Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 57

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 59
 Deniz Yıldızı - Fox Tv
Deniz Yıldızı - Fox Tv
<< < (61/81) > >>
kimay:
Deniz Yıldızı 604. Bölüm Özeti

Arzu Melih'i kurtarmayı başaramamış, Tamer Melih'i bıçaklamıştır. Acaba Melih kurtulmayı başarabilecek midir? Aykut sonunda Demir'le Efsun'unun saklandığı yeri bulmuş, Efsun'u kaçırmak için planını yapmıştır. Peki Efsun Aykut'un elinden kurtulmayı başarabilecek midir? Pelin, Hakan'ın gerçekte kim olduğunu öğrenmiştir. Bakalım Pelin, Hakan'ın iş birliği teklifini kabul edecek midir? Özgür Mine'ye Selçuk'tan boşanması için baskı yapmaktadır. Acaba Mine Selçuk'a boşanmak istediğini söyleyebilecek midir
kimay:
Full makyaj ölüme
FOX'taki Deniz Yıldızı dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Bunun kaçınılaz bir sonucu olarak izleyicilerimiz de bu diziyi ince eleyip sık dokuyarak eleştiriyorlar.
Dizinin sıkı takipçilerinden okurumuz Sefine Yüksel, bu hafta yayınlanan bölümde gözüne takılan tuhaflığı kaleme almış:
"Sayın Aytuğ merhaba, Deniz Yıldızı dizisi ile ilgili gariplikleri daha önce de sizinle paylaşmıştım.. 25. 04. 2012 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümde, İkbal Hanım da Pelin'in düştüğü uçurumun ucunda intihara kalkıyor. Ama ne hikmetse hem intihar etmek isteyen bir kadın, hem de gencecik kızını yeni kaybetmiş bir anne olarak saçları fönlü, makyajlı, elleri ojeli... Bu durum bana çok ilginç geldi.
İntihar edecek kadar kızının ölümünü kabullenmeyen bir anne; full makyaj ve bakımla nasıl ölüme gidiyor?"

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2012/04/28/full-makyaj-olume
kimay:
Deniz Yıldızı 605. Bölüm Özeti

Ağır yaralanan Melih'in durumu kritiktir. Arzu çaresizce Melih'in başında beklerken Melih'in kalbi durur. Bakalım Melih hayata dönmeyi başarabilecek midir? Efsun kapatıldığı yerden çaresizce kurtulmaya çalışır fakat beceremez. Peki günün ilerleyen saatlerinde Efsun'u nasıl bir sürpriz beklemektedir? Demir eve geldiğinde Efsun'un Aykut tarafından kaçırıldığını anlar. Bakalım Demir Efsun'u bulabilmek için Aykut'u konuşturmayı başarabilecek midir? İkbal, Bahri ve Özgür Pelin'in acısıyla yaşamaya çalışmaktadır. Demir ve Aykut tartışması yüzünden iyice sinirleri bozulan Atabay ailesini acaba nasıl bir sürpriz beklemektedir?
kimay:
Deniz Yıldızı 606. Bölüm Özeti

Atabay ailesi Pelin'i kanlı canlı karşılarında görünce neye uğradıklarını şaşırmışlardır. Bakalım Pelin bildiği her şeyi anlatacak mıdır? Şoke olan Aykut acaba şimdi ne yapacaktır? Banu Melih'i hastanede ziyarete gelmiştir. Banu Melih'in ölümden dönmesinden yüzünden dolayı üzgün, Melih başına gelenlerden dolayı perişandır. Yoksa bu durum ikili arasındaki buzları eritecek midir? Başak Aykut'un takip etmiş ve Efsun'u bağlayıp sakladığı depoyu bulmuştur. Bakalım Başak Efsun'a yardım edecek midir? Selçuk Mine'ye sert bir şekilde hayatında başka biri olup olmadığını sormuştur. Köşeye sıkışan Mine acaba Selçuk'a nasıl bir cevap verecektir?
Ailin:
607. Bölüm Özeti

Aykut önceki gece Efsun’u depoda yalnız bırakmak zorunda kalmış, uyanır uyanmazda ilk iş onu kontrol etmek için evden çıkmıştır. Acaba depoda Aykut’u nasıl bir sürpriz beklemektedir? Pelin’in geri dönmesiyle rahatlayan Celal artık alacakları bebeğin ailesiyle tanışmak istemektedir. Peki Berna Celal’i bu kararından vazgeçirmeyi başarabilecek midir? Arzu Melih’e Tamer’in tekrar karşısına çıktığını fakat polis tarafından yakalandığını anlatır, tam da bu sırada aklına bir fikir gelir. Hemen halasını arayan Arzu’nun aklından neler geçmektedir? Melih bir gün sonra Banu’nun Ozan’la evleneceği gerçeğine daha fazla katlanamaz ve hemen telefona sarılır. Bakalım Melih Banu’yu evlenme kararından vazgeçirebilecek midir?
Navigasyon
Mesajlar
Sonraki Sayfa
Önceki Sayfa