22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Güneşin Kızları 34. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 28 Eylül 2015
1.026 views

NAZLI BAŞINI BELAYA SOKUYOR. HALUK İSE İNCİ’Yİ EVDEN KOVUYOR..

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı beğeni ile izlenen dizisi “Güneşin Kızları” bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Nazlı sonunda Zafer’i bulur. Nazlı herşeye rağmen babasını affetmeye hazırdır. Hikayeyi birden ondan dinlemek ister. Ancak Nazlı’yı büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir. Nazlı’nın hırçınlığı başını büyük bir belaya sokar. Nazlı’dan uzun sure haber alınamaz ve son aradığı kişi Savaş’tır. Savaş, Nazlı aradığında telefonu açmadığı için vicdan azabı çeker. Nazlı, Savaş’ın telefona cevap vermeme sebebini öğrenince deliye döner.
Selin, Zafer’i görmesinin ardından dağılır ve yanında Ali’den başkası yoktur. Selin ve Ali birbirlerine en gizli sırlarını anlatırlar. İkisinin acısı, onları birbirine yakınlaştırır.
Güneş, geçmişini ifşa edenin Sevilay ve İnci olduğunu öğrenir. Bu Güneş için bardağı taşıran son damladır. Haluk, İnci ve Seviay’ın bu işte birlikte olduğunu öğrenince İnci’yi evden kovar. Ahmet, ilk defa abisinin karşısında dik duracaktır

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:
Yapım :Süreç Filmcilik
Yapımcı :İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu
Uygulayıcı Yapımcı :Akın Topuz
Yönetmen :Sadullah Celen
Senaryo :Deniz Dargı ,Cenk Boğatur
Görüntü Yönetmeni :Yalçın Yadel
Sanat Yönetmeni :Hasan Doğan
Oyuncular :Emre Kınay (Haluk), Evrim Alasya (Güneş), Tolga Sarıtaş (Ali), Burcu Özberk (Nazlı), Berk Atan (Savaş), Hande Erçel (Selin), Miray Akay (Peri), Meltem Gülenç (Rana), Funda İlhan (Sevilay), Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet), Süreyya Güzel (İnci), İrem Helvacıoğlu (Tuğçe),Sarpcan Köroğlu (Emre), Kanat Heparı (Mert),Ege Kökenli (Melisa), Sarper Arda (Can)

“Güneşin Kızları ” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Pazartesi saat 20:00’de Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın!

Yayın Tarihi :28 Eylül Pazartesi /2015
Yayın Saati :20.00

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da90 sorgu var. 0,372 saniyede yüklendi.