soğuk ve uzak tavırlarına anlam veremeyen Tarık’ın gerçekleri öğrenmek için yaptığı plan işe yarar. Itır anlatır herşeyi Tarık’a… Annesi ve Münir’le alakalı gerçeği öğrenen Tarık, düşünür ve Itır’a hak verir. Boşanmak en doğrusu olacaktır!

Hangimiz Sevmedik 8. Bölüm Fragmanı ve Resimleri >>>

Tarık Akan Hangimiz Sevmedik Dizisinde Yaşamaya Devam Edecek

tarik-akanTRT1 ekranlarının başarılı yeni dizisi “Hangimiz Sevmedik” kısa sürede izleyicilerinden tam not aldı. Komedi dram tadında ekranlara gelen dizi bir döneme beyaz perdede damgasını vurmuş oyuncuları 2016 yılında yeni nesile tanıtmanın haklı gururunu yaşıyor. Geçenlerde vefat eden ünlü oyuncu Tarık Akan Türkiye’yi yasa boğmuştu 66 yaşında amansız bir hastalığa yenik düşen ünlü sanatçı sevenlerinin gözyaşlarıyla toprağa verildi. Geriye Tarık Akan’ın birbirinden güzel filmleri hatıra olarak kaldı.

tarık akan“Hangimiz Sevmedik” dizisinde Tarık Akan’ın bir döneme damga vuran filmlerinden yola çıkılarak günümüze uyarlanan dizide başarılı oyunuyla Can Yaman “Tarık” adıyla ünlü sanatçıyı hafızalarda ve hatıralarda yaşatmaya devam ediyor.  Dizideki karakterler aslında Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Ayşen Guruda, Itır Esen, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe gibi birbirinden ünlü sanatçıları günümüzde hafızalara bir daha kazıtıyorlar.

Genç ve başarılı oyuncu Can Yaman yakışıklılığı ile dikkat çekerken kendisine verilen bir dönemin kartpostal çocuğu Tarık Akan rolünü başarıyla canlandırmanın gururunu yaşıyor. BSK Yapım tarafından hazırlanan dizi ilk bölüm itibariyle TRT1 ekranlarında fenomen olmanın mutluluğunu yaşıyor. Kısa sürede sevilen dizi uzun süre ekranlarda kalacak gibi görünüyor. Genç oyuncu Can Yaman ise Tarık Akan’ın ölümünden çok derin bir üzüntü yaşadığını ve böylesine büyük bir sanatçıyı ekranlarda canlandırmanın haklı gururunu yaşadığını belirtiyor. Bunu da sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Hangimiz Sevmedik Dizisinin Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

hangimiz-sevmedik-yeni-sezon-00005TRT 1’in ekranının yeni dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ dizi ekibi, yeni sezon çekimlerine Beykoz Kundura Fabrikasında kurulan platoda başladı. Deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile bu yaz izleyici ile TRT 1 ekranlarında buluşan ‘Hangimiz Sevmedik’ yeni sezon çekimlerine başladı.hangimiz-sevmedik-yeni-sezon-00004

Beykoz Kundura Fabrikasında kurulan platoda çekimlere başlayan dizi oyuncuları ve set ekibi, yayınlanan 4 bölümün başarısından dolayı birbirini kutladıktan sonra kolları sıvayarak yeni sezon çalışmalarına başladı. Yeni sezonda, yeni sürprizlerle izleyicinin karşısına çıkmaya devam edecek dizi, renkli karakterleri, deneyimli oyuncuları ve güçlü senaryosu ile sevenlerinin karşısına çıkacak. 

hangimiz-sevmedik-yeni-sezon-00002‘Setten ev kiralamak istiyorlar’

Yeni sezon için, tüm hızla çekimlere başlayan oyuncu ve yapım ekibi, sette eğlenceli ve mutlu bir ortam içinde motivasyonla çalıştıklarını belirtti. Yapım ekibi ve dizi oyuncuları, gelen tepki ve sevgi mesajlarına memnun olduklarını belirtirken, dizinin Yapımcısı Çağrı Bingüller konuyla ilgili görüşlerini şu şekilde açıkladı; ‘Hangimiz Sevmedik özlenen kavramları ekrana getiriyor, bizlere hatırlatıyor. Mahalle yaşamı, komşuluk, dostluk, sıcak aile ilişkileri gibi Yeşilçam Sıcaklığında evlerimize getiriyor. İzleyici ile şimdiden bir bağ kurdu. Beykoz Kundura Fabrikasında kurulan platoda, çok gerçekçi, dizi kadar sıcak bir dekorumuz var. Çevre sakinleri mahalle yaşamına duydukları özlemden dolayı dekorumuzdaki ‘Yuvacık Mahallesi’ne büyük ilgi ile yaklaştılar ve dekorda yer alan Yuvacık Mahallesi’nde yaşamak istediklerini belirterek, dekorun kiralamaya açık olup olmadığını soruyorlar.’

