“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Güncel Survivor 2016 Anketi. Sizin Favoriniz Kim? (19. Hafta)

Manşet 2, Survivor, Tv Magazin 15 Haziran 2016
656 views

Oy Vermeye Başlayın. 19. Haftada kin anketin birincisi olacak?

Survivor 2016‘nın geçtiğimiz hafta yani 18. haftasında sizlerin sitemizde verdiğiniz oylar neticesinde en popüler isimler sırasıyla şöyle oldu. Avatar Atakan oyların 28% sini alarak anketin 1. sırasında yer aldı. Bu hafta sürpriz bir atak ile az farkla 2. liğe yerleşen isim Gönüllüler Takımından Serkay Tütüncü oluyor . 3. sırada ise oylamaya giren isim yine Sürpriz bir isim olan Nagihan Karadede. Tüm düzenlediğimiz anketlerde hep birinci sırada yer alan Semih Öztürk 18. Hafta güncel anketimizde sıralamaya girememiştir.

TÜM SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bundan böyle eleme gerçekleştikten sonra  haftalık olarak oylama yeniden başlayacak ve böylece anketi güncel bir şekilde işlevsel olarak görebileceksiniz. O hafta kimin hayranı daha fazla? Her hafta bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Şu ana kadar Gönüllü ve Ünlülerden elenen isimler
Ebru Öztürk, Yağmur Özdemir, Serkan Ercan (Sağlık Nedeniyle), Seda Tetik (Sağlık nedeniyle), Aylin Şallı ve Eda AkkayaNihal CandanYılmaz Morgül, Spartalı Mehmet. Zafer MeteTuğba ÖzayEzgi Avcı, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç,  İbrahim Yattara, Efecan DianzenzaYunus Günçe.

Survivor 2016’da Yarışmaya Devam Eden Ünlüler

Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Nagihan Karadere, Avatar Atakan ve Semih Öztürk. Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir,  Damla Can ve Serkay Tütüncü.

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,328 saniyede yüklendi.