Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 57

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 59
 Adını Kalbime Yazdım - Show Tv

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Adını Kalbime Yazdım - Show Tv  (Okunma Sayısı 4416 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : 05 Aralık 2013, 20:00:43 »

Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm Özeti

Halil'in aşk itirafı karşısında şoka giren Leyla, bir yandan da Ömer ile arasına giren büyük engeller karşısında çaresiz kalmıştır. Ancak onu ikna eden, yine Ömer'in kararlılığı olacaktır. Elbette daha ezeli düşmanlar Halil ve Ömer'in, Leyla için karşı karşıya geleceklerinden haberleri yoktur. Konakta ise Dicle ve Zilan arasındaki ipler iyice gerilmiştir. Ayak oyunları ortaya çıkan Zilan'a attığı tokadın bedeli, Kureyşa için çok büyük olacaktır. Öte yandan, düzen bozmaya kalkan Ömer'e adamaklıllı bir ders vermek isteyen Halil, Kadir'i hedef alır. Ömer'in Leyla'dan vazgeçmeyeceğini öğrenen Kureyşa, Leyla'nın karşısına dikilir. 7 Aralık Cumartesi Günü Saat 21:45'te Show TV'de...
Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sponsor Baglanti

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : 12 Aralık 2013, 02:44:07 »

Adını Kalbime Yazdım 8.Bölüm 2.Fragmanı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : 12 Aralık 2013, 02:44:38 »

Adını Kalbime Yazdım 8. bölüm fragmanı

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : 13 Aralık 2013, 16:50:51 »

8.Bölüm Özeti

Ömer ve Leyla’nın gizlice evlenmek üzere olduğunu anlayan Kureyşa, bu nikahı engellemek için her şeyi yapacaktır. Nikah gününün bir diğer davetsiz misafiri de Leyla’nın annesi Fazıla’dır. Ömer ise ölümle burun buruna kalan Kadir’i kurtarmaya çalışmaktadır. Öte yandan Ceylan, annesinin eski patronu tarafından kaçırılma tehlikesiyle yüz yüzedir. Emine, Zilan’ı ihbar etmenin bedelini çok ağır ödeyecektir. Yaşanan tüm tatsız olaylardan sonra, Pehlivan konakta gerçekleşen büyük buluşmada artık bütün sırlar ortaya dökülür. Dicle nihayet müstakbel yengesi olarak gördüğü Leyla’yı eşi Ömer ile tanıştırabildiği için mutludur..

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : 26 Aralık 2013, 18:42:21 »

Adını Kalbime Yazdım 10. Bölüm
Ömer ve Leyla arasındaki yakınlaşmaya tanık olan Halil deliye döner. Bir yanda kardeşi Dicle, bir yanda gözünden sakındığı Leyla vardır. Hışımla Bozbey konağı basar, Ömer’i tehdit eder ve Dicle’yi alır. Ya Ömer ile Dicle’nin nikahı yapılacak ya da anlaşma bozulacaktır. Leyla’nın Halil ve Ömer arasında bir tehdit olacağını anlayan Kureyşa, zorla da olsa Leyla’yı Mardin’den göndermeye karar verir. Öte yandan Kadir, Adana’da korkunç bir batağın içine saplanmak üzere olan Ceylan’ın izini bulur. Onu kurtarmak için yola çıkar ancak kendisini bekleyen acı sürprizden henüz habersizdir. Halil ve Ömer Leyla için son kez kozlarını paylaşacaklardır. 28 Aralık Cumartesi Günü Saat 22:30'da Show TV'de...

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #35 : 06 Ocak 2014, 18:40:17 »

Adını Kalbime Yazdım Ömer & Leyla Varmısın

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #36 : 09 Ocak 2014, 22:06:25 »

Adını Kalbime Yazdım 11.Bölüm Özeti;

Ceylan'ı kurtarmak için Adana'ya giden Kadir, gördüklerini yanlış anlamış ve Ceylan'a çok öfkelenmiştir. Kadir'in üzerine kuma getireceği korkusuyla bayılan Zilan ise hastaneye kaldırırlar. Sahte hamileliği ortaya çıkar. Zilan'ı artık çok zor günler beklemektedir. Ömer ve Halil'in Leyla için kavgaya tutuştuğunu öğrenen Kureyşa deliye döner. Ömer'in Leyla'ya olan öfkesinden de faydalanarak, Dicle ile Ömer'in beklenen nikahını kıydırır. Kureyşa şimdi de kendisine kafa tutan Leyla'dan kurtulmanın yollarını arayacaktır. Ölümle burun buruna gelen Leyla, karşısında kendisini kurtarmak için canını hiçe sayan Halil'i bulacaktır. Kadir ise Ceylan'ı Hasan'ın elinden alırken, ne büyük bir belaya bulaştığının henüz farkında değildir.

