Usta Oyuncu Hangimiz Sevmedik Dizisine Konuk Oluyor

Genç Oyuncu Film Çekimi Boyunca Neden Aç Kaldı?

30 kasım 2016 Çarşamba Reytingleri (TNS)

Erdal Tosun Defnedildi

Gülümse Yeter Dizisi – Show Tv

Diziler, Günün Dizileri, Show Tv Dizileri 31 Ekim 2016
5.638 views

LÜTFÜ VE NERMİN CİVAN’LARA OYUN OYNUYOR! | Gülümse Yeter dizisinin oyuncuları, konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve dizi ile ilgili tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Gülümse Yeter Dizisi 15. Bölümü ile 1 Kasım 2016 Salı Show Tv’de | Yılmaz Kunt, Pamir Pekin ve Seray Kaya’nın rol alıyor | Sezon: 1| MF Yapım

LÜTFÜ VE NERMİN CİVAN’LARA OYUN OYNUYOR!

 

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Gülümse Yeter”in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.

 

“Gülümse Yeter”in 15. bölümünde; Özdemir’lerin evinin satışını iptal ettiren Cem, evi aldığı gibi Civan’ları evden çıkartmaktan çekinmez. Yasemin’i Sarp’tan uzak tutmayı başardığını düşünürken Bahar’ın olayı öğrenmesiyle Yasemin ve ailesini evden atması bir olur. Annesine engel olamayan Cem çareyi Tuğrul soyadına ait her şeyi geri vermekte bulur. Ayten ve Ahmet uğursuz buldukları yeni evden özledikleri eski evlerine sevinçle geri dönerken, evde kendilerini başka bir sürpriz beklemektedir. Lütfü şirkette Bahar’dan saklanırken Nermin ve Yasemin çoktan Civan’lara geri dönmek için yola koyulmuştur. Neriman’ın ziyaretlerinden bunalan Hasan Efendi her iki ailenin eve dönmesine içten içe sevinirken bir taraftan da onlara bir ders vermek niyetindedir. Evin satışından geri gelen mirasın parasına göz diken Lütfü ve Nermin parayı ele geçirebilmek için Civan’lara oyun oynarlar. Sarp’ı Cem ile kıskandırmaya çalışan Yasemin, Gül ve Sarp’ın yakınlaşmasını daha çok kıskanır. Gül’den Sarp’la birlikte olduklarını duyan Kemal’in ise tüm umutları tükenir.

 

“Gülümse Yeter”, hem kahkaha hem de aşk dolu yeni bölümüyle 1 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

GÜLÜMSE YETER 15. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Gülümse Yeter Dizisi Yeni Sezon Biletini Garantiledi

güülümse-yeter-8Eylül ayına geldiğimiz şu günlerde reyting tablolarının artık netleşmeye başladığını, yazlık yapımlar içerisinden hangilerinin kışın da devam edeceğinin anlaşıldığını görüyoruz. Yani yeni sezon için her şey hazır!

Kışlık yapımların yayın tarihlerinin bir bir açıklandığı, tanıtımların arka arkaya sıralandığı şu günlerde yazlık diziler arasında kıyasıya bir rekabet söz konusu. Reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan yapımların sosyal medyada da aynı başarıyı sürdürmeyi istedikleri biliniyor. Artık reyting almanın yanı sıra sosyal medyada da konuşulmanın önemli olduğunu fark eden yapımcılar, bu noktaya da hızlı şekilde nüfuz etmeyi hedefliyor.

Gülümse YeterBahsi geçen yapımlar arasında beklenmedik çıkışı ile kanalının yüzünü güldüren Gülümse Yeter’in ön planda olduğunu görüyoruz. Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Seray Kaya, Pamir Pekin, Yılmaz Kunt, Erkan Sever gibi isimlerin kadrosunda olduğu Gülümse Yeter ortalama bir reklam ve yine ortalama bir beklenti ile Show tarafından yayına sokulmuştu. Salı geceleri yayınlanan dizinin ilk bölümü itibariyle zirvede yer alması birçok otoriteyi ve tabi ki Show TV’yi şaşırtmıştı.

