Güldür Güldür Dizisi – Show Tv

01 Mayıs 2014 Perşembe, 00:02
guldur-guldur

Güldür Güldür 28. Bölümü 15 Mayıs Perşembe Saat 20.00’de Show Tv’de

Show TV’ninher hafta sürprizlerle ekrana gelen eğlence programı Güldür Güldür Show’a bu hafta; Zahide Yetiş ve Keremcem konuk oluyor!

Güldür Güldür Show‘da Hüseyin geri dönüyor! Bizans kalesine gizlice sızan Kara Hüseyin ve Yardımcısı Mustafa İstanbul’u ele geçirebilecek mi? Bizans kralı İsmail ve kraliçe Nezaket aralarına sızan Türk’ü fark edebilecek mi?

Yıllardır gittiği yazlık sitenin en güzel kızları Yeter ve Nezaket ile zaman geçirme fırsatı yakalayan Bahadır ve Hüseyin sonunda amaçlarına ulaşabilecek mi? Hüseyin’in Almancı kuzenleri Bilal ve İsmail, dengeleri nasıl bozacak? Yıllardır sakin olan Keremcem‘i, Hüseyin nasıl delirtmiş olabilir?

Pilates kursuna giden Yeter ve Bilal’in başına neler gelecek? Pilates hocası Şevket neden Bilal’in her yaptığına kızıyor? Yeter ve Bilal pilates yapmayı başarabilecek mi?

Hekimim programında neler oluyor.. Kalp doktoru Bilal ve Beyin cerrahı İbrahim arasındaki çekişmenin sebebi ne? Bilal’in annesi ve İbrahim’in babası birbirlerine aşık olabilirler mi? Programın sunucusu Yeter’in kız kardeşi Zahide Yetiş mi?

 

Hepsi ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür Show’da!

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW, 15 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Show TV’de!

—————————————————————-

Komedi – tiyatro formatında yepyeni sıcacık ve eğlenceli bir program “Güldür Güldür “ yakında Fox’ta başlıyor.

Günlük hayatta yaşanan olaylarla farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konuları eğlenceli bir formatla parmak basacak.

Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.

Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente’nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, , Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane,  Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile “Güldür Güldür” izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.

Künye

Yapım: BKM

Yönetmen: Meltem Bozoflu

Oyuncular : Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente’in yanı sıra Doğa Rutkay, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane,  Şirincan Çakıroğlu, Pınar şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan

Etiketler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>