Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 18   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Unutma Beni - Fox Tv  (Okunma Sayısı 34373 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 17 Haziran 2010, 13:04:54 »

Unutma Beni

Gözlerden sözlere taşınamayan bir aşkı, içlerinde mıh gibi taşıyan iki aşığın, karanlıktan aydınlığa, hüzünden sevince, acıdan mutluluğa ilerleyişi, birbirlerine kavuşma yolculuğu...

Yapım:Focus Film
Yönetmen:Gülşen U.Erişdi/ Mihriban Şahin
Yapımcı: Nilgün Sağyaşar
Yürütücü Yapımcı: Mehmet Erişdi
Öykü: Gürcan Gündoğdu
Senaryo: Gürcan Gündoğdu  /Özge Yoldaş / Hazel Sevim Ünsal / Vural Balıkçı / Meve Ateşoğlu /Seda Çakır/Tolga Aydoğan / Bülent Yıldız / Melike Kuyumcu / Güner Erdoğan
Jenerik Müziği: Feyyaz Kuruş

Oyuncular
Didem Özkavukçu
Osman Karakoç
Seda Saygın
Mithat Erdemli
Devrim Yakut :Nermin
Kurtuluş Şakirağaoğlu :Hikmet
Füsun Günuğur :Şeker
Suat Karausta :Yaşar
Şahap Sayılgan :Barbaros
Uğur Çavuşoğlu :Selçuk
Asuman Bora :Adalet
Faruk Günuğur :Sedat
Nusret Çetinel :
Meltem Baytok :Şaziye
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sponsor Baglanti

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2010, 13:06:44 »

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2010, 13:07:43 »

Unutma Beni tabuları yıkıyor

Öğle kuşağında yayınlanan dizi, dünün en çok izlenen 3. programıydı.

Dün akşamın en çok izlenen programı Yaprak Dökümü oldu. %13.76 reyting ve %41.52 share aldı. Dizide dün akşam Şevket, Oğuz’un suçunu üstlendi. Leyla perişan olurken, Ferhunde’nin Ali Rıza Bey’e Şevket’in suçsuzluğunu açıklamaya çalışması olayı bilmeyen Ali Rıza’nın fenalaşmasına neden oldu.

Unutma Beni tam anlamıyla tabuları yıktı. %4.31 reyting ve %27.51 share alan dizi, öğle kuşağında yer almasına rağmen yüksek izlenme oranlarıyla şaşırtıyor. Ali ve İlkay’ın aşkı, dünkü bölümde iyice çıkmaza girdi. İlkay’ın kendisi için Rauf’la evlendiğini öğrenen Ali kendini büyük bir pişmanlığın pençesinde buldu. Deniz Yıldızı da Fox’u üst sıralara taşıyan yapımlardan biriydi. %15.63 share alan dizi 6. sırada kendine yer buldu. Her iki dizi bu Cuma yayınlanacak bölümleriyle sezon arasına girecek.

Günün 5. sıradaki ismi ise Unutulmaz’dı. Canım Ailem’in bitişinin ardından Primetime 1. kuşağa geçen yani saat 20.00’de yayınlanan dizi %3.48 izlenme oranı ve %10.60 izlenme payına sahip oldu. Unutulmaz AB grubunda ise %7.45 share ile 11. sırada yer aldı.

AB grubunun en çok izlenen programı Yaprak Dökümü’ydü. %46.20 izlenme payı elde eden dizi günü zirvede tamamlarken, Deniz Yıldızı %3.02 reyting ve %15.35 share ile 6. sırada yer aldı. Unutma Beni AB grubunda 12. sırada yer alarak %2.43 izlenme oranıyla günü tamamladı.

Gizem Merve Kaboğlu / Televizyon Gazetesi.com

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2010, 13:07:11 »

“Projeye inandığım için başrol avantaja dönüştü”

Unutma Beni’nin yakışıklı oyuncusu sette geçen komik olayları ve projenin ona kattıklarını samimiyetle anlattı.

Unutma Beni son günlerin en çok izlenen dizilerinden, işte o dizinin başrol oyuncusu Osman Karakoç Televizyon Gazetesi’ne konuştu. Ali rolüyle beğeni toplayan oyuncu aynı zamanda Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev alıyor. Unutma Beni’nin yakışıklı oyuncusu sette geçen komik olayları, tiyatronun hayatındaki yerini ve projenin ona kattıklarını samimiyetle anlattı. İşte Televizyon Gazetesi Editörü Gizem Merve Kaboğlu’nun yaptığı o söyleşinin ayrıntıları:

Kimya bölümünde çok başarılı olduğunuzu, lisede Tübitak projelerinde görev aldığını öğrendik. Tiyatro nereden çıktı?