Gülümse Yeter (3)Karşısında yer alan Şahane Damat ve Kanıt : Ateş Üstünde gibi iki yeni yapıma üstünlük sağlayan, deyim yerinde ise rakiplerini harcayan Gülümse Yeter’in şovu tüm hızıyla devam ediyor. Dün akşam 7.bölümü ekrana gelen yapım, reyting sıralamasında yine zirvede yer aldı.

Hikaye olarak çok geniş olmayan, oyuncu kadrosu diğer yapımlara oranla sayıca daha az olan, dizi konusunda sıkıntılı günler geçiren Show TV gibi bir kanalda başlayan Gülümse Yeter’in bu başarısını saydığım sebeplerden dolayı 2 kere kutlamak gerekiyor. Kolay bir iş değil bu.

Tabi ki şu atmosferde her şey çok güzel. Ama esas olan kışın bu başarıyı sürdürebilmek. Ekip olarak sıcak bir hikaye sunma niyetinde olan Gülümse Yeter’i kutlarken, kış sezonunda da bol şanslar diliyorum.

ANIL KOLDAŞ

Barış Aytaç, Emre Karakteri ile Gülümse Yeter Dizisine Dahil Oldu

Barış Aytaç - Gülümse Yeter 7. Bölüm 0001Gülümse Yeter dizisine 7. bölümden itibaren yeni bir oyuncu daha dahil Oldu. Evlerden Biri, Aramızda Kalsın gibi dizilerde rol alan genç oyuncu Barış Aytaç, Gülümse Yeter dizisinde Nermin ve Lütfü‘nün paralarını Amerika’da kumar masalarında yiyip sonradan hapse giren sorumsuz oğulları Emre‘yi canlandıracak.

Elit Andaç Çam Gülümse Yeter Dizisi Oyuncuları Arasına Katıldı

Elit Andaç Çam (2)Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in oynadıkları Gülümse Yeter kadrosuna,  Elit Andaç Çam da dahil oldu.

Doktor Kemal (Pamir Pekin)’in, Cerrahi bölüm başkanı eski eşini canlandıran oyuncu,  Gül (Seray Kaya ) ve Doktor Kemal (Pamir Pekin) arasında filizlenen aşkın ivmesini değiştirecek gibi gözüküyor.

Gülümse Yeter Hangi Kore Dizisinden Uyarlandı?

Gülümse Yeter Sonunda başladı…

Haftalardır tanıtımları dönünce kimi zaman bıkkınlık yarattığını düşünürsek dizilerin birinci bölümlerinin başlaması izleyici açısından güzel oluyor. Her program arasında “Gülümse Yeter” imzalı reklamların varlığı sonunda biraz sakinler amacıyla ekran karşısına geçtim.

GülümseYeter 1. Bölüm 00008Dizi tam beklediğim gibiydi. Yazlık modunda, eğlencelik tadında, hikayesi taaaa(!) Kore’lerden gelmiş; vatanımızda yeniden can bulmuş orjinali Smiley You ya da devşirme adıyla Gülümse Yeter aile dizisi olduğunu gösterdi.

smiley you gülümse yeterKore dizileri ile ilgili görüşüm belli. Sonuç olarak küçümseyecek de değilim. “Senaristlerimiz neden kendi hikayelerini yazamıyorlar” kafasından çıkıp;  bu seferlik bu konuya girecek değilim. Çünkü Kore Dizileri konusunda başarılı işlere imza atmış olan MF Yapım’ın baştan itibaren zaten bu yolda hareket ettiğini bildiğimiz için ve üstüne üstlük ulu orta dizinin telif haklarını aldıklarını ve yasal anlamda bir çok yapım firmasına örnek olduğunu gösterdiği için diğer yorumlara geçiyorum.Gülümse Yeter (1)

Öncelikle özlenen bir ismin varlığını beyaz ekranda yeniden görmek insanı rahatlıyor. Sinirli ama babacan figürlerin bir numaralı temsilcisi Erdal Özyağcılar’ı Gülümse Yeter’de seyirciye yabancı gelmeyen bundan önceki karakterleri ile paralel giden bir tipte izlemek eski izleyenler için bir avantaj. Sanki bildik bir dizinin yeni bölümlerini seneler sonra izlemek gibi bir duygu diyelim. Biraz Bizimkiler’in Şükrü’sü,  biraz da Yabancı Damat’ın Kahraman’ı izler gibiydik. Ama dediğim gibi bu insanı rahatsız etmiyor. Ya da “Hep aynı roller” diye isyan ettirmiyor diyelim.

