Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 57

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 59
 Küçük Hanımefendi Bölüm Yorumları

Küçük Hanımefendi Bölüm Yorumları

<< < (13/22) > >>

deren1970:
Ayşe'ciğim

Şu eklediğin yorumu okuyunca DELİ olmuştum, tıpkı senin olduğun gibi s31 nasıl BÖLÜM ÖZETİ alyında saçma sapan yalan yanlış cümlelerle dolduruyorlar şu yazıyı PESSS s31 hayır bu yorumu yazan ŞAHSİYETİN DİZİYLE UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLMADIĞI, BİLGİSİ OLMADIĞI ÖYLE BELLİ ki s31

Fragmancıya gıcıktım, ÖZETÇİ ye zaten haftalardır gıcığım, özet adı altında 2 cümlecik şey yazmak s24 (bu eklediğin yazı özet değil arkadaşım bunu biliyorum bir adresteki yazı bu)

Neyse ama bölümde yine de güzel şeyler olacak, resimlere baktım da AĞLAKLIĞIYLA BENİ İYİCE SİNİR EDEN NERİMAN'a şirkette öyle bağırıp, hesap soran KALBE ZARAR ÖMER'ciğimiz olacak evet ama devamında bu Neriyle deniz kenarına gidip konuşmaya devam edecekler galiba ;) zaten sonrasında da Kerem için HAYVANAT BAHÇESİNE GİDEN ÖMER-NERİMAN-KEREMN HATTA AYLİN OLACAK bu bölümde

Ay yarın olsa da SES TONUNA ŞAIK OLDUĞUMUZ KALBE ZARAR ÖMERCİĞİMİZİ izlesek

Bu arada armıza yeni katılan arkadaşımıza da ezel11 e hoşgeldin diyorum s20

kimay:
Aslında gelen özetinde az önceki özetten farkı yok...tenezül etmemişler 2 kelime yazmaya..Nasıl bir ilgisizlikse...Zaten bu sene hangi diziye baktıysam 3 bölüm sonra kaldırıldı  =></<< ...Yani Ömer'ciğin de son demleri olabilir, iyi bakmak lazım her ne kadar kalbe zarar da olsa...

Şuan itibari ile tüm bölümlerini izledim 25.bölüm vardı izlemediğim bu gece sinir içinde onuda izledim..Bu Neriman harbi salak, su katılmamışından...Çok merak ediyorum ne diyecek ''Kızınla aramda seçim yapmanı istemedim mi diyecek..niye bu kadar ruhsuz bu kadın...yav seçim yapacaksa bırak yapsın, niye gidiyorsun yani...Hadi gittin, neden bir yolunu bulup 3,5 sene bu adamcağızdan tek haber almadın, hadi almadın, oğlu olduğunu niye gizledin be saf kadın...

Çıldırmamak elde değil..zaten nerde gıcık olay var ben dibinde biterim...Ömer, valla senin yüzünden yoksa Neriman katlanılacak gbi değil...

Evet resimleri gördüm, Senin Neri, benim Ömer'le (nasılda benim yaptım 2 dk.da adamı) sahil yapacak sanırım..ardından hayvanat bahçesi gibi bir yere gidecekler...Tabi Kerem'in huysuzluğu yüzünden Neriman Bülent'le yine aynı evde falan kalacak...Ömer zaten yıllarca salak yerine konmuş, azıcık daha izlesin oğlunun başkasına baba demesini..

Not: Şimdi Neriman gideli 3,5 sene olmuş dimi..9 aylık hamileliğin 2-3.ayında anlamış olsa bebek beklediğini...Bu durumda kerem 3 yaşında falan mı oluyor...benim gördüğüm 5 yaşında hatta 6 da olabilir bir çocuk...

Ben gece izleyeceğim bölümü yayında olduğu saatte dersteyim ama Kalbe, göze, ruha zarar Ömer'in ''n''li kelimelerini duyabilmek için ilk nereye yükleniyorsa izleyeceğim..virüs mürüs umrumda değil  =></<< =></<<

kimay:
O kadar sakin bir bölümdü ki oturduğum yerde ben çatladım...

Allah aşkına merak ediyorum bu Cihan kimin umurunda, ne yapacaksa yapsın..bölümün yarısını bu adamla Fehime bitirdi yahu..Hayır yani sayısını bilmediğim senarist ablalarım ya da abilerim her neyse belki, Ömer'in annesine ve kızına gerçeği söylediğini göstereceklerdi..Yok olmaz.. yaparlar mı asla...Önümüzdeki hafta Münir, 35.bölümde Seval, 36da Meliha ve diğer kız kardeş, 37 de evdeki yardımcı Didem, 38 de şirketteki temizlik sorumlusu..bunun kat görevlisi, bankacısı, senetcisi derken Aylin ve Şaziyenin öğrenmesi 50yi bulur...

Şaka bir yana Ömer'e kocaman bir yuhhh çekiyorum..bu ne sakinlik yahu..insan oğlunun gece nasıl uyuduğunu uyurken yüzünün aldığı şekli merak etmez mi? gece pencereden Neriman'a sayacağına kalkıp git oğlunu izle uyurken...ben bişey kaçırmadım dimi kreş sahnesi dışında oğluyla ilk dialoğu hayvanat bahçesiydi....Aylin için dağları deviren adam Kerem'e gelince valla bildiğin odun oldu...

