22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Güllerin Savaşı 46. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 30 Mayıs 2015
688 views

Ömer Gülru Büyük Bir Karar Alıyor.

Kanal D‘nin başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder’in paylaştıkları “Güllerin Savaşı” adlı dizisi bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor..

Gülru ve Ömer’i öpüşürken gören Cihan yıkılmıştır. Gülru’nun hamlesiyle köşeye sıkışan Gülfem, Halide’nin annesi olmadığını ispat etmek için geri dönüşü olmayan büyük bir adım atar. Artık gerçekle, hem de herkesin gözünün önünde yüzleşmek kaçınılmazdır. Cihan ve Ömer’in beklenmedik bir anda karşı karşıya gelmeleri Gülfem ve Gülru’yu da etkileyecek bir hal alır. Güllerin cephesinde işler çığırından çıkarken Ömer ve Gülru, hayatlarıyla ilgili büyük bir karar alır ve hiç zaman kaybetmeden harekete geçerler.GullerinSavasi46_setaktuel_2015may3hft_375

Yapım : MED Yapım
Yapımcı : Fatih Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı : Direnç Aksoy
Yönetmen : Emre Kabakuşak
Senaryo : Meryem Gür
Görüntü Yönetmeni : Atakan Küçükparlak
Sanat Yönetmeni : Hakan Sur
Müzik : ENC
Oyuncular : Damla Sönmez (Gülru), Barış Kılıç (Ömer), Canan Ergüder (Gülfem),Yiğit Kirazcı (Mert),Sercan Badur (Cihan),Arif Pişkin (Şevket),Meltem Pamirtan (Mesude),Uğur Kurul (Taner), Münire Apaydın (Mebrure),Serap Aksoy (Cahide), Berk Yaygın (Yener),Zeynep Köse (Yonca), Feyza Civelek (Çiçek), Pınar Afşar (Ayla), Güzin Alkan (Naciye), Aslı İçözü (Halide)

Yayın Tarihi :30 Mayıs Cumartesi/2015 Yayın Saati :20.00

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da94 sorgu var. 0,572 saniyede yüklendi.