Gülümse Yeter (7)Dizinin ilk bölümünün temposu oldukça yerindeydi. Anladığımız kadarıyla dizinin asıl karakterleri her zaman ki unutulmaz klişe ile tanışmayı uygun görmüşler. Oğlan ile kız çarpışır ve söz dalaşı başlar falan filanlar. Ama bu sahnelerde Aslı Bekiroğlu’nu (ki kendisini ilk kez izliyorum) ilgi ile izlediğimi söylemek istiyorum. Oldukça eğlenceli bir tavır ile bu sahnelerde Yasemin’in ne derece eğlenceli bir karakter olduğunu ortaya koyduğunu ve izleyenleri gerçekten eğlendirmeyi başardığı belirtmekte fayda var.

Yılmaz Kunt - Sarp Civan - Vücut Gülümse Yeter (2)İlk rolü ile performası ile geri planda kalan Yılmaz Kunt için ise en büyük handikap yapılan seslendirme idi. Tamam ilk rolüdür. Acımasız olmayacağım ama bundan ötürü  biraz şansız başladı. Büyük ihtimalle Serkan Çayoğlu ve Cansel Elçin gibi gurbetçi bir arkadaşımız ki böyle bir gereklilik duyulmuş. Ama ekran için şansı var mı diye sorarsan “neden olmasın?” diyebilirim. Kimya olarak Aslı Bekiroğlu ile güzel bir ikili olduklarını söylemekte fayda var diyelim.

Gülümse Yeter (10)Dizinin ilginç ve izlenebilir karakterlerinden biri de Erkan Sever’in canlandırdığı Lütfü karakteriydi.  Kaşı kalkık botoks müptelası karısı ve Sermet Yeşil’in canlandırdığı Çulsuz Ahmet ile olan atışmaları diziyi eğlenceli ve izlenir kılmayı başardı. Dizinin belli ki sinir olunası ve yüzsüz karakteri olarak adından söz ettirecek en önemli figür gibi duruyor.

4 tanıtım fragmanı resimleriGülümse Yeter (1)_tnSeray Kaya ve Pamir Pekin rolleri gereği anlaşılan o ki biraz kenarda kaldılar. Ama umarım ki yeni bölümlerde biraz daha dominant bir hal alırlar ki,  özellikle Seray Kaya’nın kendi iç sesi ile oynadığı sahnelerde ki performanslarını daha fazla izleyebilme şansımız olsun.

Dizinin müzikleri konusunda söyleyebileceğim tek şey şimdilik şu: Beğenmedim.  Sanki “abi bir romantik komedi aile dizisi var. Ama yarına lazım” modunda hazırlanmış gibi oldukça aceleye gelmiş; sıradan ve akılda kalmıyor. Keşke en azından dile dolanan bir jenerik şarkısı olabilseydi.

Gülümse Yeter (5)Sonuç olarak reyting açısından şansı ne olur bilinmez ama; aynı saatte yayınlanan Şahane Damat dizisinden çok daha fazla şeyler vaad ettiği aşikar. Ama yaz sezonun en farklı dizisi Kanıt Ateş Üstünde dizisinin sürpriz bir şekilde daha fazla reyting alacağını düşündüğüm için Gülümse Yeter dizisi kötü reyting alırsa tekrarlar ile izleyici kazanabileceğini düşünüyorum.

Bu bereketsiz yaz sezonunda şansı bol olsun diyelim! Sonuç olarak ben şimdilik yeni bölüm için yanıp tutuşmuyorum ama salı günü ekran karşısına oturduğumda izleyebileceğim bir dizi olduğunu söyleyebilirim.

