Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 57

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 59
 Aşkın Bedeli - Star Tv


Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Aşkın Bedeli - Star Tv  (Okunma Sayısı 2519 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« : 01 Eylül 2013, 20:58:45 »

Başrollerinde Zeynep Aydemir ve Arda Öziri'nin rol alacağı Aşkın Bedeli dizisi Star TV'de


 
Başrollerinde Zeynep Aydemir ve Arda Öziri'nin rol alacağı Aşkın Bedeli dizisi Star TV'de başlıyor.

Star TV'nin yeni günlük dizisi 'Aşkın Bedeli' 9 Eylül 2013'ten itibaren hafta içi her gün 13:00 Star TV'de.

Başrollerinde Arda Öziri, Zeynep Aydemir, Mert Yavuzcan ve Deniz Bolışık'ın olacağı dizide Zeynep Aydemir, iki karakteri birden oynayacak.

Dizide Arda Öziri, 'Poyraz' adında iyi bir adam oynayacakken Mert Yavuzcan "Unutulmaz"dan sonra yine kötü karakter ile ekranlarda yer alacak.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sponsor Baglanti

Logged
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2013, 22:56:00 »

Aşkın Bedeli 1. Bölüm Fragmanı

Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2013, 22:54:41 »

Aşkın Bedeli 1 Bölüm Fragmanı

Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2013, 13:04:52 »

13.bölüm;

Sedef hayatının en mutlu günlerinden birine uyanmıştır. Poyraz’ın kendisine evlilik teklif ettiği günün yıldönümünde, Poyraz ona nostaljik bir sürpriz hazırlar. Fakat Poyraz ve Sedef’in ufak seyahatinden memnuniyetsiz olan biri vardır. Bir gün daha Sedef’e ulaşamayacağını fark eden Betül, karşısına çıkan her tür engeli aşmak niyetindedir. Fakat Betül’ün izlediği yöntemler Ender’in özgüveninin yerle bir olmasına sebep olur.

Selen ise Taner’in Sedef’in hamileliğini kendisinden saklamasına büyük tepki gösterir. Taner’in yaptığı hatanın üstünü bir başka yalanla örtmesi, Selen’in Taner’e dair tüm güvenini yok eder.

Aras ise Özge’yi kendisiyle yemeğe çıkmaya ikna etmek için arkadaşlarıyla bir organizasyon yapar. Bu plan Özge’nin iyi niyetini suistimal ederken, Özge bir anda kendini Ferhat ve Hayriye’nin sert kavgasının ortasında bulur.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2013, 18:12:15 »

Aşkın Bedeli 24. Bölüm Özeti

Selen'in umursamaz acımasızlığı evdeki önemli bir dengeyi yerinden oynatmış, bütün kötü bakışlar bir anda Selen'in üzerine  çevrilmiştir. Taner'in eve girmesi için yapılan plan, Selen'in tavrı yüzünden bambaşka bir soruna dönüşmüştür.

Poyraz ve diğer ev sakinleri Sedef'in üzerindeki bu hızlı değişimi üst üste yaşadığı travmalara bağlarken, bu kez fazla ileri gittiğini de görmezden gelememektedirler. Tüm bu bocalamanın içinde günah keçisi ilan edilen Hayriye ise en çok güvendiği kişiden gördüğü bu tavır karşısında büyük üzüntü duyacaktır.

Cem ve Özge arasında tesadüfen doğan yakınlık, bir ilgiye dönüşmek üzereyken Ferhat hiç de hoşuna gitmeyecek bu yakınlığı fark edecektir.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2013, 17:45:29 »

34.bölüm;

 

Zeynep’in, Selen’in planını bozma girişimi hayalkırıklığıyla sonuçlanmıştır. Taner ve Selen bir kez daha işin içinden sıyrılmayı başarmışlar, üstelik Poyraz karısına karşı mahçup olmuştur. Poyraz kendini affettirmeye çalışırken, Taner ise elde ettikleri belgelerin mutluluğunu yaşamaktadır.

Önceki gece yaşananlardan sonra Betül, Ender’in başka biriyle ilişkisi olduğuna emin olmuştur. Ender’in bütün evi ayağa kaldıran kavgayı önemsememesi onu iyice çileden çıkartır.  Fakat Betül’ün pes etmeye niyeti yoktur, Canan’ın da yardımıyla Ender’in gizli ilişkisini ortaya çıkartmaya kararlıdır. Ender’in aklındaki tek şey ise Veda’ya tekrar ulaşabilmektir. Hayriye ile yüzleşmesinden bunun o kadar da kolay olmayacağını fark eder.

Özge hastalığın etkilerini henüz atlatamamış olsa da, Alper bir an önce Özge’ye Zeynep ve eski karısının arasındaki bağlantıyı anlatmak ister. Fakat Zeynep’in eve gelişi, işleri iyice karıştırır. Özge karşısında ölen yengesinin yüzünü gördüğünde, Alper Zeynep’in de gerçekleri öğrenmemesini engellemek zorundadır.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2013, 16:50:15 »

Aşkın Bedeli 52. Bölüm Özeti

Veda Ender'i evden uzaklaştırmayı başarsa da, Ender'in pes etmeye niyeti yoktur. Veda'nın başka birisiyle evli olmadığını öğrenen Ender; Veda'yı kendiyle buluşma konusunda ikna eder. Fakat Betül Ender'i adım adım takip etmektedir.

Poyraz ise Ender'in hayatında olup bitenleri anlamaya çalışmaktadır. Fakat Ender'in Taner'le kurduğu yakınlık, iki kardeş arasındaki gerilimin artmasına neden olur.

Selen, bir yandan Mümtaz'ın doğum günü için organizasyon yaparken, diğer yandan da Gülten'e Mümtaz'a ait önemli bilgilere ulaşması için baskısını artırır. Ancak Gülten bunu yapacaksa, öz oğlu gibi bildiği Poyraz'ın yüzüne nasıl bakacaktır? Gülten kendisinden beklenen adımı atmakta zorlanacaktır.

Zeynep annesinin yaşamakta olduğu sıkıntıları paylaşmak ister, bir ipucu yakalamaya çalışır ama Selen'in annesine neler yaptığını şimdilik bilmesinin olanağı yoktur. Zeynep annesinin Selen'e yardım ettiğine dair bir şüpheye kapılmıştır. Acaba Gülten, Selen'in yaptığı kötülüklerden haberdar mıdır? Yoksa bu da Taner ve Selen'in bir oyunu mudur?
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2013, 16:18:06 »

Aşkın Bedeli 53. Bölüm Özeti

Veda ve Ender'in buluşma kararı üzerine Ender'i takip eden Betül, buluşmaya sürpriz üçüncü kişi olarak katılmak üzeredir. Ancak aldığı bir telefon Veda'yı son anda bu tehlikeli karşılaşmadan kurtarır. Ender'in hayatındaki kadını bulmaya and içen Betül'ün sonraki hamlesi merak konusudur.

Selen'in şifreleri öğrenmek ve Mümtaz'ın çevresini tanımak için bir süredir hazırlıklarını yaptığı Mümtaz'ın doğumgünü partisi gelip çatmıştır. Herkes akşam için hazırlanırken, elbette bu önemli gecenin sürpriz ve istenmeyen konukları da olacaktır.

Zeynep annesine karşı yaşadığı büyük hayalkırıklığı sonrasında, partiye gelip gelmemek konusunda kararsızdır. Fakat Veda, Zeynep'in partide dimdik durabilmesi için onu hazırlamaya karar vermiştir.

Gece gelip çatar, konuklar yerini almış, parti başlamak üzeredir. Betül'ün beklenmedik misafiri ve Taner'in de katılımıyla partinin kolay geçmeyeceği anlaşılır. Tüm bu parti tezgahı Gülten'in kasaya ulaşması için tasarlanmıştır. Gülten bu zorlu göreve mecburdur. Zeynep'in partiye katılımı ise herkesin özellikle de Poyraz'ın ilgisiyle karşılanır. Zeynep; uzun süre sonra belki de ilk kez Poyraz'ın karşısına çocuğunun bakıcısı olarak değil, bir kadın olarak çıkacaktır.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 44511« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2014, 16:58:15 »

Aşkın Bedeli 92. Bölümü Özeti;

Ender ve Cem büyük bir tehlikenin içindedir. Onlardan haber alamayan Veda, Poyraz ve gecekondu ahalisi oldukça tedirgin bir bekleyiş içinde. Poyraz Mümtaz’dan şüphelense de Mümtaz, Ender’in son anda vazgeçtiği için ortadan kaybolduğu düşüncesindedir. Cem ve Ender için endişelenen Veda’nın mutlu sona ulaşması imkânsız gibi görünmektedir.

Betül, Cem’in akıbetiyle ilgili haber alamadığı için nikâh dairesine gider. Dicle’den durumu öğrenen Betül, Ender’in ölmesi durumunda her şeyi kaybedeceğini anlayınca telaşa kapılır. Ender’i kurtarmak isteyen Betül’ü oldukça zor dakikalar beklemektedir.

Akrep Bilal’in peşine düştüğünü öğrenen Taner, intikamını almadan yakalanmama konusunda kararlıdır. Canan’ın yapacağı sürpriz itiraf ise Taner üzerinde hiç beklenmedik bir etki yaratacaktır.

Poyraz ve Zeynep arasındaki gerginlik sürse de yumuşama emareleri görünmeye başlamıştır. Görünen o ki bu yakınlaşma giderek artacaktır.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #9 : 12 Mart 2014, 16:12:49 »

Aşkın Bedeli 127. Bölüm Özeti

Nil, Poyraz'ı elde etme yolunda...

Poyraz, Sedef'e çok yaklaşmış olsa da hala onun başına gelenlerden habersizdir. Sedef, Taner'in başına diktiği Yaman isimli yeni fedaiden yardım etmesini ister; fakat Yaman geri çevirir. Poyraz, Sedef'e dair kötü hislerini geride bırakmaya karar vermiştir. Nil ise Poyraz'ı elde etme yolunda çok önemli bir adım atar. 

Veda ve Ender, bir taraftan Betül'ün, diğer taraftan ise Mümtaz'ın yarattığı gerilimden kurtulmaya çalışmaktadır. Ender'in arkadaşlarının kaldığı otelde buluşmak üzere sözleşirler fakat Betül de aynı oteldedir.

Poyraz, Betül'ü şirketten atmak üzere dava açacaktır. Bunu öğrenen Betül, Canan'a Taner'den herhangi bir belge kalıp kalmadığını sorar. Ferhat ise tam Gülsüm'den ayrılacakken, Dicle tarafından sırtından bıçaklandığını düşünmektedir.

Tarih: 12 Mart Çarşamba
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #10 : 28 Mart 2014, 17:23:40 »

Aşkın Bedeli 139. Bölüm Özeti

Nil, Poyraz'a kendini affettirmek için evde akşam yemeği hazırlamak ister. Ender'in yardımıyla bunu başaran Nil ve Poyraz baş başa akşam yemeği yerler. Çift gecenin sonunda oldukça yakınlaşırlar. Poyraz ve Nil ilişkilerinde büyük bir aşama kaydedecek gibi görünmektedirler. 

Veda reçel örneklerini tanıtacağı küçük bir parti düzenler. Herkesin katıldığı bu partide, Ender ve Veda'nın tadını kaçırmak için elinden geleni yapan Betül başarılı olabilecek midir?

Canan ve Dicle Haşmet'e para verdiklerini itiraf edince, Ferhat'tan hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşırlar. Veda'nın partisine katılan Ferhat en sonunda Gülsüm'le ayrılık konuşması yapar. Ferhat'tan ayrılmayı kabullenmek zorunda kalan Gülsüm intihar eder. Ferhat'ı oldukça zor günler beklemektedir. 

Gülnara'yı konsomasyona çıkaracaklarını öğrenen Sedef, durumu Yaman ve Gülnara'ya anlatır.  Taner ve Burmalı Asiye karşısında sıkışan üçlü çıkış yolu arar. Yaman ve Sedef'in gösterdiği büyük bir tepki sonucu, Burmalı Asiye Yaman'ı işten atar. Yaman, Gülnara ve Sedef'ten ayrılmak zorunda kalacak gibi görünmektedir.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #11 : 31 Mart 2014, 16:43:34 »

Aşkın Bedeli 140. Bölüm Özeti

Poyraz, Nil ile evlenmeye karar veriyor.

İntihar eden Gülsüm'ün durumu kritiktir. Kendini suçlayan Ferhat ise oldukça kötü durumda, Dicle ise ne yapacağını bilememektedir. Havva'nın işten çıkarıldığını öğrenen Betül ona yardım etmeye çalışır. Gülnara'ya kötü bir tuzak kuran Burmalı Asiye amacına ulaşacak gibi görünmektedir. Acaba Sedef Gülnara'yı kurtarabilecek midir?

Poyraz'ın aklında Sedef olsa da, Nil'le evlenmeye karar verir ve yüzük almaya kuyumcuya gider. Poyraz'ın peşine düşen Yaman ona ulaşabilecek midir? Cem yaptığı hataların farkına varmaya başlamış ve Özge ile arasını düzeltmeye çalışmaktadır. Ender ve Veda'ya her şeyi anlatmaya karar veren Cem bunu yapabilecek midir?
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 49343« Yanıtla #12 : 16 Nisan 2014, 15:16:18 »

Aşkın Bedeli 152. Bölüm Özeti

Canan, Ferhat'a sırrını açıklıyor.

Nil araştırmalarının sonucunda Sedef'in olduğu pavyonu bulmayı başarır. Nil'den şüphelenen Poyraz onu takip etmeye başlar. Nil, Sedef'in olduğu pavyona gelirken, Poyraz'ın da peşinden gelmesine neden olmuştur.

Taner bir şey belli etmese de Sedef'in kaçma planını öğrenmiş gibi görünmektedir. Gülnara Taner'in ağzını arar fakat şüphelerinden yine de kurtulamazlar. Paniğe kapılan ikili Yaman'a haber verir.

Mümtaz, Betül'ü görmeye gider. Kendisini korkutmak için geldiğini düşündüğü Mümtaz'ın yaptığı teklif karşısında şaşkına dönen Betül, hayatının fırsatını ele geçirmiş gibi görünmektedir.

Kendisinden bir şey gizlendiğini düşünen Ferhat, oldukça sinirlenir. Dicle'yi kurtarmak için kendini öne atan Canan, Ferhat'a çok önemli bir sırrı açıklar.
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  
Televizyondizisi.com forumu hiçbir kurumla bağlantılı olmayan yoruma dayalı bir platformdur.Forum içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.Televizyondizisi.com bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez.Forum yönetimi olası bir şikayet durumunda tüm yazıları silme veya düzenleme hakkına sahiptir.
Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines