Deniz Yıldızı Dizisi Haberleri
<< < (8/8)
kimay:
Seyirci bu kadar saf mı?Televizyon izleyicisinin en fazla sinirine dokunan, aptal yerine konmak. Bu nedenle kendisini hafife alan özensizliklere büyük tepki veriyor.
Okurumuz Burcu Şahin Acar da Deniz Yıldızı dizisi üzerinden yapımcı ve yönetmenlere anlamlı mesajlar vermiş.
"Merhabalar, normalde Deniz Yıldızı adlı dizideki hataları yazmaya tenezzül bile etmem, çünkü o kadar çok ki... Ama bu sefer komedinin daniskasıydı.

TUHAF BİR KAÇIRMA
Dünkü bölümde (23 Mayıs Çarşamba) hastane yatağında kelepçeli olarak bulunan, kapısında polisin beklediği Aykut'u; Başak adlı kızımız kaçırmaya karar verir. Doktor kılığında gelip 'Seni kurtaracağım, EKG'ye çıkaracağımı söyleyeceğim polise' der. Aykut da tabii ki sorar: 'E peki kolumdaki kelepçe?' Başak, saçındaki tel tokayı çıkarır ve kelepçeyi açarlar. Birlikte polisin önüne gelirler. Başak, 'Hastayı EKG'ye çıkarıyorum' der. İşte burası çok komiktir. E sevgili senaristler, ben size ne diyeyim? Polis sormaz mı 'Siz kelepçeyi nasıl açtınız?' diye? Polis anlamaz mı tel tokayla kelepçe açan birinin kötü niyetini?
İkinci bir vaka ise Berna ile Banu arasında yapılan bebek alım-satım sözleşmesi. Banu, bebek doğunca bebeği Berna'ya vereceğine dair sözleşme yaptığını, istese de bu sözleşmeden cayamayacağını söyledi. Oysa kanuna aykırı bir durum mevcut ise sözleşmenin geçersizliği ilkesi söz konusudur.
T.C. kanunlarına göre bebek alım-satımı yasaktır. Bu da kanuna aykırılık ilkesini doğurur ve yapılan sözleşmenin hiçbir geçerliliği olmadığını ortaya koyar.
Bunlar sadece bir bölümden gözüme çarpan iki hataydı. Varın gerisini siz düşünün artık..."

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2012/05/26/seyirci-bu-kadar-saf-mi
kimay:
"Al Yazmalım"dan "Deniz Yıldızı"na
FOX’ta yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Gözde Duru katıldı.Bir grup üniversite öğrencisinin aşklarını, sorunlarını ve ailelerinin başından geçen hikayeleri haftaiçi her gün bir saat boyunca ekrana getiren “Deniz Yıldızı”nın kadrosuna Gözde Duru katıldı.
 
“Al Yazmalım” dizisinde de rol alan Gözde Duru, 25 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan 743. bölüm ile birlikte ekranlarda olacak.
kimay:
Deniz Yıldızı ne zaman sezon finali yapacak?


FOX ekranlarında yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinin sezon finalinin tarihi belli oldu.

Deniz Yıldızı dizisi 14 Haziran Cuma 19.20'e yayınlanak olan bölümü ile sezon finali yapacak
kimay:
Deniz Yıldızı'ndan hangi oyuncu ayrılıyor? Yeni sezon ne zaman?

Deniz Yıldızı'ndan hangi oyuncu ayrılıyor? Yeni sezon ne zaman?Dört sezondur ilgiyle izlenen, FOX'un gençlik dizilerinden 'Deniz Yıldızı' yeni sezonuyla ekranlara geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.
Ayrılık var!

Dizide 'Kaan' karakterini canlandıran Aykut İğdeli diziden ayrılan ilk isim.
Devam edecek isimler

Diziye diğer katılan oyunculardan Gizem Altunay, İlay Tiryaki, Gözde Duru ve Osman Yazıcıoğlu'nun diziden ayrılmayacağı ve yeni sezonda da diziye devam edecekleri öğrenildi.
Yni sezon ne zaman başlıyor?

Deniz Yıldızı, 09 Eylül Pazartesi ekranlara geri dönüş yapacak.

Dizi, yeni sezonda saat 19.15'te ekranda olacak.
İğdeli hakkında

Doğum Yeri : Ankara, Doğum Tarihi : 1985, Eğitimi : Yeditepe Universitesi Tiyatro bolumu mezunudur.

Sporun her türlüsünü izlemekten ve yapmaktan hoşlanmaktadır. Genç oyuncunun karikatür hobisi ve böcek fobisi vardır. Oyuncu 16 Sene boyunca Tekvando yapmış ve siyah kuşaktır. Oyuncunun İzmir ikinciliği bulunmaktadır. Ayrıca üniversite takımında eskrim yaptı ve Türkiye üçüncülüğü bulunmaktadır. Oyuncu Jean Paul Sartre ve Tim Burton hayranıdır. Felsefeyle de arası iyidi.
Dizinin hikayesi

Sırlarla dolu hayatların hikayesi... Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla hesaplaşmalar, intikam planları başlıyor ve yeni sırlar, yeni oyunlar katılıyor.

Aşk, yalanlar, sırlar, kıskançlık, aile içi entrikalar, bağımlılık yaratan gençlik dizisi Deniz Yıldızı'nda...
kimay:
KÜÇÜK BİR HATA OLSA DA...Deniz Yıldızı'nın 09.09.13 pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde İkbal, Yıldız ile konuşurken kulağında küçük bir küpe vardı.
Bahri'nin yanına gittiğinde ise küpesi çok daha farklı bir modeldi.
Küçük bir ayrıntı olsa da gözlerden kaçmıyor...

Burcu Su
Navigasyon
Mesajlar
Önceki Sayfa