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Lisede pozitif bilimlerle çok ilgiliydim. Özellikle lisedeki kimya hocamın desteğiyle Tübitak proje yarışmalarına katıldım. Üniversitede de kimya okudum.Kimyayı seviyordum ama üniversitenin tiyatro kulübünde tiyatroya aşık oldum. Kimya derslerine gitmemeye başladım. Provalarda sabahlayınca daha mutlu oluyordum. Ben de kimya bölümünü bırakıp tiyatro sınavlarına girdim. O günden beri de tiyatronun peşinde koşuyorum.

Her oyuncu biriciktir, tektir

Tiyatrodaki performansınız büyük beğeni topluyor, aynı zamanda devlet tiyatrosu oyuncularındansınız. Siz de oyunculuğun er meydanının tiyatro olduğuna inanlardan mısınız?

Teşekkür ederim. Sözleşmeli olarak çalışıyorum devlet tiyatrosunda. Devlet tiyatrosundaki ustalarımdan çok şey öğreniyorum. Sahnede olmak tarif edilemez bir mutluluk benim için. Her akşam sahneden seyirciyle kurduğum iletişim benim için çok önemli. Hiç ara verilmeden devam eden o canlı performans, beni gerçekten o dünyaya bağlıyor. Ve işte o an aslında gerçeğin ta kendisi.

Rol aldığınız ilk projede başrol oynamak sizce avantaj mı yoksa dezavantaj mı?

Başrol oynamak sorumluluklarımı arttırdı. Yapımcımız Mehmet Erişdi ve yönetmenlerimiz bu uzun yolda bana çok destek oldular. Yaptığım işe inandığım için de bu durum benim için bir avantaja dönüştü.

Oyunculukta rol modelleriniz var mı?

Hayran olduğum ve beğeniyle takip ettiğim oyuncular var. Şener Şen, Uğur Yücel, Christian Bale, Javier Bardem ‘ i sayabilirim. Ama model aldığım bir oyuncu yok. Çünkü benim için oyunculuk kişisel ve içsel bir yolculuktur. Dolayısıyla her oyuncunun biricik ve tek olduğunu düşünüyorum.

“El frenini çekmeden arabadan indim ve…”

Set nasıl, çekimler nasıl gidiyor? Çekimler esnasında yaşadığınız ilginç olaylar var mı?

Setimiz benim için çok özel. Herkes işini büyük bir özveriyle ve inançla yapıyor. Zaten benim için Unutma Beni’nin başarısının altında da bu ekip ruhu yatıyor. Günlük dizi olduğumuz için çekimler çok yoğun devam ediyor. Ama bu durum bir oyuncunun kendini geliştirmesi için uygun bir ortam hazırlıyor. Çekimler sırasında ilginç olaylar yaşıyoruz. İlk aklıma geleni anlatayım: Arabayla yaptığım bir çekimde, el frenini çekmeden arabadan indiğim için araba ben yürürken yanımdan geçip gitmişti. Ben de arabanın peşinden koşmuştum. O gün çok eğlenmiştik.

Öğlen kuşağında yayınlanan bir projenin muhtemel başarıyı engellemesi konusunda endişe yaşadınız mı?

Her projede başlangıçta endişe ve risk vardır. Fox Tv ‘ nin arkamızda durması ve yapımcımız Focus Film ‘ in bizi sürekli desteklemesi sayesinde endişelerimiz azaldı. Senaristlerimizin çabası, oyuncuların özverisi ve ekibimizin başarısı dizimizin bugünlere gelmesini sağladı. İyi senaryo, iyi oyuncular ve iyi ekip bir projenin olmazsa olmazları benim için. Eğer elinizde bunlar varsa hangi saatte yayınlandığınızın bir önemi yok. Mutlaka hak ettiğiniz yere geliyorsunuz.

“En büyük hayalim iyi bir sinema filmi”

Unutma Beni, arkası yarın formatlı bir dizi olmasına rağmen yüksek izlenme oranlarına sahip. Sadık izleyici kitlesini neye borçlu olduğunuzu düşünüyorsunuz?

Öncelikle bizi yalnız bırakmayan izleyicilerimize çok teşekkür ederim. Bizim için oynadığımız karakterlerin samimiyeti, seyirci için ise yaratılan merak duygusu dizimizi izleten en önemli nedenler diye düşünüyorum.

Unutma Beni’de gelecek sezon izleyiciyi neler bekliyor, yeni projeleriniz var mı?

