Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Güldür Güldür Show 69. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 01 Nisan 2015
727 views

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle, 3 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Ekranların fenomen eğlence programı BKM yapımı Güldür Güldür Show, kahkaha dolu skeçleriyle bu akşam Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Güldür Güldür Show’a yeni bölümünde; Fırat Tanış ve Ömür Gedik konuk olacak.

Sevgilisinin isteğiyle mafyalığı bırakan İsmail ve adamları Mesut ile Fikri yeni hayatlarına alışabilecek mi? Kız arkadaşıyla İsmail’in dükkanına yemeğe gelen Hüseyin, İsmail’in elinden sağ kurtulabilecek mi? İsmail’in adamları tarafından verdiği bahşiş beğenilmeyince buz dolabına kapatılan Fırat Tanış neler yapacak?

Evlilik alışverişine çıkan İbrahim ve Dilek ile birlikte Dilek’in anne babası Mehtap ve Bilal de gelirse neler yaşanır? Kayıpederi Bilal ile ilk kez baş başa kalmak zorunda kalan İbrahim bu zorlu sınavı atlatabilecek mi?

Apartman kapıcıları Şevket ve Sinem, kendisine ev bulana yüklü para vermeyi vaad eden Bahadır’a uygun ev bulabilecek mi? Apartmanda daire boşaltmak için dedikodu yapan ve komşuları birbirine düşüren Sinem ve Şevket, apartman sakinlerinin daire boşaltmasını sağlayabilecek mi?  Ömür Gedik bütün bütün problemleri çözebilecek mi?

Evlenme kararı alan Burcu ve İsmail ailelerini tanıştırmak için yanlışlıkla İsmail’in eski sevgilisi Yeter’in çalıştığı restoranı seçerse neler yaşanır? İsmail’in ailesi  İsmail’in eski sevgilisi ile evleneceğine inanırsa İsmail durumu nasıl düzeltebilir ?

Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür Show’da!

Ömür gedik - Güldür Güldür Show  (3)

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da92 sorgu var. 0,416 saniyede yüklendi.