 hangimiz-sevmedik-yeni-sezon-00001

‘Hangimiz Sevmedik’, Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat, gibi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Yapımcılığını BSK Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı ve yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizi; ismini rahmetli Müslüm Gürses’in seslendirmiş olduğu “Hangimiz Sevmedik” adlı eserden alıyor ve dizide Yeşilçam’a gönderme yapan karakter isimleri ile dikkat çekiyor. 

hangimiz-sevmedik-yeni-sezon-00003Dizi, 36 yıl önce aynı mahallede doğan ve beraber büyüyen Adile ve Münir’in birbirlerine olan aşkı ve iş ortağı olan babalarının incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırmaları sonucu yaşadıkları zorlukları konu alıyor. Macera, ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen Adile ve Münir’in başarılı olamayıp, kaçıp evlenmeye karar vermeleri ile devam ediyor. Kaçmaya karar verdikleri gecenin tarihinin 12 Eylül 1980 olması ve askerin yönetime el koyması tesadüfü sonucu bir dolu olayları beraberinde getiriyor.

 

Hangimiz Sevmedik Dizisinden Reyting Atağı

Hangimiz Sevmedik 2. Bölüm 0006İlk kez 15 temmuz cuma günü “darbe girişimi yapılmak istenen gece” yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisi kadere bakın ki birinci bölümde  darbe sonucu ayrılmak zorunda kalan ve sonradan düşman olan iki sevgilinin hikayesini ekrana getirmişti. Dizi ne yazık ki, sonrasında 1 ay ekranlardan uzak kalarak ekran macerasına ara vermişti.

Trt normal yayın akışına geçtikten sonra ise Hangimiz Sevmedik dizisinin gününün değiştiğini anladık. Dizi bundan böyle cuma günleri değil; pazartesi günleri ekrana gelecekti.

Uzun zaman sonra 15 ağustos pazartesi akşamı  izleyicisi ile buluşan dizi oldukça tanıdık bir atmosferi teneffüs etmemize neden oldu. Her sahnesinde çok sevilen Yeşilçam filmlerine selam çakan dizi ;ne yalan söyleyeyim şu günlerde ki dizi piyasasına adeta ilaç gibi geliyordu.

Anlaşılan o ki benim hissettiğim duyguları bir çok izleyici de yaşamış olmalı ki, bu da reytinglere yansımış. Dizi ikinci bölümünde Ab kategorisinde zirveye yerleşmiş durumda.

Yeni sezonda pazartesi günlerinin seyri ne olur bilinmez. Ama Hangimiz Sevmedik dizisi nefes almak isteyen izleyicilerin en birinci uğrak noktası olacak gibi duruyor.

Hangimiz Sevmedik Dizisinin Yeni Günü Belli Oldu

Hangimiz Sevmedik 1. Bölüm Reismleri 00009TRT 1’in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik bundan sonra yeni gününde ekrana gelecek.

Başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Gül Onat, Mehtap Bayri, Bülent Şakrak, Erdem Baş, Veysel Diker, Berfu Öngören, Barış Başar, Doğa Konakoğlu ve Selma Kutluğ’un paylaştığı yapımın ilk bölümü 15 Temmuz’da ekrana gelmiş ve sonrasında da 3 hafta ara vermişti. Cuma akşamı ilk bölümün tekrarının yayınlanmasının ardından dizi pazartesi akşamları izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

Hangimiz Sevmedik, yeni bölümüyle 15 Ağustos Pazartesi 20.00’de TRT 1’de!

Hangimiz Sevmedik Bu Cuma Ekrana Gelecek mi?

TRT 1’in geçtiğimiz haftalarda başlayan dizisi Hangimiz Sevmedik yine yayınlanmayacak.

Hangimiz Sevmedik 1. Bölüm Reismleri 00002Başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Gül Onat, Mehtap Bayri, Veysel Diker, Erdem Baş, Berfu Öngören, Barış Başar ve Selma Kutluğ’un paylaştığı yapımın ilk bölümü 15 Temmuz’da ekrana gelmiş, ancak darbe girişimi nedeniyle 2. bölüm geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. TRT yine fikir değiştirerek tüm gün haber yayını yapacağı için yapımın bu cuma da ekrana gelmeyeceği açıklandı.

Hangimiz Sevmedik’in ne zaman ekrana döneceği ise belli değil.

Hangimiz Sevmedik Dizisi Klibini İzlediniz Mi?