Gelecek sezon hakkında yazarlarımız hala çalışıyorlar. İzleyiciyi neler beklediğini ben de çok merak ediyorum. Önümüzdeki dönemde de tiyatro sahnesinde olmayı istiyorum. En büyük hayalim ise sinemada iyi bir projenin içinde bulunmak.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ben teşekkür ederim.

http://televizyongazetesi.com/Page/News/NewsDetail.aspx?CID=24425

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2010, 17:24:46 »

Bu diziler müzisyenlerini de ihya ettiler

Diziler müzisyenlere ne kadar kazandırıyorlar?

Forbes Türkiye dergisi Temmuz sayısında dizi müzikleri sayesinde en fazla kazanan müzisyenlerin ve onların yarattığı 3 milyon 200 bin tl’lik ekonominin analizini yaptı. İşte o sıralama:

Toygar Işıklı
Proje sayısı: 4
Dizileri: Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Ezel, Samanyolu
Toplam Telif: 710.000 TL

Kıraç
Dizileri: Aşk ve Ceza, Gönülçelen, Unutulmaz, Ömre Bedel
Toplam Telif: 585.000 TL

Aydın Sarman / Burcu Güven
Proje sayısı: 3
Dizileri: Arka Sıradakiler, Papatyam, Yalancı Romantik
Toplam Telif: 288.000 TL

Murat Uncuoğlu / Emre HC
Proje sayısı: 2
Dizileri: Deniz Yıldızı, Unutma Beni
Toplam Telif: 250.900 TL

Gökhan Kırdar
Proje sayısı: 3
Dizileri: Kurtlar Vadisi Pusu, Hesaplaşma, ayrılık
Toplam Telif: 250.000 TL

Aria
Dizileri: Akasya Durağı, Aşk Bir Hayal
Toplam Telif: 243.000 TL

Cem Özkan
Dizileri: Melekler Korusun, Es-Es
Toplam Telif: 234.000 TL

Targan Türe, Deniz Tuzcuoğlu
Dizileri: Aile Reisi, Benim Annem Bir Melek
Toplam Telif: 231.004 TL

GileM
Dizileri: Elveda Rumeli, Sensiz Yaşayamam, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Balkan Düğünü
Toplam Telif: 229.000

Pinhani
Proje sayısı: 1
Dizileri: Kavak Yelleri
Toplam Telif: 155.000 TL

Murat Evgin
Dizileri: Arka Sokaklar
Toplam Telif: 144.500 TL

Mazlum Çimen
Dizileri: Hanımın Çiftliği
Toplam Telif: 123.500 TL

Aytekin Ataş
Dizileri: Bir Bulut Olsam
Toplam Telif: 75.000 TL

Televizyongazetesi.com

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2010, 05:35:57 »

Ekranın muhteşem ikilisi

Reyting listesinde geçen sezondan beri harikalar yaratan iki tane iş var. Biri Deniz Yıldızı, diğeri de Unutma Beni... İkisi de Fox TV ekranında ve ikisinin de ortak özelliği hiç “yıldız” çıkartmaması. Yani herkes işini/oyunculuğunu yapıyor dizilerde... Öyle ahım şahım bir hikayeleri de yok ve daha da önemlisi bütçeleri reytingde benzer puan toplayanların neredeyse dörtte biri kadar... Hep söylüyorum; hadise çok para ile görkem yaratmakta değil, yeterli bütçeyle etki yaratmakta. Kutluyoruz bu muhteşem ikiliyi...

Mesut Yar - Posta

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2010, 16:45:51 »

Dizi çok saçma bir hale büründü.Ama fragmanlarına rastgeldim.Normalde izlemiyordum
Kenan ve Emine için tekrar baktım dün...
Harika elektrikleri var  s18
Hele bugün Emine beni bir daha beni öpmeyin dedi.Kenanın verdiği yanıta ne demeli bittim o an. s24

Yataktaki halleri  İkisinin arasına eminim şerif girmeye devam edecek.Ama dilerim sonunda Emine ve Kenan aşık olurlar birbirlerine
Bizde Kenanın aşık olduğu tutkulu kişiye nasıl davrandığını görürüz böylece
Hem şimdi böyle öpüyor ve bakıyorsa daha sonrasını tahmin bile edemiyorum   Oha falan oldum !!! 
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2010, 16:49:10 Gönderen: asiyim » Moderatöre Bildir   Kayıtlı
asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2010, 17:58:58 »

Bugün düne göre güzel değildi ben beğenmedim.Nedenini biliyorsunuz
Kenan Emine sahneleri olmadığı için.Başta vardı ama yetmedi

