Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 57   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Arka Sokaklar - Kanal D  (Okunma Sayısı 86186 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ailin
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #225 : 29 Aralık 2010, 09:36:41 »

Alinti
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sponsor Baglanti

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #226 : 30 Aralık 2010, 04:35:48 »

Gaf kürsüsü

27 Aralık'ta Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde bizim komiserlerden birini sinemada Hayde Bre filmini izlerken gördük. İyi de bu film 31 Aralık'ta vizyona girecek. Acaba emniyet mensuplarına özel gösterim yapılıyor da haberimiz mi yok?

Yüksel Aytuğ - Günaydın

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #227 : 31 Aralık 2010, 04:49:24 »

Nereden nereye...

Televizyon dünyası kocaman bir maskeli balo gibi. Kimi, ne zaman, hangi kılıkta göreceğiniz hiç belli olmuyor. Örnek mi? Kanal D'deki Arka Sokaklar dizisinde suçluya yataklık eden kişi, bu hafta yayınlanan gündüz bölümünde dolandırılan baba rolündeydi Star'daki Zuhal Topal'la İzdivaç'ta yer alan ve günde 5 kadının talip olduğu Japon damat adayı Şingo ise 2000-2002 döneminde Kanal D Haber Merkezi'nde muhabirlik yapmıştı. Hatta iflah olmaz bir İskender kebap hastası olarak bilinirdi.

Yüksel Aytuğ - Günaydın

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #228 : 31 Aralık 2010, 17:21:27 »

185.Bölüm Özeti

Mesut ve Sinan ölüm kapanında
Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Çağla Kubat,             Uğur Pektaş, Berk Oktay, Zeynep Beşerler ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar”ın bu bölümünde; Mesut ve Sinan, Azim’i de alıp bir bir kulübeye sığınıyor. Burada Kahtalı ve adamlarıyla aralarında çatışma çıkıyor. mermileri biten Mesut ve Sinan, ölüm kapanının içinde kalıyorlar .

Tunç, Rıza Babalar’da babasının gelmesini beklemektedir. Tunç, babasıyla ilgili, Rıza’ya öyle sorular sorar ki, Rıza ne cevap vereceğini bilemez.
Mesut ve Sinan, Azim’le adamı Sekban’ı alıp İstanbul’a koruma evine getirirler. Mürsel, Kahtalı’yı Azim’lerin peşine takmış ve öldürmesini emretmiştir. Mesut gece nöbetindeyken evin etrafında birileri olduğunu fark eder ve hemen evi boşaltmaya çalışır. Evde bir casus olduğu anlaşılır. Bu casusta Azim’in en güvendiği adamı Sekban’dır. Her şey gittikçe daha tehlikeli olmaya başlar. Mesut ve Sinan, Azim’i de alıp bir kulübeye sığınırlar. Karşılıklı çatışma başlar. Ancak Kahtalı ve adamları çok kalabalıktır. Mesut ve Sinan iyice köşeye sıkışmıştır. Sinan’ın da yedek mermisi kalmayınca her şey çok zorlaşır.
Hüsnü, Suat’la beraber alışverişe çıkar. Elleri kolları dolu yürüyemeyecek hale gelirler. Metin ile Tekin’in kursta olduğunu sanarken, yolda karşı karşıya gelirler. Hüsnü, “oğlum ne işiniz var burada sizin kursta olmanız gerekmiyor mu?” dediğinde, çocukların cevabı “sıkıldık baba, kurs bizi sarmıyor” olur. Hüsnü o anda yıkılır. Çünkü o kursun parasının ne şartlarda ödendiğini çocuklar bilmemektedir.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #229 : 31 Aralık 2010, 17:24:46 »

185.Bölüm Fragmanı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #230 : 31 Aralık 2010, 17:31:42 »

185.Bölüm Resimleri

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #231 : 02 Ocak 2011, 15:50:20 »

İlker İnanoğlu, Arka Sokaklar'a dönecek mi?
"Doktorlar, Arka Sokaklar'dan daha rahat"

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Saba Tümer?e konuk olan İlker İnanoğlu, "Arka Sokaklar?a geri dönecek misin" sorusuna şöyle cevap verdi: "Yorum yapmayayım o konuya ama Doktorlar?ın çalışma koşulları Arka Sokaklar?dan daha rahat. Ben Arka Sokaklar?dan ayrıldım çünkü oğlumu daha çok görmek istedim. Şimdi daha rahatım, yalnızca iki mekan var çekimlerde. Arka sokaklar daha çok mekanda ve daha aksiyonlu çekiliyordu."
http://televizyongazetesi.com/ilker-inanoglu--arka-sokaklar-a-donecek-mi-_6_32165
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #232 : 04 Ocak 2011, 03:55:58 »

İlker İnanoğlu’nun, usta oyuncu Zafer Ergin’le yaşadığı tartışma nedeniyle “Arka Sokaklar” dizisinden ayrıldığı ortaya çıktı.

Sette kavga çıktı

İlker İnanoğlu, Başkomiser Engin’i canlandırdığı “Arka Sokaklar” dizisinden sürpriz bir kararla ayrılmış ve “Doktorlar” ekibine katılmıştı. Bu sürpriz değişikliğin nedeni sonunda anlaşıldı. İnanoğlu’nun, dizinin Rıza Baba’sı Zafer Ergin’le sette kavga ettiği, kavga sonunda da “Arka Sokaklar”la yolunu ayırmak zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Ya İlker ya ben

Setten gelen haberlere göre kavga sebebi, İlker İnanoğlu’nun “Ben Hollywood gördüm, Amerika’da oyunculuk eğitimi aldım” diyerek üstünlük taslaması... Bu havaya dayanamayan Zafer Ergin, sonunda patladı ve kavganın ardından da aynı zamanda İlker İnanoğlu’nun babası olan yapımcı Türker İnanoğlu’nu arayarak “Ya o, ya ben” dedi. Sonuçta Ergin kaldı, İnanoğlu gitti.   

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16671396.asp?gid=222

Ailin
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #233 : 04 Ocak 2011, 04:06:29 »

Alinti

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #234 : 05 Ocak 2011, 11:40:15 »

Bu polislerin terfi etmesi lazım
Arka Sokaklar dizisindeki polisler hala aynı mevkide...

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar dizisindeki polisler için ilginç bir tespitte bulundu:

"Birileri Arka Sokaklar'ın polislerini terfi ettirsin. Yıllardır bu kadar başarıya hepsinin çoktan emniyet genel müdürü olması gerekmez miydi?"

http://televizyongazetesi.com/bu-polislerin-terfi-etmesi-lazim_6_32278
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #235 : 06 Ocak 2011, 03:50:04 »

Gitmesini istemedik

ZAFER Ergin, İlker İnanoğlu’nun “Arka Sokaklar” dizisinden ayrılmasına neden olduğu iddiasına yanıt verdi.

Ergin, “Böyle bir şey kesinlikle yok. Aksine gitmesin diye ekiple birlikte çok uğraştık. Tamamen kendi isteğiyle diziden ayrıldı” dedi.   

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16688531.asp?gid=222

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #236 : 07 Ocak 2011, 02:47:23 »

Böyle bir kavga katiyyen yaşanmadı’

İlker İnanoğlu’nun, usta oyuncu Zafer Ergin’le sette yaşadığı tartışma nedeniyle “Arka Sokaklar” dizisinden ayrıldığı iddiasını hem dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu, hem de oğlu İlker İnanoğlu sert bir dille yalanlandı

İddiaya göre dizide Başkomiser Engin’i canlandıran İnanoğlu, “Ben Hollywood gördüm, Amerika’da oyunculuk eğitimi aldım” diyerek üstünlük taslayınca Zafer Baba’yı oynayan Zafer Ergin duruma tepki gösterdi. İkili arasında yaşanan kavga sonrası İlker İnanoğlu babası Türker İnanoğlu’nu arayarak “Ya o, ya ben” dedi. Ergin dizide kaldı, İnanoğlu da ekipten ayrılıp “Doktorlar” dizisinde oynamaya başladı.