Hangimiz sevmedik dizisi 15 temmuz afişAdını rahmetli Müslüm Gürses’in ölümsüz şarkısından alan Hangimiz Sevmedik dizisi 15 temmuz cuma günü ekrana gelecek. Her saniyesinde Yeşilçam’dan izler taşıyacak olan yapım için hazırlanan klip bunu kanıtlar nitelikte.

KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Merakla Beklenen Hangimiz Sevmedik Dizisi Gün Sayıyor

Hangimiz Sevmedik 1. Bölüm Reismleri 00009TRT 1’in heyecanla beklenen yeni dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ 15 Temmuz Cuma günü ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak.

Renkli karakterleriyle sıcacık bir mahalle dizisi olan ‘Hangimiz Sevmedik’ özlenen mahalle yaşamını, komşuluk, aile, dostluk gibi kavramları, sıcak aile ilişkilerini ve aşk hikâyelerini konu alıyor.

Can Yaman ve Selen Soyder Hangimiz Sevmedik Dizisi 00002‘Hangimiz Sevmedik’ güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Kadro Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker ve Mehtap Bayri gibi usta oyunculardan oluşuyor.

Yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yaptığı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı ve yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği dizi, Adile ve Münir’in 36 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

Can Yaman ve Selen Soyder Hangimiz Sevmedik Dizisi 0000436 yıl önce aynı mahallede doğan ve beraber büyüyen Adile ve Münir’in birbirlerine olan aşkı ve iş ortağı olan babalarının incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırmaları sonucu yaşadıkları zorlukları konu alıyor. Macera, ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç Itır ve Tarık’ın başarılı olamayıp, kaçıp evlenmeye karar vermeleri ile devam ediyor. Kaçmaya karar verdikleri gecenin tarihinin 12 Eylül 1980 olması ve askerin yönetime el koyması tesadüfü sonucu bir dolu olayları beraberinde getiriyor.

‘Hangimiz Sevmedik’ dizisi ismini, rahmetli Müslüm Gürses’in seslendirmiş olduğu “Hangimiz Sevmedik” adlı eserden almakta ve ayrıca dizide Yeşilçam’a gönderme yapan karakter isimleri dikkat çekmekte.

Yeşilçam özlemi hisseden seyircinin başını döndürecek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ 15 Temmuz Cuma günü saat 20.00’de ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak.

İşte Hangimiz Sevmedik Dizisinin Yayın Tarihi

hangimiz-sevmedik-001TRT1’in merakla beklenen yeni dizisi Hangimiz Sevmedik’in yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker ve Mehtap Bayri’nin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu BSK Yapım imzalı dizi ilk bölümüyle 15 Temmuz Cuma akşamı yayın hayatına başlıyor.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşklarını konu alıyor.

Hangimiz Sevmedik, 15 Temmuz Cuma TRT1’de!

Hangimiz Sevmedik Dizisinin Yayın Tarihi netleşiyor

TRT 1’in merakla beklenen dizisi Hangimiz Sevmedik’in ne zaman başlayacağı belli oldu.

Dizinin kadrosunda yer alan Cengiz Bozkurt, bugün katıldığı ‘Gece Gündüz’ programında ilk bölümün Temmuz’da ekrana geleceğini ve çekimlerin stok yapmak için erken başladığını açıkladı. Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Emre Karayel, Altan Erkekli, Gül Onat, Deniz Oral, Devrim Yakut, Erdem Baş, Veysel Diker, Mehtap Bayri, Berfu Öngören, Onur Sermik, Doğa Konakoğlu ve Selma Kutluğ’un da yer aldığı yapım, bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

TIKLAYIN >>> HANGİMİZ SEVMEDİK FRAGMANI 

TIKLAYIN >>> CAN YAMAN DİZİ İÇİN FORM TUTTU

Hangimiz Sevmedik, Temmuz’da TRT 1’de başlıyor!HANGİMİZ-SEVMEDİK

Hangimiz Sevmedik Dizisi İlk Tanıtımı Yayınlandı

Hangimiz Semedik DizisiSelen Soyder ve Can Yaman gibi genç oyuncuların dışında Altan Erkekli, Gül Onat gibi deneyimli oyuncuların rol aldığı Hangimiz Sevmedik dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

CAN YAMAN’IN SON HALİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI >>> TIKLA

İşte o beklenen fragman.

Hangimiz Sevmedik Dizisi Çok yakında Trt1’de

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hangimiz Sevmedik Dizisi Ne Zaman Ekrana Gelecek?

hangimiz-sevmedik-dizisiHANGİMİZ SEVMEDİK TEMMUZ’DA YAYINLANACAK

TRT 1’in merakla beklenen dizisi Hangimiz Sevmedik’in ne zaman başlayacağı belli oldu.