Yanağına dokunamadı bile.Kıyamadı aşkı bu adam iyi biliyor ...Emineyi incitmeyeceğini ne kadarda güzel dillendirdi.Onun canını acıtanlara karşı söylediği sözler...Gelde etkilenme
Bana kalırsa Cüneyt Meteye bundan sonra çok teklif gider

Yalnız Şerife çok sinir oldum Çok gereksiz sahnelerine izlemek zorunda kaldım.
Emine'yi demekki en alıcı noktadan vuracağı onun Menekşe olmayacağını söylettireceği yere götürdü.Az kalsın yakayı ele veriyordu Emine.Hala şüpheleniyor.İkna edemedi
Özgür dediği için mi evlenmiş yeme beni...Sen ne zaman onun sözünü dinledin ki..
Hatırladığım kadarıyla Eminenin yüzüne demişti.Eskiyi unutamadım (MEHTAPDAN SÖZ EDİYOR)ne yapayım demişti  Ne kadar gururunu incitti kızın.Şimdi böyle demesi deli ediyor beni

Eminenin gönlü halen Şerifte bu belli elini tutmasına bile izin verdi...

Tüm bunlara rağmen ümitliyim ben Yarınlar Emine ve Kenanın olacak yoksa bu diziyi izlemeyi onlar için başladğım gibi bırakmasınıda bilirim
senaristelere duyrulur efem
asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2010, 17:36:21 »

İlkay ve Ali de en sonunda geldiler...Keşke gelmeselerdi.Az daha özlem giderselerdi birlikteMalum ayrılık yine yakın gözüküyor...
Buarada denize sanırım sadece İlkay girmiş.Nasıl bronzlaşmış öyle...Alide otelden hiç çıkmadı sanırım
Dün Zaferin gelmesi Kenanı tedirgin etti...Haklı da Emine'ye karşı dediğide çok doğruydu.Sen artık Menekşesin...Bunu kabullenmesi lazım biliyorum çok zor heleki Emine gibi duygulu biri için...

Şerif Elifin iyi ağzını aradı...Birçok ip ucu ve Eminenin kırdığı potlar sonunda puzzlen tamamlanmasına ve gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olacak gibi...

Kenana sinirlenmek çok yakışıyor.İyi patakladı adamı

Buarada en beğendiğim kısım Eminenin Kenanın günlüğü elinden bırakamaması ve Menekşeye duyduğu aşkı masumiyeti onun dilinden dinleyerek okuması oldu...

Daha çok Emine Kenan sahnesi izlemek istiyorum...Diğer karakterler çok sıkıcı geliyor bana

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2010, 17:29:53 »

Hepsi bu kadar mı?Çok sıkıcı bir bölümdü...

Levent evlelenmemekte kararlı ...Tuğçede ayrı bir hava...
Yarın bir gün gözyaşlarına boğulur Levent benimle evlenmek istemiyor,nikah tarihini almamış diye...Ama ben onun koynuna girdim vs....
Ben hiç doğru bulmuyorum böyle izleyiciye lanse edilmesine...
O yüzden Levent sahnelerinin komik olduğunu zannediyorlarsa yanılıyorlar

İst.gideceklerinde Kenan elini tuttu Eminenin bir kez daha yanında olduğunu vurguladıO da bildiğini dile getirdi

Ama Emine elini hemen çekti

Son sahnelerde herkes niye bekliyor yanına gitmedi hemen olayın şokundan mı anlam vermedim.Elif bile daha atak davrandı...

Elifin dediğini duydun demi ben sana demiştin babamgüçlüdürölmez dedi

Bana kalırsa ist.gidişi engelleyip olayın açıklığa kavuşmasını geçiktirmek için böyle bir şey yaptılar...
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 09 Ekim 2010, 22:55:41 »

Gaf kürsüsü

Okurumuz Duygu Dinler, FOX'taki Unutma Beni dizisinde rastladığı tuhaflığı yazmış: Tuğçe, nişanlısı Levent'i iç çamaşırlarıyla pencerenin önünde bırakıyor, pencereyi itekliyor ama kapatmıyor. Levent, "Tuğçe" diye bağırıyor fakat pencere yarıya kadar açık!.. Araya başka sahne giriyor, tekrar Levent'i pencereyi yumruklarken gördüğümüzde ise pencere tamamen kapalı. Daha sonra da açılmayan pencere nedeniyle ikinci kattan aşağı atlıyor!

Yüksel Aytuğ - Günaydın

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 10 Ekim 2010, 00:52:20 »

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 10 Ekim 2010, 00:53:11 »

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2010, 16:16:52 »

Herkese selam...

