Bodrum Masalı 3. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk’ın Eğlenceli 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Çıktı

Tutmayın Beni 2 Eylül’de Vizyona Giriyor

Gülümse Yeter 7.Bölüm 2.Fragman

GÜLDÜR GÜLDÜR, 25 Aralık Çarşamba Show TV’de!

Dizi Resimleri 25 Aralık 2013
941 views

Güldür Güldür (4)Güldür Güldür’’ün sevilen ve özlenen karakteri Burcu Yerler (Aylin Kontente) geri dönüyor! Ciguli ve Tümer Metin’in de konuk oyuncu olarak yer aldığı Güldür Güldür bu hafta Çarşamba gecesi Show TV ekranlarında!

Sabah Sabah Cinayette bu hafta Yeter Canlı Burcu’nun kayıp nişanlısını arıyor. Ankaralı Burcu flamenkoya merak salan nişanlısı İsmail’I bulabilcek mi? Burcu’nun eski sevgilisi Ciguli’nin de programa dahil olmasıyla işler daha da karışacaktır…

Bilal ve saf oğlu Bahadır trafiğe çıkarsa neler yaşanır? Ehliyetini yeni almış Bahadır babasına trafikte zor anlar yaşatacak ve trafik polisi İbrahim ile amansız bir mücadeleye girmek zorunda kalacak.

Ekranların en başarılı futbol programı Zemin Kötü’de neler oluyor.. Eski Hakem Şevket ve kimsenin tanımadığı eski futbolcu Bilal büyük maçtan sonra ne yorumlar yapacak? Canlı yayın bağlantısında, kaybeden takımın hocası İsmail ve kazanan takımın hocası Tümer Metin ne açıklamalar yapacak?

Kız isteye giden Şevket mükemmel oğlu için başlık parası isterse ne olur? Damat adayı için pazarlıklar nasıl sürecek, kredi kartı ile başlık parası ödenebilir mi?

Ergen Bilal, misafirlik aşkı Yeter için evde nasıl hazırlıklar yapacak? Bilal’in ergen arkadaşları Bahadır, İbrahim ve Hamit’ten nasıl kurtulacak? Yeter’in ergenliğe girince çok güzelleşmesi Bilal’i nasıl etkileyecek?

Bütün bu soruların cevapları ve bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür‘de..

GÜLDÜR GÜLDÜR’DE ÜNLÜLER GEÇİDİ !

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Tümer Metin ve Binnaz ile gönüllere taht kuran Ciguli bu hafta Güldür Güldür’ün konuğu oldu!..

Eski milli futbolcu Tümer Metin ilk kez Güldür Güldür için oyunculuk yaptı. Başarılı bir tenik direktörü canlandıran Tümer Metin, Alper Kul ve Çağlar Çorumlu ile izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Bir döneme damagasını vuran ünlü sanatçı Ciguli, Güldür Güldür’ün sevilen karakteri Burcu (Aylin Kontente)’nin eski sevgilisini canlandırdı. Performans öncesi oldukça heyecanlı olan Ciguli, Binnaz şarkısını aslında Burcu Yerler karakteri için yazdığını söyledi. Ciguli’nin performansı renkli ve eğlenceli dakikalar yaşattı.

GÜLDÜR GÜLDÜR, 25 Aralık Çarşamba gecesi saat 23.15’te birbirinden muhteşem skeçleriyle Show TV’de!


Yorumlar
Bunlar da var!
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

26 Ağustos 2016
2.432 views
No: 309 Dizisi – Fox Tv

No: 309 Dizisi – Fox Tv

26 Ağustos 2016
2.868 views
Bodrum Masalı Dizisi – Kanal D

Bodrum Masalı Dizisi – Kanal D

26 Ağustos 2016
11.892 views
Kiralık Aşk Dizisi –  Star Tv

Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

26 Ağustos 2016
146.932 views
Bodrum Masalı 3. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 3. Bölüm Fragmanı

25 Ağustos 2016
38 views
Gülümse Yeter 7.Bölüm 2.Fragman

Gülümse Yeter 7.Bölüm 2.Fragman

25 Ağustos 2016
32 views
Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

25 Ağustos 2016
866 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,361 saniyede yüklendi.