Dizi Arısı – TelevizyonDizisi.com

Gülümser Yeter Dizisi Ne Zaman Ekrana Gelecek?

GÜLÜMSE YETER 00002HEM KAHKAHA HEM DE AŞK DOLU SHOW TV’NİN YENİ DİZİSİ “GÜLÜMSE YETER” 12 TEMMUZ SALI SAAT 20.00’DE SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in oynadıkları “Gülümse Yeter12 Temmuz Salı Saat 20.00‘de Show TV‘de başlıyor!

AİLE DEĞERLERİNE DE GÜLÜMSETEREK DOKUNAN BİR HİKAYE!

Gülümse Yeter Dizisinin ilk 2 Fragmanı Yayınlandı

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in oynadıkları “Gülümse Yeter“in ilk tanıtımı yayınlandı!

Gülümse Yeter (5)AİLE DEĞERLERİNE DE GÜLÜMSETEREK DOKUNAN BİR HİKAYE!

Show TV’nin merakla beklenen yeni projesi “Gülümse Yeter” izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor.

Gülümse Yeter (3)Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazdığı “Gülümse Yeter” keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

“Gülümse Yeter” yakında Show TV‘de başlıyor.

FRAGMAN 1 İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FRAGMAN 2 İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Erdal Özyağcılar, Gülümse Yeter ile Ekranlara Dönüyor

Gülümse Yeter (1)SHOW TV ’NİN YENİ DİZİSİ “GÜLÜMSE YETER” İZLEYİCİSİ İLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazdığı “Gülümse Yeter” çok yakında Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

 

Gülümse Yeter Dizisi Oyuncuları Netleşti

Gülümse Yeter DizisiShow TV’de yayınlanacak olan Hayata Gülümse dizisinin oyuncuları yavaş yavaş netleşmeye başladı. Ranini.TV’nin haberine göre Kore dizisi Smile You dizisinden uyarlanacak olan Gülümse Yeter – dizisinin yapımcısı İlişki Durumu Karışıkdizisi ile oldukça başarılı işlere imza atmaya başlayan MF yapım Gülümse Yeter dizisindeAslı Bekiroğlu, Seray Kaya, Erdal Özyağcılar,Sermet Yeşil, Erkan Sever ve Pamir Pekin rol alacak. Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini yapacağı dizinin yakın zamanda ekrana gelmesi planlanıyor. Bakalım İlişki Durumu Karışıkdizisinde olduğu gibi Gülümse Yeter  dizisi de bu başarısını sürdürebilecek mi?

Gülümse Yeter  Dizisi Yakında Show Tv’de

Ekranın Yeni Kore Dizi Uyarlamaları

kore-dizileriYeni Kore uyarlamaları geliyor. Son iki sezondur etkisi fazlasıyla görülen Kore dizi uyarlamaları tüm hızıyla devam ediyor.  Ranini TV’nin haberine göre ATV  “She was pretty” isimli dizinin yasal haklarını alırken Show TV’de “Smiley You” isimli dizinin yasal haklarını  satın aldı. Öte yandan Show TV Kore dizisi uyarlaması projesi için Zeynep Çamcı’yı düşünüyor.

 

loading...


Yorumlar
İlginizi Çekebilir
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

14 Kasım 2016
11.489 views
Babam ve Ailesi Dizisi – Kanal D

Babam ve Ailesi Dizisi – Kanal D

14 Kasım 2016
5.575 views
Familya Dizisi – Fox Tv

Familya Dizisi – Fox Tv

31 Ekim 2016
3.727 views
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

31 Ekim 2016
126.441 views
Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

31 Ekim 2016
73.537 views
Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

25 Ekim 2016
3.304 views
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

25 Ekim 2016
43.290 views
Hayat Şarkısı Dizisi – Kanal D

Hayat Şarkısı Dizisi – Kanal D

25 Ekim 2016
8.493 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 10,398 saniyede yüklendi.