Diziye arada Sırf Kenan ve Emine için bakıyorum...
Şuaralar ne acı ki...İkisinin güzel sahnelerinden mahrum bırakılıyoruz...

Canımı sıkan bir detay var.

O da eniştesinden hamile kalan bir kızın gerçeği

Ne kadar mide bulandırıcı...

Senaristler olayları entrika haline getirmek için ellerinden gelenleri yapıyorlar...

Ben buna karşıyım ...

Toplumumuzu da ne kadar yıprattıklarının farkında değiller ya da ??? devamını getirmek istemiyorum...

İlkay ve Aliden gerçekten sıkıldım.En azından bu dönem az ama mutlu yer alsalardı...Mesela çocukları falan olsaydı

İlkayın kardeşini bu denli hallere sokup bu evliliği bu kadar yıpratmaya ne gerek var ki...

Şerifin aşkına hiçbir zaman inanmadım. Her zaman kafasında Mehtap vardı çünkü
Emineye yaptıklarını düşündükçe gerçekten deli oluyorum...
Emine Mehtapla Şerifi aynı yatakta görünce ne kadarda üzülmüştü.
Daha önceki bağrışları ,önemsemeyişi Şerifin Eminenin belkide bu kadar canını yakmadı...

Şerifin şu anda yaptığının sadece bir açıklaması olabilir o da maymun iştahlığıdır...
Aldatan karşıdaki kişiyi değil asıl kendini aldatır...
asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 31 Ekim 2010, 16:33:36 »

Bir yazımı buradad paylaşmak istiyorum
Şerif mi Kenan mı Emine yi hak ediyor

Önemli olan Şerifin hiç bir zaman Emineyi değerli görmemsi en kötüsü de onu aldatması oldu...

Bana kalırsa da sonuçta Emine Şerif birleşmesi olacaktır...
Sonuçta başından itibaren onların üzerine kurulu bu yol...

Kenanın verdiği değeri hiçbir zaman ben Şerif verirken görmedim.
Hemen olaylar karşısında esip gürle vs...
Önemseme

Asıl önemli olan Emineye kimin değer verip vermediği konu...

Ve en başından beri Kenan ona değer verdi yanına aldı daha ne yapsın

Karşılıklı sevgi olmalı Emine Şerif bir aşk yaşadı ama ben hiç karşılıklı olarak almadım bunu
Çünkü bu aşka sadece emek veren Emine oldu halen de öyle

O pencereden bakarsak olaylara Emine de Özgüre sürekli dadılık yapmadı mı yaptı
Şerifin ilgilenmediği kadar sevmediği kadar sevdi...

Hadi diyelim bakmayalım o şekilde şu devirde kim karşılıksız bir şey yapar ki...Hele ki böyle büyük bir şeyi...Bir kadını karşılıksız yanına almanın mantığı olmalı bana kalırsaBu yüzden Kenanın bu şekilde davranması olaylara bakması çok normal

Emine sadece Mehtaptan değil Şeriften hatta ailesinden bile intikam alacak.Sadece Özgürün zarar görmesini istemiyorBunun ip ucunu Cuma günü verdi

Başta Kenan da sevmiyordi ki.Sonraki etkileşimler onları daha fazla yaklaştırmaya iten sebepler

Emineyi tanıyorum.O sadece tek ve bir kez sevenlerden.
Buyüzden halen maalesef Şerifi seviyor ve sevmeye devamda edecek...

Şerif Emineyi hak etmedi.Benim istediğim ise Emineyi hak eden kişinin yanında olması.Çünkü o bunu hak ediyor...

Şerifle kaç kere denediler ama olmadı olamadı olmayacakta.Yani bu saatten sonra inandırıcılğını gerçekten yitirecek...Halbuki böyle olmamalıydı...

Bu yüzden Kenanın boşluğunu da Eminenin boşluğunuda yalnızca birbirlerini tamamlar gibime geliyor...Bundan sonrası senaritlerin

Birde,

Tabiiki mutsuz ilk önce annesini sonra sevdiğin aldattığını öğrenmesi sonra ailesini yitirmesi ne kadar acı.Yeni bir yaşama alışmak uyum sağlamak unutmak ne kadar zor...

Sadece elinden birisi tutması gerekiyordu iyi ki tuttu KenandaDilerim hiç bırakmaz
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2010, 17:39:06 Gönderen: asiyim » Moderatöre Bildir   Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 18   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Televizyondizisi.com forumu hiçbir kurumla bağlantılı olmayan yoruma dayalı bir platformdur.Forum içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.Televizyondizisi.com bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez.Forum yönetimi olası bir şikayet durumunda tüm yazıları silme veya düzenleme hakkına sahiptir.