Yeni Bölüm 11 Ocak Cumartesi Saat 22:45 ShowTV'de

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #37 : 18 Ocak 2014, 21:59:17 »

Adını Kalbime Yazdım’ın 12. Bölüm Özeti;

Ömer’in ölüm haberi herkesi yasa boğmuştur. Hasan, Gülbahar’ı da yanına alarak kayıplara karışırken, Ceylan çaresiz ve vicdan azabıyla kalakalmıştır. Abisinin kendisi için hayatını feda etmesiyle perişan olan Kadir, töre gereği Dicle ile evlenmek zorundadır. Hem Kadir hem de Dicle için bir kabus olan bu durum, Zilan’ı da kontrolden çıkaracaktır. Fidan ve Halil ise bir yandan Dicle’nin akıbeti için endişelenirken, bir yandan da yeni hapisten çıkan amcaoğlu Nasır’ın hedefindedirler. Artık kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan Dicle, kendisini tehdit eden Emin Ali’ye baş kaldırır. Bu başkaldırının bedelini Diyar ödeyecektir. Emin Ali, Diyar’ı zorla kaçırarak kendini sağlama alacaktır.

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #38 : 25 Ocak 2014, 20:43:35 »

Adını Kalbime Yazdım 13. Bölüm Özeti;

Emin Ali tarafından zorla kaçırılan Diyar, ölümle burun burunadır. Diyar köşe bucak aranırken vicdan azabı çeken Dicle, arkasında her şeyi anlattığı bir mektup bırakarak canına kıymaya kalkar. Hırsına yenik düşen Zilan, Nasır’la buluşur ve barışı bozacak gizli sırrı onunla paylaşır. Zaten yıllardır hapiste Kadir ve Halil’den intikam almak için gün sayan Nasır’ın planları ise çoktan devreye girmiştir. Ceylan ise annesine kavuşmak için, gizlice Hasan’a teslim olmayı kabul eder. Ceylan’ın tehlikeli işlere kalkıştığını fark etmeyen Kadir, kardeşini kaçıranın peşindedir.

25 Ocak Cumartesi Günü Saat 22:45'te Show TV'de...

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : 07 Şubat 2014, 18:54:52 »

Adını Kalbime Yazdım 14 Bölüm Özeti;

DİCLE’Yİ ACI BİR SÜRPRİZ BEKLİYOR...

Bozbey ailesi, özellikle de Kadir, çok zor bir kararla karşı karşıyadır. Diyar yakalanmıştır ve cezası kesilmek zorundadır. Ceylan ise yeniden Hasan’ın eline düşer. Üstelik Ceylan bu kez, annesi ve Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Halil ve Leyla, acil bir hasta için gittikleri ücra köyde mahsur kalırlar. Nasır, Zilan’ın babasının itirafını kullanarak iki aile arasındaki barışın bozulduğunu ilan eder. Dicle’yi de acı bir sürpriz beklemektedir. Bütün gerçekleri itiraf ettiği intihar mektubu kayıptır...

Yeni Bölüm 9 Şubat Pazar Saat 19:45 ShowTV'de

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #40 : 20 Şubat 2014, 20:55:40 »

Adını Kalbime Yazdım 16. Bölüm Özeti;

Ceylan Kadir’i kurtarmak için kendini feda ederken, Leyla ve Selin de Hasan’ın hedefindedir artık... Halil ve Leyla, yaşananların da etkisiyle her geçen gün biraz daha yakınlaşırken, kendilerini bekleyen acı sürprizden habersizdirler. Diyar ve Emin Ali’nin evlilik hazırlıkları başlamıştır. Artık konağın müstakbel damadı olan Emin Ali’nin hedefinde Dicle vardır. Zilan, Nasır’ın birlikte bir gece teklifini kabul etmek zorunda kalır. İntikam ateşi bir türlü sönmeyen Nasır, Halil ve Kadir’i karşı karşıya getirmek için yeni bir plan yapar.

23 Şubat Pazar Günü Saat 19:45'te Show TV'de...

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #41 : 24 Şubat 2014, 19:27:34 »

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Fragmanı;

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #42 : 28 Şubat 2014, 18:35:22 »

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm 2. Fragmanı;

Arzum
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #43 : 28 Şubat 2014, 18:36:40 »

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Özeti;

yoktur. Ama Kadir ve Ceylan, yaşadıklarının da etkisiyle, birbirlerine her geçen gün daha da bağlanmaktadırlar. Bu arada Hasan’ın da Kadir’e teslim olmaya niyeti yoktur. Kurduğu bir planla Kadir’den kurtulup bu işten sıyrılmayı hesaplamaktadır. Bu plan, Ceylan’ın Kadir’e olan ihanetini de ortaya çıkarma riski taşımaktadır. Artık birbirlerine direnmeyi bırakan ve aşka teslim Halil ile Leyla’yı ise acı bir sürpriz beklemektedir. Bu acı sürpriz, onları en mutlu günlerinde yakalayacak ve Halil’in Leyla’ya olan büyük aşkında, derin yaralar açacaktır.

2 Mart Pazartesi Günü Saat 19:45'te Show TV'de...

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Televizyondizisi.com forumu hiçbir kurumla bağlantılı olmayan yoruma dayalı bir platformdur.Forum içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.Televizyondizisi.com bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez.Forum yönetimi olası bir şikayet durumunda tüm yazıları silme veya düzenleme hakkına sahiptir.