Dizinin kadrosunda yer alan Cengiz Bozkurt, bugün katıldığı ‘Gece Gündüz’ programında ilk bölümün Temmuz’da ekrana geleceğini ve çekimlerin stok yapmak için erken başladığını açıkladı. Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Emre Karayel, Altan Erkekli, Gül Onat, Deniz Oral, Devrim Yakut, Erdem Baş, Veysel Diker, Mehtap Bayri, Berfu Öngören, Onur Sermik, Doğa Konakoğlu ve Selma Kutluğ’un da yer aldığı yapım, bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

Hangimiz Sevmedik, Temmuz’da TRT 1’de başlıyor!

 

Lale Devri Oyuncuları Hangimiz Sevmedik Dizisinde Buluştuhangimiz-sevmediik

Lale Devri oyuncuları Hangimiz Sevmedik dizisinde bir araya geldi. Çok yakında TRT1 de ekrana gelecek olan Hangimiz Sevmedik dizisi oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Can Yaman ve Selen Soyder gibi genç neslin sevilen iki ismi bu dizide ilk kez bir araya gelirken dizinin çekimleri de başladı.

Ayrıca Lale Devri dizisinde rol alan iki usta isim Selma Kutluğ ve Gül Onat “Hangimiz Sevmedik” dizisinde yeniden bir araya geldiler. Daha önceden Yer Gök Aşk ve Lale Devri dizilerinden  birlikte çalışan oyuncular  şimdilerde yeni bir dizide ve yeni set de yeniden bir araya gelmenin keyfini yaşıyorlar. Hangimiz Sevmedik Çok yakında TRT1 de

Can Yaman “Hangimiz Sevmedik” Dizisi İçin İmajını DeğiştirdiCAN-YAMAN

Çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Hangimiz Sevmedik dizisi oyuncu kadrosu ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. BSK yapımın hazırlamış olduğu Hangimiz Sevmedik dizisinde son olarak inadına Aşk dizisinde rol alan Can Yaman yeni İmajını sosyal medyada tanıttı. Dizi için imajını yenileyen Can Yaman

“Yeni imaj, yeni dizi.. BSK yapımın hazırladığı “Hangimiz Sevmedik” dizisiyle çok yakında TRT1′ de görüşmek üzere” Diyerek son fotoğraflarını paylaştı.

Hangimiz Sevmedik Emre Karayel ve Devrim Yakut’ta Dahil Oldu

Oyuncu kadrosu ile şimdiden adından söz ettireceğe benzeyen  Hangimiz Sevmedik dizisine iki oyuncu daha dahil oldu. Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli ve Deniz Oral’dan sonra fenomen dizi 1 Erkek 1 Kadın dizisinin yıldızı Emre Karayel ve Düğün Dernek serisi ile hafızalara kazınan Devrim Yakut dizinin yeni oyuncuları oldu.

hangimiz-sevmedik2

Can Yaman ve Selen Soyder Hangimiz Sevmedik Dizisinde

Son olarak İnadına Aşk dizisinde izlediğimiz Can Yaman‘ın yeni dizisi belli oldu. Trt1’de yayınlanacak ve BSK Yapım’ın yapımını üstlendiği“Hangimiz Sevmedik” dizisinin kadrosuna dahil olan genç oyuncunun dışında son Reaksiyon dizisi ile ekrana gelen Selen Soyder‘de yine kadroya dahil olan bir başka isim. Mart ayı içinde ekrana gelmesi beklenen dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yaparken dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigünyazacaklar.

Hangimiz Sevmedik

 

TRT1’in yeni ve iddialı dizisi ”Hangimiz Sevmedik”in yönetmeni belli oldu!

Hangimiz Sevmedik bsk yapımYapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yapacağı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

Dizinin yönetmeni de belli oldu. Son olarak Aşk Bir Hayal, Aşktan Kaçılmaz, Kertenkele ve Kiralık Aşk dizilerinin yönetmenliğini yapan Metin Balekoğlu, ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisinin yönetmeni oldu.

‘Hangimiz Sevmedik’ çok yakında TRT1’de!

loading...


Yorumlar
İlginizi Çekebilir
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

14 Kasım 2016
11.487 views
Babam ve Ailesi Dizisi – Kanal D

Babam ve Ailesi Dizisi – Kanal D

14 Kasım 2016
5.574 views
Familya Dizisi – Fox Tv

Familya Dizisi – Fox Tv

31 Ekim 2016
3.726 views
Gülümse Yeter Dizisi – Show Tv

Gülümse Yeter Dizisi – Show Tv

31 Ekim 2016
5.638 views
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

31 Ekim 2016
126.439 views
Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

31 Ekim 2016
73.536 views
Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

25 Ekim 2016
3.304 views
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

25 Ekim 2016
43.290 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 2,380 saniyede yüklendi.