Bülent'i çaktırmadan Suat'a yollamadıklarına göre Ömer'in yumruğu adama ii geldi...süt dökmüş kediye dönüp, insan psikolojisinden anlayan biri oldu çıktı...

Neyse hiççççç kimse umrumda değil..ben Ömer izlemek istiyorum, onun ''n''lerini duymak, kızdığındaki damarların ne kadar sertleşebildiğini görmek istiyorum..yani bölümlerde adamı gülerken göremedik...adam güleceği zamanda Neriman'ın patavatsızlığı yada Kerem'in bülent sevdası yüzünden adamın kaşları çatıyor...

Barış bağcı'nın son 6 bölümde kırışıklıklarında hayli artma var...yazıktır o yakışıklılığa :)))) he birde Kerem'le çok ii baba oğlu canlandırır bu Ömer..azıcık hareket senaristler azcık hareket...

kimay:
Fragmana gel fragmana...Ölen Neriman dimi? yemezler abicim..bu en klişe şeydir...

''Seni affettiğimi söylemeden nasıl gidersin Neriman''..Bu cümlenin yeri ve zamanı çok önemli...ben isterim ki üçünün aynı yatakta olduğu yer çiftlik olsun, sabah Neriman, Ömer uyanmadan gitmiş olsun...ve bunun üzerine bnu söylemiş olsun...Yoksa fragmandaki gibi kaza ardından bu cümle söylenemez..Çünkü Ömer'in böyle bişeyi düşünmesi durumunda bu kadar sakin bir cümle kurması Fatoş'cuğumun deyimiyle odunluktan başka bişey olmayacak...

Ve Bülent bir bölüm gerilemiş...32de bunu bana yapamazsın, oğlumu benden alamazsın...33'de Kerem senin oğlun, sizin iyiliğiniz için gitmeliyim...34'te buna asla izin vermem, inkar ederim...Dengesiz bir karakter yazıyor bu senaristler...

Bir sürü soru işareti var bu bölüm...Ömer'im kimi teşhis ediyor, nasıl oldu da üçü aynı yatakta, bu saçmalığı ne kadar daha uzatacaklar...Barış bağcı bize ne zaman gelecek (yok bu kendi isteğim araya girmiş), Neriman Densizi kendine ne zaman gelecek...bu pısırıklığı ne zaman bitecek..ne zaman adam akıllı giyinecek...falan filan işte

Arzum:
İyi akşamalar,
bölüm bitti...senaryoyu yazan ekibi kınım kınım kınıyorum   img-beee ...
Geçmişi geri getirelim diyen bir Ömer Neriman ...ayrı geçirilen bunca zaman ama bir öpücüğü bizlere çok görüyorlar..olmaz ki böyle de son yazılmaz ki  %7%
Ayrıca montajcı amcayada teessüf ederim...hadi çekim sırasında oyuncular dikkat etmedi..senin işin montajda bazı hataları kapatmak...düzeltmek...o sırada başka bir dizi mi seyrediyordun ?? bilmiyorum ki...
Hayırdır bunca lafı niye ettin dediniz değil mi ??
Münir birgün önce yani sevgili karıcığı eve döndüğü gün topallayarak yürüyordu.Ertesi sabah kahvaltı sofrasından kalkıp telefonla konuşurken gayet normal adımlar attı..herhalde karıcığına kavuştuğu için düzeldi yürümesi dedim di;ama Cihan'ın ofisine girerken ve çıkarken yine topallıyordu   &()& ...biraz daha dikkat lütfen!!!
Ha birde başka aman dakikada 60 kere (hadi biraz abartmış olabilirim  beeeeee )Ömer amca diyen Kerem,at çiftliğinde bir kere bile Ömer amca demedi...At çiftliğindeki görevli hayırlı uğurlu olsun yenge diyor..bende bu çocuk ne zaman Ömer amca diyecek de görevli şaşıracak diye bekliyorum ekran karşısında  =></<< =></<<
Evet bölüm genel olarak güzeldi...tüm alkışarı Bülent haketti  yaşaa yaşaa ...ondan böylesine bir atak beklemiyordum açıkçası.
Münirin karısı...adam telefonda kimseye bahsetme iş teklifinden diyor...o ne yapıyor hemen annesine yumurtluyor  >&&&&>...şeytan al eline odunu evire çevire döv dedi ...Fehime bu haberi alır da boş durur mu??
Cihan'ın ofisine dalan Fehime için ''aha şimdi cdyi seyredecek '' dedim ama o beni yanıttı sadece resmi gördü  +&+&+
Birde Şaziye hanıma bi çift lafım var;
Yahu tamam o kahvaltı sofrasını sen hazırlamıyorsun onu anladık ..kardeşim çatalın ucundaki peynir parçasını görebilmek için dürbün kullandım  =></<< =></<< azıcık daha büyük lokma alsan ölür müsün  =></<< =></<<
Neredeyse unutuyordum ;aynı yatakta yatmaları Ömerin hayaliymiş  %7%
Neriman'ın ölüm haberine ben bile inanmadım Ömer nasıl inandı ki ?? ama kendine gelmesi ve Neriman'ı affettiğini anlaması için sanırım böyle bir şok gerekiyordu  ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa