Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Sevda Dalğıç  (Okunma Sayısı 1123 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 08 Ağustos 2010, 02:26:25 »

Sevda Dalğıç

23 Şubat 1984 İstanbul doğumlu.

Arka Sıradakiler dizisinde ilk kez ekran karşısına çıkmıştır. Kilosu 53 kg, ayakkabı numarası 40, göz rengi eladır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Halen İleri Oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Yabancı dili İngilizce'dir. Ata binmek, buz pateni yapmak, dans etmek ve basketbol oynamak hobileri arasında yer almaktadır.

Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sponsor Baglanti

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2010, 02:27:10 »

EN NEŞELİ İKİLİ

‘Arka Sıradakiler’ dizisinin baş rol oyuncuları Sinem Öztürk ve Sevda Dalğıç, Cihangir’de alışveriş yaparken görüldü. Sokak satıcısından takı beğenen ikilinin neşeli halleri dikkat çekti. Objektiflere poz veren ikiliden Öztürk kolye, Dalğıç ise deri bileklik aldı.

http://cadde.milliyet.com.tr/2010/08/08/HaberDetay/1273749/KiM_NEREDE_GORULDU_

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2010, 02:36:34 »

Cihangir buluşması

“Arka Sıradakiler” dizisinin oyuncularından Sevda Dalkıç ve Merve Erdoğan geçtiğimiz gün Cihangir’deydi. Dizinin yeni sezon çekimlerinin başladığını söyleyen Erdoğan, “Sanırım bir iki haftaya ekranda olacağız” dedi.

Kelebek

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 01 Mart 2011, 04:54:05 »

Alışveriş turu

Arka Sıradakiler” dizisinin oyuncularından Sevda Dalgıç, geçtiğimiz gün İstinye Park’ta görüntülendi.

Adının Gökhan olduğunu öğrendiğimiz sevgilisiyle alışveriş merkezinde vakit geçiren Dalgıç, “Herşey yolunda, ilişkimiz de çok iyi gidiyor” diye konuştu.   

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/17143746.asp?gid=222

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 21 Mart 2011, 17:11:21 »

Evine giren hırsız hayranı çıktı

Arka Sıradakiler dizisinin başrol oyuncu Özge karakterini canlandıran Sevda Dalgıç’ın Kurtuluş’ta annesi Selma Yıldırım’la yaşadığı eve akşam saatlerinde hırsız girdi. Evde fotoğraflarından oyuncu olduğunu anlayan hırsız Dalgıç’ın bir fotoğrafının arkasına “Hayranınızdım tesadüfe bak” notu yazarak evden hiçbir şey almadan evi terk etti.

Fox TV’de her Pazar akşamı yayınlanan “Arka Sıradakiler” dizisinin Özge’si Sevda Dalgıç’ın Kurtuluş’ta annesi Selma Yıldırım ile yaşadığı eve önceki gün akşam saatlerinde hırsız girdi. Ünlü oyuncuyu evde asılı olan fotoğraflarından tanıyan hırsız Sevda Dalgıç’ın bir fotoğrafının arkasına “Hayranınızdım tesadüfe bak” notu yazarak evden hiçbir şey almadan ayrıldı.

Sevda Dalgıç, “Eve geldiğimde evin her yeri dağınıktı. Sonra salona geçtim ve fotoğrafımın üstüne not yazarak evden hiçbir şey almadan ayrılmış” dedi.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2011, 18:47:24 »

Sitem etti

Arka Sıradakiler dizisinde Özge karakterini canlandıran Sevda Dalgıç Antalya dönüşünde yaptığı açıklamada ödül alamadıkları için sitem etti. Antalya’da düzenlenen 2. Antalya Televizyon Ödülleri gecesine dizi ekibiyle birlikte katılan oyuncu Dalgıç “Reytinglerimiz de çok iyi 4 yıldır ekrandayız bir tane ödül haketmedik” diyerek sitem etti.
Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Kültür Sanat Vakfınca (AKSAV) düzenlenen 2. Antalya Televizyon Ödülleri sahiplerini buldu. Ödüle aday dizilerin oyuncuları ve yapımcıları da geceye katıldı. Geceye katılan “Arka Sıradakiler” dizinin başrol oyuncusu Sevda Dalgıç 4 yıldır ekranda olduklarını belirterek, “Bunca yıldır ekrandayız ve başarılı bir projeyiz reytinglerimiz de çok iyi olmasına rağmen ödül alamamak şaşırtıcı. Ödül almayı beklerdim maalesef alamadık ama sonuçta bizim gibi bu işe gönül vermiş emek vermiş arkadaşlarımızın ödüle layık görülmesi de beni mutlu etti” dedi.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2011, 15:43:58 »

Sevda Dalgıç binicilik dersi alıyor

Arka Sıradakiler dizisinde 4 yıl Özge karakterini canlandırdıktan sonra dizinin yeni bölümlerinde ki kadrosunda olmayacağını açıklayan genç oyuncu Sevda Dalgıç’ın binicilik dersleri almaya başladı.
Fox TV ekranlarında her Pazar akşamları yayınlanan “Arka Sıradakiler” dizisinin Özge’si Sevda Dalgıç dizinin yeni sezonda ki kadrosunda olmayacağını açıklamasının ardından binicilik dersleri almaya başladı. İstanbul’a uzak Kilyos’ta bir at çiftliğinde haftada 2 gün binicilik dersi alan oyuncu yeni sezonda farklı bir proje ile ekranlarda olacağının sinyallerini verdi.
Dalgıç, “Şuan netleşmiş bir projem yok. Gelen teklifleri değerlendiriyorum. Sadece binicilik dersleri almam gerektiği söylendi. Proje hakkında daha fazla bilgi veremiyorum” dedi.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Televizyondizisi.com forumu hiçbir kurumla bağlantılı olmayan yoruma dayalı bir platformdur.Forum içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.Televizyondizisi.com bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez.Forum yönetimi olası bir şikayet durumunda tüm yazıları silme veya düzenleme hakkına sahiptir.