Kendimize Doğru
(1/44) > >>
kimay:
Bayhan oyuncu oldu
11 Haziran 20122003 yılında yayınlanan “Popstar” yarışmasıyla adını duyuran Bayhan Gürhan, dizi oyuncusu oldu.

 Bayhan, Samanyolu’nun yeni günlük dizisi “Kendimize Doğru”da Ayhan isimli bir askeri canlandıracak.
kimay:
Fragman

http://www.youtube.com/watch?v=dG7PPHn9B50
kimay:
Bayhan'dan dizide ezan
Yıllar önce katıldığı Popstar yarışmasında Abidin Özşahin ve Firdevs Güneş'le finale kalan, sabıkasının ortaya çıkması nedeniyle jüri üyesi Deniz Seki'nin stüdyodan ayrılmasına yol açan (Buyrun size bir kader oyunu daha) Popstar Bayhan; Samanyolu TV'nin yeni günlük dizisi Kendimize Doğru'da çeşitli nedenlerle askerliği gecikmiş bir karakteri canlandıracak.
Bayhan, dizideki babasının imam olması münasebetiyle de sık sık ezan ve ilahiler okuyacak.
Kim demiş ses yarışmalarından yıldız çıkmıyor diye? Görünen o ki; Bayhan'ı kimse unutamıyor.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2012/06/12/bayhandan-dizide-ezan
kimay:
SICACIK BİR KASABA HALKININ HİKAYESİ

KENDİMİZE DOĞRU


Samanyolu TV’nin izleyicileri için hazırladığı ilk sürpriz yepyeni bir Ramazan dizisi. Kendimize Doğru, 19 Temmuz Perşembe günü izleyicilerle buluşuyor. Her gün saat 19.30’da ekrana gelecek olan Kendimize Doğru, karşıt dünya görüşüne sahip sıcacık bir kasabanın sakinlerinin sosyal hayattaki çatışmalarını mizahi bir dille anlatıyor.

Eğlenceli karakterleriyle bir Ramazan eğlencesi olmaya hazırlanan Kendimize Doğru’da, ailevi sorunlarından uzaklaşmak için şehirden kasabaya gelen genç imam Emir’in burada yaşayacağı ilginç olaylar ve önüne konulan güncel problemleri çözmek için giriştiği mücadele izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Çeşitli nedenlerden dolayı vatani görevini geciktirmiş bir asker rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan ünlü şarkıcı Bayhan’ın da rol aldığı Kendimize Doğru ile Ramazan boyunca seviyeli bir mizah izleyeceksiniz.

Yapımcılığını Mustafa Kartal’ın, yönetmenliğini Ali Demirel’in üstlendiği Kendimize Doğru’nun başrollerini Fatih Murat Teke, Şeyma Burcu Gül, İbrahim Raci Öksüz, Gülçin Hatıhan, Mustafa Kadıoğlu, Özer Tunca, Deniz Yeşil Mavi, Özden Özgürdal ve Bayhan Gürhan paylaşıyor.

Hemen her konuda görüş ayrılığına düşen bir kasabanın sakinlerinin eğlenceli hikayesinin anlatıldığı Kendimize Doğru’nun ilk bölümünde;

Kendi halinde fakat farklı dünya görüşüne sahip insanların yaşadığı bir kasaba olan Gedikli’de bir cami olmamasını kendine dert edinen bir grup insan, gazeteye ilan vererek imam aramaya başlar. İmam Hatip Lisesi mezunu, Hukuk Fakültesi çıkışlı Emir ise bu ilanla ilgilenen tek kişidir. Kasabaya gelmek için kendince nedenleri olan Emir, her şeyin tozpembe olacağını zannetse de ilk günden yanıldığını fark eder. Aslında Emir’in kasabaya gelmesiyle işler iyice karışacaktır.
kimay:
Kendimize Doğru 1. Bölüm
Kendi halinde fakat farklı dünya görüşüne sahip insanların yaşadığı bir kasaba olan Gedikli’de bir cami olmamasını kendine dert edinen bir grup insan, gazeteye ilan vererek imam aramaya başlar. İmam Hatip Lisesi mezunu, Hukuk Fakültesi çıkışlı Emir ise bu ilanla ilgilenen tek kişidir. Kasabaya gelmek için kendince nedenleri olan Emir, her şeyin tozpembe olacağını zannetse de ilk günden yanıldığını fark eder. Aslında Emir’in kasabaya gelmesiyle işler iyice karışacaktır. 20 Temmuz Cuma Akşamı Saat 19.30'da Samanyolu'nda
Navigasyon
Mesajlar
Sonraki Sayfa