Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Hangi Diziler Bitecek? İşte Kayıp Diziler!

Dizi Haberleri, Dizi Magazin, Editörden, Manşet 07 Eylül 2015
3.241 views

Eylül ayının gelmiş olmasıyla birlikte sezonsal değişikliklerin vakti de gelmiş durumda.

 

Eylül ayının gelmiş olmasıyla birlikte sezonsal değişikliklerin vakti de gelmiş durumda.

 

Yayın akışlarının kış moduna alınmaya başlamasıyla birlikte,yazlık dizilerin ve programların ya sonu geliyor ya yeri değişiyor.

 

Bu sonu gelen ya da gelmesi muhtemel dizileri sizin için derledik.

 

Hadi başlayalım.

 

1-TATLI KÜÇÜK YALANCILAR : Star’ın esrarengiz sayılabilecek bir senaryoya sahip olan ancak bir türlü kanalca yeterli görülmeyen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’ın yayın ömrü kısa sürdü. Yayın günü pazartesiden cumartesine alınan yapımın 13.bölümüyle ekrana veda etmesi bekleniyor.

2-NE MÜNASEBET : Pelin Akil ve Sarp Levendoğlu’nun başrollerinde oynadığı Ne Münasebet de yeni kurbanlardan. Eğlenceli ama vasat bir senaryoya sahip olan yapım önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 11.bölümüyle ekrana veda edecek.

3-SEN BENİMSİN : FOX’un yazlık yapımlarından olan Sen Benimsin’in de durumu pek iyi değil. Cuma başladıktan sonra günü pazara çekilen yapım kötü reyting almaya devam edince sonu geldi. Pazar günleri yayınlanan O Hayat Benim yüzünden yeri zaten garanti olmayan yapımın yeni sezonda yer almayacağını söyleyebiliriz.

4-ŞEHRİN MELEKLERİ :  FOX’un Arka Sokaklarvari bir şekilde ekrana sunduğu yapımı Şehrin Melekleri’nin durumu da kayıp hale gelmeye başladı. İlk bölümüyle ortalama bir sonuç alan yapımın diğer bölümlerinde ciddi bir düşüş başladı. Yapımın çok uzun ömürlü olması beklenmiyor.

5-SON ÇIKIŞ: TRT’nin kamu spotu benzeri dizisi Son Çıkış da yolun sonuna hızla geliyor. Dolunay Soysert gibi önemli bir oyuncu kadrosunda barındırsa da bir türlü izleyici çekemeyen yapımın yeni sezonda devam etmesi çok zor görünüyor.

 

Ayrıca yeni sezonda ekranda olacak olan dizilerden Kocamın Ailesi,Yılanların Öcü,Maral,Deniz Yıldızı dizilerinin de sezon sonunda final yapacağını düşünüyorum.

 

Bakalım neler olacak göreceğiz.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

 

loading...


Yorumlar
 • Mehmetcan

  Başlayan diziler hayal kırıklığı oldu tatlı küçük yalancı çok güzel dizi içine ettiler amerika diziler çok seviyorum böyle dizileri olmalı

 • Mehmetcan

  Medcezir gibi dizi istiyorum

 • Rıza

  Vasat Senaryo olayına nerden vardınız emek verilip gecesini gündüzüne katılıpta yazılıyor o senaryo ! Emeğe saygı Anıl bey ! Senaryo emek işidir emekten anlamayan bilemez !

 • Mehmetcan

  Bunların yerine güzel bir diziler çıksın medcezir gibi diziler istiyorum Kore filmler huzunde öte dizi olsun çok güzel olur

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da94 sorgu var. 0,443 saniyede yüklendi.