‘Defalarca açıkladı’
Ortaya atılan bu iddianın hiçbir doğruluk payının bulunmadığını belirten duayen yapımcı Türker İnanoğlu, “Böyle bir kavga katiyyen yaşanmadı. İlker ayrılık nedenini zaten kendisi defalarca açıkladı. Oğlunu görmek için bir ay Amerika’ya gitmek istedi. Ayrıca hep aynı rolü oynamayı istemediğini söyledi. Üstelik İlker’in ayrılık kararına en çok üzülen çalışma arkadaşlarının başında Zafer Ergin geliyor. Zaten benim setimde böyle bir kavganın yaşanmasının imkanı yok. Eğer böyle bir kavga olsaydı ve İlker bana ‘Ya ben, ya o deseydi’ de, oğlumu tercih ederdim” diye konuştu.
Önceki gün İstinye Park’ta objektiflere takılan İlker İnanoğlu da Zafer Ergin’le kavga ettiği için ayrıldığı yönündeki iddianın sorulması üzerine “Yalan haber. Benim niye ayrıldığımı defalarca söyledim. Her yazılan habere inanmayın” yanıtını verdi.

http://magazin.milliyet.com.tr/-boyle-bir-kavga-katiyyen-yasanmadi-/magazin/haberdetay/06.01.2011/1335899/default.htm

Ailin
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #237 : 07 Ocak 2011, 11:05:15 »

Alinti

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #238 : 07 Ocak 2011, 16:20:31 »

186.Bölüm Fragmanı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #239 : 07 Ocak 2011, 16:22:38 »

186.Bölüm Özeti

Genç futbolcunun akıbeti ne?
Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Çağla Kubat,             Uğur Pektaş, Berk Oktay, Zeynep Beşerler ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar”ın bu bölümünde; Ekip, bir süredir kayıp olan Sarper adlı genç futbolcunun akıbetini araştıyor.

Nazike’nin bir telefon sapığı vardır. Nazike bu sapığın ses tonundan ve konuşmalarından çok etkilenip buluşmaya gider.  Başına geleceklerden haberi yoktur tabii ki.
Selim, karısını öldürür ve aşiret kararı alıp suçu, 16 yaşındaki Ayhan’ın üstlenmesine ve hapse onun girmesine karar verirler. Ancak kim olduğunu bilmedikleri biri, savcıya karısını Selim’in öldürdüğünü söyleyince Selim hapse girer. Cello Ağa, oğlunu hapse attıranı bulmanın peşine düşer. Ayhan’ı yakalayıp, şiddet kullanarak konuşturmaya çalışırlar. Elif ve Sinan sonunda barışmışlardır. Ancak bu durumu Rıza Baba’dan bir sürede olsa saklamak isterler. Ekip, Rıza Babalı gece devriyesindeyken sahil kahvesine salep içmeye gitmeye karar verir. Ne tesadüftür ki, Elif ve Sinan da oradadır. Sinan ortalıktan kaybolup Rıza Baba’dan kaçmaya çalıştığını zanneder. Tunç almak istediği pantolonun içine sığamayınca, pantolonu alamamış ve kilo aldığı için bunalıma girmiştir. Mesut diyete girelim diyip oğluna moral vermek ister. Tunç bu fikre bayılır ve baba- oğul diyete başlarlar. Mesut açlığa dayanamaz ve geceleri Tunç’tan gizli dürümleri mideye indirmeye başlar. Tabii bu sırada Tunç’a yakalanınca kıyamet kopar.
Sarper, yetenekli ve genç bir futbolcudur. 2.ligde bir takımın kalecisidir. Bir süredir kayıptır ve kesik kolu bulunur. Ekip, Sarper’in cesedini ve ona bunu yapanları bulmanın peşine düşer. Bilgi toplamak için bir grup kulübe, bir gurup da Sarper’in evine gider. Kulüp başkanı İrfan, tekin olmayan bir tiptir. Yapılan araştırmada İrfan’ın üvey kızı Gonca ile Sarper’in uzun süredir aşk yaşadıkları ortaya çıkar. Murat’lar, Sarper’in en yakın arkadaşı, takımın kaptanı, doktor Nevzat’ı bulup bilgi almak isterler. Ancak Nevzat birkaç kaçamak cevap verip gider. Günün devamında İrfan’ın adamı Baha öldürülür. Baha’nın cesedinde Sarper’in parmak izine rastlanır ve akıllar iyice karışır. Sarper yaşıyor mu? Sarper’in başına gelenlerin suçlusu kim?

Sayfa: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 57   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Televizyondizisi.com forumu hiçbir kurumla bağlantılı olmayan yoruma dayalı bir platformdur.Forum içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.Televizyondizisi.com bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez.Forum yönetimi olası bir şikayet durumunda tüm yazıları silme veya düzenleme hakkına sahiptir.