Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Güllerin Savaşı 48. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 13 Haziran 2015
958 views

“Güllerin Savaşı” Muhteşem Bir Sezon Finali ile Ekrana Geliyor.

Gülfem Geçmişi ile Hesaplaşırken,
Gülru ise Hayatının Kararını Veriyor.

Kanal D‘nin başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder’in paylaştıkları “Güllerin Savaşı” adlı dizisi bu akşam da heyecan dolu, sezon finali bölümü ile ekrana geliyor.

Gülru, öğrendiği korkunç gerçekle altüst olurken, Gülfem geçmişle hesaplaşmasında kendisine karşı acımasızdır. Gülru duyduklarının ağırlığı altında ezilirken Cihan ise Gülru’yu kaybetme korkusuyla tamamen Gülfem’e sığınır. Ömer’den boşanan Gülfem ise kendini adeta kardeşine adar. Gülfem’in en karanlık sırrını tek başına taşımaya çalışan Gülru, yaşadığı tüm çalkantılara rağmen kendini çocukluk hayalini gerçekleştirirken bulur. Gülru karışık duygularıyla boğuşurken Ömer’in ise sabrı taşmaya başlamıştır. Gülru artık bir seçim yapmak zorundadır. Gülru hayatının seçimini yapar ancak sonrasında yaşananlar herkesin hayatını kökünden değiştirecektir.

Yapım : MED Yapım
Yapımcı : Fatih Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı : Direnç Aksoy
Yönetmen : Emre Kabakuşak
Senaryo : Meryem Gür
Görüntü Yönetmeni : Atakan Küçükparlak
Sanat Yönetmeni : Hakan Sur
Müzik : ENC
Oyuncular : Damla Sönmez (Gülru), Barış Kılıç (Ömer), Canan Ergüder (Gülfem),Yiğit Kirazcı (Mert),Sercan Badur (Cihan),Arif Pişkin (Şevket),Meltem Pamirtan (Mesude),Uğur Kurul (Taner), Münire Apaydın (Mebrure),Serap Aksoy (Cahide), Berk Yaygın (Yener),Zeynep Köse (Yonca), Feyza Civelek (Çiçek), Pınar Afşar (Ayla), Güzin Alkan (Naciye), Aslı İçözü (Halide)

Yayın Tarihi :13 Haziran Cumartesi/2015 Yayın Saati :20.00

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 1,386 saniyede yüklendi.